آشنایی با برنامه Easy CD Creator 5 Platinum

خوبی کن

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
2 نوامبر 2003
نوشته‌ها
1,273
لایک‌ها
11
آشنایی با برنامه Easy CD Creator 5 Platinum

از: FarsEdu.com

این برنامه یک برنامه تالیف CD است و همچون هر برنامه مولف دیگری متواند CD های صوتی وداده ای مختلفی را به وجود آورد. اما علاوه بر این قابلیت که در تمام برنامه های از این دست وجود دارد در این برنامه یک سری ویژگی های دیگر را می توان مشاهده نمود. از جمله ی این ویژگی ها می توان به تهییه پشتیبان از درایو هارد ، ایجاد آلبوم عکسهای دیجتالی وضبط کلیپ های تصویری اشاره کرد. رابط جدید این برنامه دسترسی و استفاده از انتخاب های متعدد مو جود در این برنامه را آسان میکند. برای مثال با انتخاب وپژگی Project Selector پنجرهای با همین نام باز می شود که از درون آن می توانید به انتخاب یک پروژه ی بخصوص بپردازید.

برنامه ی Easy CD Creator پروژه های مختلفی که می توان از طریق این برنامه انجام داد را به مقوله هایی چون CD های موسیقی ، CDهای تصویری و عکس تقسیم می کند.

پروژه هایی که به ایجاد CD موسیقی مربوط می شوند در قسمت Create A Music CD انجام می گردند. این قسمت به شما امکان انجام سه نوع پروژه را می دهد. این پروژه ها عبارتند از Music CD Project ,Mp3 CD project , Sound Stream با استفاده از گزینه ی Sound Stream می توان داده های صوتی را از یک منبع آنالوگ گرفته و ویرایش نمود. پس از انکه با استفاده از این انتخاب داده های صوتی را از یک منبع آنالوگ گرفته و ویرایش کردیدمی توانید آنها را بر روی درایو هارد ذخیره نمایید و بر روی یک دیسک CD-R بنویسید. با استفاده از انتخاب Music CD Project نیز می توانید CD-R هایصوتی بوجود آورید که بر روی هر گونه اجرا کننده CD قابل اجرا باشند. آخرین انتخابی که قسمت Create A Music CD اریه می دهد MP3 CD Project نام دارد. با استفاده از این انتخاب می توان به ایجاد و ذخیره ی فایل های MP3 بر روی یک CD پرداخت. در حقیقت این انتخاب فایل های معمولی را به صورت MP3 به رمز در آورد. ایجاد CDهای داده ای در قسمت Make A Data CD انجام میگیرد. در این قسمت سه انتخاب وجود دارد. این انتخاب ها عبارتند از : Data CD Project , CD Direct و Take Two.

Direct CD یک CD را به گونه ای فرمت می کند که می توان فایل ها را کشیده و به درایو CD-RW ی که در پنجره ی Windows Explorer وجود دارد انداخت و به این ترتیب آنها را خیره نمود. انتخاب بعدی یعنی Data CD Project عمل یافتن و نوشتن فایل ها را در پنجره Easy CD Creator انجام می دهد. انتخاب سوم یعنی Take Two یک پشتیبان از درایو بر روی CD-R ویا CD-RW به وجود می آورد.

ایجاد CDفیلم و یا عکس در قسمت Photo Or Video CD Make A انجام می شود. در این قسمت چهار برنامه برای ضبط عکس و فیلم وجود دارد. با استفاده از انتخاب Video CD موجود دارد. با استفاده از انتخاب Video CD موجود در این قسمت می توان CD فیلمی را به وجود آورد که قابل اجرا بر روی اکثر اجرا کننده های DVD باشد و یا با استفاده از انتخابی که Photo Album نام دارد اسلایدها را به صورت دیجیتالی به نمایش در آورد.

در هر صورت استفاده از برنامه ی Creator 5 Platinum Easy CD آسان است وتقریبآ با استفاده از این برنامه می توان هر گونه اطلاعاتی را بر روی یک CD ضبط کرد. اگر شما یک درایو CD-RW تهیه کرده اید که نسخه ی اصلی برنامه ی Roxio Easy CD Creator 5 همراه آن وجود دارد خوب است این برنامه را به نسخه ی Platinum ارتقاء داده و از ویژکی های مفیدی که این برنامه ارایه می کند استفاده نمایید.

برای دریافت این برنامه می توانید به آدرس http://www.roxio.com مراجعه نمایید.
 

Pac_ginobat

Registered User
تاریخ عضویت
9 آگوست 2004
نوشته‌ها
444
لایک‌ها
9
محل سکونت
Susa
بابا دمت
ققققققققققییییییییییژژژژژژژژژژژژژژژژژ
 
بالا