برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
اقا خیلی به من خوش گذشت خیلی . هم‌ش پر از هیجان بود. ادمای جدید. داستانای جدید. انگار‌جی تی ای. خستگی شدید و لذت بخش ترین خواب دنیا که‌باید تجربش کنی. مسئولیت پذیریش. تو اجتماع بودنش واسه سربازای نیروی انتظامی. البته بازم‌میگم. من یه جای خیلی خوبش بودمو ازاد بودم. کلا بی صاحاب میگشتم اونجا با هر کی میرفتو کاری داشت میچسبیدم بهش میرفتم وقتم‌پر شه

tafrihi1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اموزشی افتادم شهید بیگلری مشکین شهر کسی میدونه چه جور جایی هستش کمد داره؟
بعد از اینکه وسایل رو دادن مرخصی چند روزه میدن؟
بعد از اموزشی بهترین یگان کجا هستش ؟

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
دوستان کسی تا حالا امریه گرفته ؟
میدونه روندش چطوریه ؟
باید دفترچه رو پست کنیم و بعد واحدی که می خوایم امریه بشیم باید پیگیری کنه و درخواست بده یا اول باید اون واحد نامه بده و بعد دفترچه پست کنیم؟

webwix.ir

Registered User
لایک‌ها
40
بسیار عالی بود. یاد خدمت سربازی خودم افتادم.

سال 84 اعزام شدم با فوق دیپلم و اواسط خدمت رفتم مجدد دانشگاه در مقطع کارشناسی

مجدد سال 90 رفتم تا 91 و تسویه حساب که از همه مراحل سخت تره رو هر دوبار انجام دادم.

ولی عجب دوران باحالی بود.

F B I

Registered User
لایک‌ها
885
الان که یک ماه شده

s.erfan.a

Registered User
لایک‌ها
24
ده حا پرییدم اینو یکی جواب منو درستو حسابی نداده . کسی ک پدر فوتیه تنها با مادرش زندکی میکنه یه برادر بزرگترم داره که جدا زندگی میکنه دنبال معافیت کفالت میتونه بره یا نه اصلا نمیشه گرفت؟

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
ده حا پرییدم اینو یکی جواب منو درستو حسابی نداده . کسی ک پدر فوتیه تنها با مادرش زندکی میکنه یه برادر بزرگترم داره که جدا زندگی میکنه دنبال معافیت کفالت میتونه بره یا نه اصلا نمیشه گرفت؟
بجای اینکه این تاپیک اون تاپیک هی سوالتو تکرار کنی برو سایت **** وظیفه
اینکه برادرت جدا زندگی میکنه هیچ تاثیری تو بحث کفالت نداره

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
نه ! شما نمی تونی کفالت مادرت رو بگیری
مگر در شرایط خاص مثل بیماری یا فوت برادر بزرگتر که بازم میره کارشناسی میشه و حتی آمار پدر بزرگ اینهات رو هم میگیرن ...
کلا داستان زیاد داره این موضوع و بهتره حضوری بری **** وظیفه استان و از افسرهای اونجا سوال کنی یا فکر کنم حتی اطاق مشاوره یا ارشاد هم داره
حضوری برو وگرنه کارت به جایی نمیرسه !!! ;)

pedramoon

Registered User
لایک‌ها
53
الکی گول نخورید سربازی هیچ خوبی نداره نه آموزشی نه یگان عین یه زندانی و برده زیر دست یه مشت آدم نفهم و دوزاری با آدم رفتار بشه جای هیچ خاطره خوبی نمیذاره. ولی راهیه که باید رفت و بیشتر سعی کنید ذهن خودتونو درگیرش نکنید و هر روزی که ازش میگذره خاطره روز قبلش رو از ذهنتون و زندگیتون پاک کنید کلا

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
الکی گول نخورید سربازی هیچ خوبی نداره نه آموزشی نه یگان عین یه زندانی و برده زیر دست یه مشت آدم نفهم و دوزاری با آدم رفتار بشه جای هیچ خاطره خوبی نمیذاره. ولی راهیه که باید رفت و بیشتر سعی کنید ذهن خودتونو درگیرش نکنید و هر روزی که ازش میگذره خاطره روز قبلش رو از ذهنتون و زندگیتون پاک کنید کلا
داداش اینا که میبینی اینجا از گل و بلبل حرف میزنن همونان که 8 صبح بربری به دست میرفتن 1 بعد از ظهر برای ناهار خونه بودن
یارو جای سگ خدمت نکرده 2.2 نمیگم دو چهار ! دو دو پست نداده آب یخ بزنه یه زمستون اب بره از چشمه بیاره غذا نباشه از 80 کیلو برسه 45 کیلو حموم وجود نداشته باشه تو چشمه خودشو بشوره
الان فک میکنن این چیزا فیلمه و واسه قدیم بوده و فلان ولی پاسگاه مرزی نبوده همه اینا که میگن خوش میگذره و فلان معلومه تو بدترین حالت یه شب بخواب پست بودن 2 4 پست وایسادن یه جای مشتی خوش اب و هوا :)))
سربازی خر حمالی و به گا دادن عمره مگه اینکه درست حسابی و حرفه ای باشه که اونم تو ایران جواب نمیده همون دنبال حمال میگردن برای طی کشیدن
والا این روزا تو خیابون سربازارو میبینم گوشی اندروید و ایفون دستشون قشنگ موهای بلند و تیپ سکسی والا خدمته این ؟ اگه خدمته 5 دور دیگه بریم

تنها خوبیش ( که اونم مختص خدمت نیست این خوبی ! مختص تنهایی و دور از خانواده بودن ) اینه که بیشتر به خودت وابسته ای و سر پای خودت میتونی زندگیتو بگردونی
اونم میگم ربطی به خدمت نداره تو پاشی بری یه شهر دیگه هم همین بساط رو برا خودت بخوای نخوای باید ردیف کنی

pedramoon

Registered User
لایک‌ها
53
داداش اینا که میبینی اینجا از گل و بلبل حرف میزنن همونان که 8 صبح بربری به دست میرفتن 1 بعد از ظهر برای ناهار خونه بودن
یارو جای سگ خدمت نکرده 2.2 نمیگم دو چهار ! دو دو پست نداده آب یخ بزنه یه زمستون اب بره از چشمه بیاره غذا نباشه از 80 کیلو برسه 45 کیلو حموم وجود نداشته باشه تو چشمه خودشو بشوره
الان فک میکنن این چیزا فیلمه و واسه قدیم بوده و فلان ولی پاسگاه مرزی نبوده همه اینا که میگن خوش میگذره و فلان معلومه تو بدترین حالت یه شب بخواب پست بودن 2 4 پست وایسادن یه جای مشتی خوش اب و هوا :)))
سربازی خر حمالی و به گا دادن عمره مگه اینکه درست حسابی و حرفه ای باشه که اونم تو ایران جواب نمیده همون دنبال حمال میگردن برای طی کشیدن
والا این روزا تو خیابون سربازارو میبینم گوشی اندروید و ایفون دستشون قشنگ موهای بلند و تیپ سکسی والا خدمته این ؟ اگه خدمته 5 دور دیگه بریم

تنها خوبیش ( که اونم مختص خدمت نیست این خوبی ! مختص تنهایی و دور از خانواده بودن ) اینه که بیشتر به خودت وابسته ای و سر پای خودت میتونی زندگیتو بگردونی
اونم میگم ربطی به خدمت نداره تو پاشی بری یه شهر دیگه هم همین بساط رو برا خودت بخوای نخوای باید ردیف کنی

کاملا موافقم. قشنگ دو سال مجانی مث نوکر بی جیره و مواجب حمالی میکنی براشون تازه همیشه تهدیدتم میکنن به بازداشت و اضاف و ... طلبکارتم هستن. تو این اوضاع ممکلت که همین بیرونم باشی نمیدونی چه خاکی بر سرت بریزی انتظار دارن با جون و دلم براشون دو سال مث سگ کار کنی.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
مدت آموزش سربازی تا اطلاع ثانوی یک ماه است

معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی گفت: در راستای حفظ سلامتی سربازان با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی مجددا دوره آموزشی سربازی یک ماهه شد.

amir56hb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مدت آموزش سربازی تا اطلاع ثانوی یک ماه است

معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی گفت: در راستای حفظ سلامتی سربازان با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی مجددا دوره آموزشی سربازی یک ماهه شد.

منم 99/5/3 اعزامم هنوز مشخص نیست کجا بیوفتم:cool:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
دیپلم
ولیعصر اباده فارس افتادم
پادگان آموزشی **** هست / دیپلمه فقط میگیره
سطحش پایینه / همه رو درجه بلوتوث میدن (سربازی)
پادگان آموزشی کرمانشاه **** هم رده پایینه لیسانسه هارو نهایتا دوتا موز میدن (گروهبان دوم)
تا الان اعزام شدی البته :D
-----
البته درجه تو یگان های خدمتی **** زیاد اهمیت نداره. مهم مدرک تحصیلی هست
بعضی از لیسانسه ها ستوان 3 هستن. ولی از نظر پست دادن، میزان بلندی مو، میزان احترام، تقسیم شدن تو رده ها و خرحمالی با ما تفاوت دارن.
به عنوان مثال من وقتی از آموزشی اومدم یه چند روز در اختیار قرارگاه بودم و پست میدادم.
من 24 ساعت پادگان بودم و 48 ساعت خونه.
ولی لیسانس ها 24 ساعت پست 24 ساعت خونه.

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
دوستان اموزشی افتادم شهید بیگلری مشکین شهر کسی میدونه چه جور جایی هستش کمد داره؟
بعد از اینکه وسایل رو دادن مرخصی چند روزه میدن؟
بعد از اموزشی بهترین یگان کجا هستش ؟
به به منم بودم اونجا
کاش کل سربازی بیفتی اونجا خوبه، شهرشون بد نیس
کمد نداره
وسایل دادن مرخصی نمیدن یا من یادم رفته
یگان ارتش
راهور اصلا خوب نیس

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,893
به نظر
پادگان فقط مرزن آباد چالوس
آن هم در بهار
واقعا فوق العاده زیبا بود
یادش به خیر

Sent from my iPhone using Tapatalk

amir56hb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
پادگان آموزشی **** هست / دیپلمه فقط میگیره
سطحش پایینه / همه رو درجه بلوتوث میدن (سربازی)
پادگان آموزشی کرمانشاه **** هم رده پایینه لیسانسه هارو نهایتا دوتا موز میدن (گروهبان دوم)
تا الان اعزام شدی البته :D
-----
البته درجه تو یگان های خدمتی **** زیاد اهمیت نداره. مهم مدرک تحصیلی هست
بعضی از لیسانسه ها ستوان 3 هستن. ولی از نظر پست دادن، میزان بلندی مو، میزان احترام، تقسیم شدن تو رده ها و خرحمالی با ما تفاوت دارن.
به عنوان مثال من وقتی از آموزشی اومدم یه چند روز در اختیار قرارگاه بودم و پست میدادم.
من 24 ساعت پادگان بودم و 48 ساعت خونه.
ولی لیسانس ها 24 ساعت پست 24 ساعت خونه.
خداروشکر تمام کردم اموزشی رو
به من درجه رزمیار دادن بلوتوث 3خط
سطح پادگان زیر خط فقر ولی بخاطر کرونا در ازادانه ترین حالت ممکن فقط 3روز اخر ک اردو بود یکم مشکل بود

بالا