برگزیده های پرشین تولز

آزمون کارشناسی ارشد عمران دانشگاه آزاد

larvard

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان من در مورد آزمون کارشناسی ارشد "عمران" دانشگاه آزاد چند تا سوال داشتم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره لطفا همین جا بنویسه.
1-بهترین مرجع برای مطالعه دروس بتن و فولاد چیه؟
2-راحت ترین شهر برای قبولی در گرایش سازه کدوم شهر هستش؟
3-هر دانشگاه به طور تقریبی چند دانشجو می پذیرد؟ این سوال رو اگه دانشجویان این دانشگاهها می دونن لطفا بگویند.
4-در مورد گرایش راه و ترابری چه اطلاعاتی دارید؟ آیا با وجود اینکه فقط در تهران این رشته وجود داره قبولی در اون دشواره؟
5-نمونه سوالات سالهای قبل رو آیا میشه از تو اینترنت پیدا کرد؟

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
سلام دوستان من در مورد آزمون کارشناسی ارشد "عمران" دانشگاه آزاد چند تا سوال داشتم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره لطفا همین جا بنویسه.
1-بهترین مرجع برای مطالعه دروس بتن و فولاد چیه؟
2-راحت ترین شهر برای قبولی در گرایش سازه کدوم شهر هستش؟
3-هر دانشگاه به طور تقریبی چند دانشجو می پذیرد؟ این سوال رو اگه دانشجویان این دانشگاهها می دونن لطفا بگویند.
4-در مورد گرایش راه و ترابری چه اطلاعاتی دارید؟ آیا با وجود اینکه فقط در تهران این رشته وجود داره قبولی در اون دشواره؟
5-نمونه سوالات سالهای قبل رو آیا میشه از تو اینترنت پیدا کرد؟

1-بتن و فولاد سوالاش از ایین نامه ایران میاد همون کتاب طاحونی برای بتن و فولاد رو بخونی و نگاهی هم به ایین نامه ایران و راهنماشون بندازی کافیه.
2- راحت ترین رو نمیدونم ولی تاکستان هم جدیدا اضافه کرده یزد هم همینطور ولی اگه بخونی علوم تحقیقات هم قبول میشی :D
3- تا اونجحا که میدونم از 10 نفر تا 17-18 نفر بستگی به دانشگاه داره.
4- چه اطلاعی میخوای؟ من دو تا دوستام راه میخونن
5- چرا اینترنت اگه تهرانی برو انتقلاب همش پیدا میشه

حالا چه رشته ای میخوای شرکت کنی؟ امتحانش که تو اردیبهش باید باشه از الان میخوای چی کار؟

larvard

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون دوست عزیز . آره میدونم تا امتحانش خیلی مونده ، دارم سبک سنگین می کنم ببینم اگه ارزش داره و احتمال قبولی زیاده بخونم وگرنه همون سربازی رو برم:happy:
1-در واقع علاقه ام به راه هستش ولی به خاطر اینکه فقط تهران هستش فکر کنم خیلی سخت باشه ، نمی خوام ریسک کنم.
2-میشه از دوستانتون بپرسید که چه جوری قبول شدن ، البته میدونم با سعی و کوشش :D ولی اگه توصیه خاصی دارند به من دارن لطفا ازشون بپرسید چون آدم از تجربه این دوستان استفاده کنه واقعا مفیده .
3- اگه امکان داره منابع روسازی راهسازی و ترافیک رو هم ازشون بپرسید ممنون میشم.
4-راستی بچه های جنوب که اکثرا سازه بندرعباس رو انتخاب می کنن طرف های شما چطور ؟

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
1- اگه بخونی سخت نیستش مشکلی هم در قبول شدن نداره فکر کنم تهران حنوب 18 تا علو م تحقیقات هم 18 تا میگیره برای راه به نظر من مشکلی برای قبول شدن نیست اگه بخونی حالا چرا سراسری رو نمیخونی؟
2- اونا چون برای سراسری میخوندن برای ازاد فقط اونایی رو که با سراسری فرق داشت تو همون مدت 1.5 ماه خوندن.
3- تو دفترچه ازاد نوشته اگه نداری من برای 2 سال پیش رو دارم از تو اون میخوای برات بنویسم
4- بستگی به علاقه داره بعضی از دوستام سازه میخونن بعضی راه بعضی ترافیک بعضی خاک و پی هر کی هر چی دوست داره :دی

larvard

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون دوست عزیز به خاطر اطلاعات خوبت . اگه دوستان دیگه هم در این زمینه اطلاعاتی دارند لطفا من رو کمک کنند.

larvard

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان کس دیگه ای در این زمینه اطلاعاتی نداره؟

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
منم امسال میخوام کنکور بدم
یه سری اطلاعات هم پیدا کردم

larvard

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
منم امسال میخوام کنکور بدم
یه سری اطلاعات هم پیدا کردم

چه خوب ، اگه اطلاعاتی پیدا کردی اینجا بنویس تا من و بقیه استفاده کنیم . راستی راحت ترین دانشگاه آزاد واسه قبولی در رشته سازه کدومه؟

بالا