آزمایش محرمانه و جنجالی فیلادلفیا.ماموریت:نامرئی کردن یک ناو جنگی در سال 1943

شروع موضوع توسط repentersprite ‏26 آگوست 2010 در انجمن گفتگوی آزاد

 1. repentersprite

  repentersprite کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏24 آگوست 2010
  نوشته ها:
  3
  تشکر شده:
  0
  Philadelphia Experiment(A.K.A Rainbow Project)

  نقل شده از:
  http://7zero-fa.blogspot.com/2010/07/philadelphia-experimentaka-rainbow.html

  میشه اجسام رو نامرئی کرد.در سال 1943 هم این آزمایش انجام شده و از نظر فنی هم موفقیت آمیز بوده ولی از نظر انسانی...

  جریان از جایی شروع میشه که "اینشتین" بعد از اینکه از نظریه ی نسبیتش سوء استفاده میشه (با استفاده از این نظریه و شکافت هسته ی اتم، بمب اتم ساخته شد و موجب مرگ صدها هزار نفر در ژاپن شد...) کل حواس و دقت و وقت خودش رو معطوف به یه نظریه ی دیگه به نام "نظریه ی میدان واحد" میکنه. انیشتین با این نظریه میخواست ثابت کنه که الکتریسیته، مغناطیس و گرانش، سه حوزه ی تفکیک ناپذیرند... میگن اینشتین قبل از اینکه بتونه نظریش رو کامل کنه میمیره و هرگز نمیتونه اثباتش کنه. ولی بعضی ها میگن اثباتش میکنه، ولی وقتی که پیامدها و نتایج و اثراتش رو میفهمه و درک میکنه که تا چه اندازه میتواند برای بشریت هولناک باشد، همه ی اسناد و مدارکش رو نابود میکنه تا این یکی نظریش هم همانند نظریه ی نسبیتش موجب قدرت نمایی حکومتها و در نهایت مرگ انسانها نشه. حتی نیروی دریایی ایالات متحده هم از آزمایش و تجربه ی این کشفیات وحشت دارد چون سالها پیش چنین آزمایشی را انجام داده و با نتایج فاجعه باری مواجه شده است... میگید چطور؟

  اینشتین وقتی که نظریش رو کامل میکنه متوجه میشه که نظریش خیلی گسترده تر از این حرفهاست! این دانشمند بزرگ پی میبره که علاوه بر الکتریسیته و مغناطیس و گرانش، سه شاخه ی دیگه هم اضافه میشه.

  نور، فضا و زمان

  نور: که توسط اون اجسام نامرئی میشن. یعنی نور میشکنه و دیگر قادر نیستیم جسم یا بهتر بگم، ماده رو ببینیم.

  فضا - زمان: که طبق این دو تا شاخه ماده میتونه از شکاف های ایجاد شده در فضا عبور کرده و به بعدهای دیگری پای بگذارد... از طرفی میتواند در زمان هم سیر کند.

  بر اساس همین نظریه نیروی دریایی ایالات متحده در سال 1943 و در خلال جنگ جهانی دوم دست به آزمایشی در فیلادلفیا میزنه که بعدها به همین نام هم معروف میشه.در این آزمایش از نتایج تحقیقات دانشمندان دیگری همچون نیکلا تسلا(که به طرز مشکوکی در اتاق هتلش فوت شد) و جان فون نویمان استفاده گردید.  نیکلا تسلا
  جان فون نیومن

  موضوع از این قراره که وقتی نیرو دریایی ایالات متحده از نظریه اینشتین آگاه میشه تصمیم میگیره به صورت سری این نظریه رو آزمایش کنه. زیرا طبق نظریه ی میدان واحد اینشتین، الکتریسیته و مغناطیس (که برای همه واضح است که بر هم تاثیر میگذارند) و گرانش سه حوزه ی واحد و تفکیک ناپذیرند. یعنی به طور مثال اگر الکتریسیته رو تغیر دهیم، گرانش هم تغییر خواهد کرد و بدین صورت میشد گرانش را کنترل کرد و حتی یک ضد گرانش ایجاد کرد و خیلی راحت میشد به قلب دشمن نفوذ کرد و جنگ را خاتمه داد. در همین جا بود که نیروی دریایی ایالات متحده از ابعاد گسترده ی این نظریه آگاه شدند. از همین رو نیروی دریایی امریکا تصمیم میگیرد که در 27 اکتبر 1943 در فیلادلفیا دست به آزمایشی بزند که طبق اون میبایست یک ناوشکن نیروی دریایی به نام یو-اس-اس الدریج نامرئی شود!


  ناو یو-اس-اس الدریج

  دانشمندان نیروی دریایی امریکا برای انجام این آزمایش یک میدان مغناطیسی بزرگ به قطر 100 متر ایجاد کردند. برق این میدان هم توسط دو ناو دیگر که در طرفین الدریج بودند فرستاده میشد.

  در این آزمایش افرادی که در نزدیکی میدان مغناطیسی بودند خدمه ی الدریج را به صورت مبهم در میان آسمان و دریا می دیدند ولی کشتی از نظر آنان ناپدید بود. کسانی که کمی دورتر بودند تصویر منعکس شده ی ناو رو در آب می دیدند و افرادی هم که فاصله ی آنان بیش از 1 کیلومتر بود هیچ چیزی نمی دیدند

  البته این آزمایش از نظر فنی موفقیت آمیز بود و کشتی نامرئی شد اما از نظر جان سرنشینان کشتی، مطلقا شکست خورد...

  بر اثر این واقعه، نیمی از خدمه که داخل میدان نیرو قرار داشتند دچار جنون مطلق شدند. بعضی از خدمه ی الدریج دیوانه شدند، بدنشان در بدنه ی فولادی کشتی نفوذ کرد و سپس مشتعل شدند، بعضی از خدمه از کشتی به بیرون پریدند ولی هیچگاه به آب نرسیدند! اما اثرات مخرب و جانی آن، بعد از آزمایش هم ادامه داشت و تعدادی از ملوانان در پیش چشم خانواده و دوستان خود ناپدید شدند و دیگر اثری از آنان پیدا نشد. دیگران ظاهرا درست پس از انجام آزمایش سالم بودند. اما به مرور، اتفاقات عجیبی برایشان رخ داد. آنان گاهی در جا خشک و منجمد میشدند، چون هنوز تاثیر میدان نیرو بر بدنشان باقی بود. بعد، همین آدمهای منجمد نیز محو و ناپدید میشدند.

  بازماندگان این حادثه اظهار داشتند که این میدان مغناطیسی دریچه ای از فضا-زمان را شکافته و در این جاده سفینه های بیگانه که در حال رفت و آمد بودند دیده شدند.

  همچنین باید اشاره کنم که کشتی مزبور چند ثانیه پس از ناپدید شدن در بندر فیلادلفیا، در سواحل بندر نور فولک واقع در 600 کیلومتری فیلادلفیا ظاهر شد! عده ای کشتی رو به وضوح در آن محل مشاهده کردند، ولی چند ثانیه بعد غیب شد و به لنگرگاه فیلادلفیا باز گشت.

  40 سال بعد از آزمایش فیلادلفیا دولت آمریکا دست به آزمایش مشابه دیگری در مکانی نزدیک فیلادلفیا زد. نام این پروژه در پرونده های نیروی دریایی ” پروژه مونتاک” است. کشتی ای که در سال ۱۹۴۳ ناپدید شده بود در تونل زمان به سال ۱۹۸۳ و در زمان انجام پروژه مونتاک جهش کرده بود

  تونل زمانی که در بندر مونتاک فعال است سبب اتفاقات غیر منتظره و عجیبی شده است که حتی مردم عادی هم آن را مشاهده کرده اند. از آن جمله است یافته شدن جسد هیولا یا موجود افسانه ای در سواحل مونتاک. با توجه با جریان داشتن سفرهای زمانی و آزمایشات بسیاری که در این بندر رخ می دهد کاملا طبیعی است که تونلی در ماقبل تاریخ یا در زمان باستان گشوده شده باشد و این هیولا از آن زمان به این زمان پرتاپ شده است

  موجود ناشناخته پیدا شده در سواحل مونتاک
  شايد اين موجود را شما در سرستون هاي تخت جمشيد ديده باشيد؟؟


  فیلم گرفته شده از موجود ناشناخته در مونتاک

  وزارت دفاع و نیروی دریایی ایالات متحده همیشه منکر این آزمایش شده اما شواهدی است که انجام شدن این آزمایش را گواهی میکنند...!

  کارلوس آلنده از بازمانگان دیگر این حاثه در نامه ای به پروفسور "موریس جسوپ"(که در سال 1959 به طرز مشکوکی در ماشینش دچار خفگی با گاز مونوکسید کربن شد) بسیاری از موارد این آزمایش را شرح داد . این آزمایش بوسیله ی موریس جسوپ و در پی تحقیقات او فاش گردید.

  مستند ساخته شده در شبکه هیستوری.لینک در یوتوب
  مستند ساخته شده درباره پروژه مونتاک.لینک در یوتوب

  فیلمی هالیوودی برگرفته از این اتفاق در سال 1984 ساخته شده است.لینک در آی-ام-دی-بی


  منابع:
  http://www.ghadyani.ir/main.asp?appNo=3&bookId=955&catId=0
  http://bia2ajayeb.mihanblog.com/post/6
  http://ufolove.wordpress.com/2009/07/
   
 2. برترین مرکز خرید و فروش وب سایت
 3. لاتاری

  لاتاری کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏24 آگوست 2010
  نوشته ها:
  56
  تشکر شده:
  18
  یعنی الان چند تا ناو امریکاتو خلیج فارس هست؟
   
 4. Second Life

  Second Life Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏12 اکتبر 2004
  نوشته ها:
  839
  تشکر شده:
  57
  :lol::lol::lol::lol:

  :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
   
  Last edited: ‏26 آگوست 2010
 5. ROOZBEH33

  ROOZBEH33 مدیر بازنشسته

  تاریخ عضویت:
  ‏3 ژانویه 2005
  نوشته ها:
  928
  تشکر شده:
  355
  محل سکونت:
  Sacramento, CA
  فکر کنم انقدر شعورشون می رسیده که قبل از آزمایش روی انسان روی میمونی چیزی آزمایش می کردند
   
 6. mha1368

  mha1368 Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏8 ژوئن 2009
  نوشته ها:
  2,272
  تشکر شده:
  677
  منم الان مخفیم...
  کسی منو میبینه؟ :D
   
 7. rezidentevil

  rezidentevil Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏14 دسامبر 2009
  نوشته ها:
  6,979
  تشکر شده:
  832
  این که یه چیزه قدیمیه.. خیلی هم در موردش صحبت شده تا حالا...
   
 8. خرید بیت کوین
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیavanak همکاری در فروش