برگزیده های پرشین تولز

آشکار ساز منوکسید کربن و گاز شهری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
دوستان میخوام دستگاه هسدار دهنده نشت گاز و وجود گاز منوکسید کربن را به شما معرفی کنم!
این دستگاه توسط شرکت صنام الکترونیک تولید و عرضه میشود و بنده به دلیل همکاری که با این شرکت دارم آنرا اینجا معرفی میکنم
شرکت صنام الکترونیک نام و کیفیتش برای همه دوستان شناخته شده میباشد
قیمت دستگاه بسیار ارزان هست (45 هزار تومان) همراه با تحویل رایگان.(دستگاه در حال حاضر موجود نمی باشد)
دستگاه های مشابه در بازار یا اینترنت بالای 60 هزار تومان قیمت دارد و این مبلغ تقریبا قیمت عمده فروشی هست که برای شروع با پیشنهاد بنده قرار شد به همان قیمت بصورت اینترنتی هم عرضه شود.
اما دستگا چیست :
gas_1.jpg

هشدار دهنده نشت گاز و منوکسید کربن یا آشکار ساز نشت گاز و منوکسید کربن یک دستگاه الكترونيكي جهت حفظ ايمني محيط هاي مسكوني نسبت به نشت گازهاي خطرناك مي باشد. اين دستگاه نسبت به گازهاي مونوكسيد كربن و گازشهري حساس بوده و در صورت وجود اين گازها در محيط توسط هشداردهنده هاي صوتي و نوري ساكنين را از خطر آگاه ساخته همچنين دستگاه آشکار ساز نشت گاز و منوکسید کربن داراي نمايشگر ديجيتالي جهت نمايش نسبت گازهاي موجود درهوا , امكان تنظيم حساسيت (براي كار در محيط هاي گوناگون , با توجه به سطوح متفاوت آلودگي هوا در شهرها) و مجهز به خروجي رله جهت روشن نمودن دستگاههاي تهويه (مانند هواكش) ، قطع نمودن شير برقي گاز و غيره مي باشد.وزن و اندازه ي مناسب دستگاه نصب آنرا براي استفاده كنندگان آسان مي نمايد. در صورت نشت هريك از گازهاي ياد شده عدد نمايشگر بالا رفته و در صورت تجاوز از حد مجاز , دستگاه شروع به آلارم دادن نموده ، رله ي خروجي دستگاه فعال شده و سيستم تهويه را روشن ، شير اصلي گاز را قطع مي نمايد. ·
gas_2.jpg

حساس به مونوكسيد كربن و گازهاي قابل اشتعال ·
حساسيت بالا و شروع به كار در زمان بسيار كم ·
نمايشگر سه رقمي براي نشان دادن نسبت گازهاي خطرناك موجود در هوا ·
سه عدد چراغ كوچك (LED) , براي نمايش وضعيتهاي روشن , هشدار و خطر ·
داراي آژير صوتي ·
قابليت تنظيم حساسيت دستگاه براي عملكرد مناسب در محيط هاي گوناگون ·
مجهز به رله ي خروجي جهت روشن نمودن هواكش يا قطع شير برقي گاز در مواقع خطر
g6.jpg

g5.jpg

g4.jpg

g2.jpg

g3.jpg

g1.jpg

جهت اطلاعات بیشتر و سفارش دستگاه بصورت عمده با شماره تلفنهای 88753673-88754372-88753564 (آقای مخلص آبادی) تماس بگیرید.
سایت شرکت http://www.sanamservice.com است

برای سفارش تکی هم میتوانید از طریق شماره تلفن فوق اقدام کنید و هم اینکه به خود بنده سفارش بدهید
شماره تلفن من هم 09196071147 هست (حاتمی)(دستگاه در حال حاضر موجود نمی باشد)

Last edited:

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
دوستان من خودم دستگاه رو تست کردم با گاز شهری و به خوبی عمل میکنه

دستگاه این قابلیت رو داره که وسایل جانبی رو راه اندازی کنه مثلا وقتی بوی گاز رو احساس کرد شیر گاز (برقی) رو ببنده و ...
به نظر برای هر محیط بسته ای میتونه مفید باشه

bandary

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوست عزيز
من يك عدد از اين دستگاه داشتم البته مدل ديگه اي بود ولي مثل همين نمايشگر و وغيره داشت قاب فلزي قشنگ تري هم نسبت به اين مدا داشتم و هم محافظ برق بود و هم دتكتور
متاسفانه افتاد و شكست
همشون گاز شهري رو خطا ميدن ولي آيا با خروجي دودكش بخاري و يا خروجي اگزوز ماشين كه حاوي منو اكسيد كربن هست تستت كرديد؟
توي 90 درصد اين دستگاه ها از سنسور MQ9 استفاده ميشه
گاز شهري چون بو داره رحت تر توسط افراد شناسايي ميشه ولي متاسفانه منو اكسيد كربن بويي نداره و اگر اين دستگاه روي منو اكسيد خطا بده اونوقت ارزش خريد داره
اگر امكانش هست با رعايت مسائل ايمني يك تستي انجام بدديد

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام دوست عزيز
من يك عدد از اين دستگاه داشتم البته مدل ديگه اي بود ولي مثل همين نمايشگر و وغيره داشت قاب فلزي قشنگ تري هم نسبت به اين مدا داشتم و هم محافظ برق بود و هم دتكتور
متاسفانه افتاد و شكست
همشون گاز شهري رو خطا ميدن ولي آيا با خروجي دودكش بخاري و يا خروجي اگزوز ماشين كه حاوي منو اكسيد كربن هست تستت كرديد؟
توي 90 درصد اين دستگاه ها از سنسور MQ9 استفاده ميشه
گاز شهري چون بو داره رحت تر توسط افراد شناسايي ميشه ولي متاسفانه منو اكسيد كربن بويي نداره و اگر اين دستگاه روي منو اكسيد خطا بده اونوقت ارزش خريد داره
اگر امكانش هست با رعايت مسائل ايمني يك تستي انجام بدديد
سلام
دستگاه برای چه شرکتی بود و چند خریده بودید؟ از این نظر میپرسم که صنام در حال حاضر این دستگاه رو تقریبا به قیمت عمده فروشی عرضه میکند. من قیمت کمتر 60 تومن ندیدم.

در مورد تشخیص گاز به این نکته توجه کنید فقط مساله تشخیص نیست که اهمیت دارد چرا که اگر فردی هم در محل باشد از روی بو حتی زود تر از دستگاه متوجه گاز میشود مهم این است که این دستگاه میتواند بعد از تشخیص اقدامی انجام بدهد (شیر گاز را قطع کند)

در مورد منوکسید هم راستش اگزوز به فکر م نرسیده بود امروز اگر عمری بود و یادم نرفت تست میکنم
لوله بخاری که در نیاوردم اما روی بخاری که گرفتم عدد زیاد میشد و دور میکردم از بخاری کم میشد!
با بازدم خودم هم تست کردم بعد از چند باز دمیدن بازدم در دستگاه! بعدد اضافه شد و آژیر کشید!

در مورد سنسور هم میپرسم و میگم خدمت شما ، البته خودتون هم میتونید زنگ بزنید و از آقای مهندس مخلص آبادی بپرسید

bandary

Registered User
لایک‌ها
18
دستگاهي كه من خريد بودم از اين دستگاه كامل تر بود و 2 تا خروجي پريز برق براي اگزور فن يا آزير داشت
آ»ير بلند هم داشت و محافظ برق هم بود و ساعت و دماسنج هم داشت دتسگاه كاملي بود من 23 تومن خريده بودم و الان هم حدود 30 تومن هست
دستگاه كار شركت رايمون تبريز بود
دستگاه واقعا جالبي بود
من خودم با سنسو رmq9 كار كردم سنسور حرارتي جالبي هست
اين هم لينك و مشخصات و قيمت اون دساتگاه 4 تا خروجي برق پشتش داره 2 تا محافظ برق 2 تا هم خروجي آژير و با اگزوز فن
در صورتي كه تو دستگاه شما فقط يك كانكتور تعبيه شده
هشدار دهنده هوشمند نشت گاز

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
آقا اگه منو اکسید رو هم تشخیص بده من 2 تا خریدارم. این دوستمون هم لینکی که گذاشتن از این دستگاه کاملتر و شیکتر و ارزونتر به نظر میاد.

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
دستگاهي كه من خريد بودم از اين دستگاه كامل تر بود و 2 تا خروجي پريز برق براي اگزور فن يا آزير داشت
آ»ير بلند هم داشت و محافظ برق هم بود و ساعت و دماسنج هم داشت دتسگاه كاملي بود من 23 تومن خريده بودم و الان هم حدود 30 تومن هست
دستگاه كار شركت رايمون تبريز بود
دستگاه واقعا جالبي بود
من خودم با سنسو رmq9 كار كردم سنسور حرارتي جالبي هست
اين هم لينك و مشخصات و قيمت اون دساتگاه 4 تا خروجي برق پشتش داره 2 تا محافظ برق 2 تا هم خروجي آژير و با اگزوز فن
در صورتي كه تو دستگاه شما فقط يك كانكتور تعبيه شده
هشدار دهنده هوشمند نشت گاز

سلام مجدد
من سایت شاپ تل رو دیدم و با پشتیبانیش چت کردم گفت تمام کرده اند.
وقتی پرسیدم آیا میارید و قیمتش همین خواهد بود جواب داد "نه قیمت که تغییر می کنه و این مدل هم نیست دنبال مدل دیگه ایی هستیم"
با چند تا آگهی دیگه هم در اینترنت برای همن محصول دیدم که اکثرا منقضی شده بود و تمدید نشده بود با یکی از آنها هم تماس گرفتم به اسم آقای میرزایی قیمت رو 65 اعلام کردند. بدون تحویل رایگان که میدونید همین تحویل خودش 6-7 هزار تومن میتونه به قیمت اضافه کنه و ...

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
آقا اگه منو اکسید رو هم تشخیص بده من 2 تا خریدارم. این دوستمون هم لینکی که گذاشتن از این دستگاه کاملتر و شیکتر و ارزونتر به نظر میاد.
منو کسید رو هم تسخیص میده .
من تقریبا نیم ساعت پیش با آقای مهندس مخلص آبادی صحبت میکردم گفت همه جور تستی روش انجام شده
با این حال خودم هم شخصا ا اگزوز ماشین میخوام تست کنم!
در مورد سنسورش هم مطمئن نبود mq9 هست یا چیز دیگه!
اگر متوجه شدم حتما مینویسم براتون

bandary

Registered User
لایک‌ها
18
اگر گاز خروجي از اگزوز تستتش مثبت باشه ارزش خريد داره

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78

اگر گاز خروجي از اگزوز تستتش مثبت باشه ارزش خريد داره

سلام
رفتم تو پارکینگ و ماشین رو روشن کردم عدد نشانگر دستگاه بالا رفت
البته چون تو پارکینگ بود نزدیک ورودی پارکینگ بودم خیلی سریع زیاد نمیشد اما وقتی دستگاه رو آوردم نزدیک اگزوز به سرعت بالا رفت و آژیر زد

میشه از راه دور هم کنترلش کرد؟
دقیق متوجه منظورتون نشدم اگر منظور این است که از راه دور خاموش و روشنش کنیم خود دستگاه که همچین امکانی رو نداره .

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
با خرید یک دستگاه آشکار ساز مونوکسید کربن از مرگ خاموش جلوگیری کنید

انشاالله همیشه سلامت باشید

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78