برگزیده های پرشین تولز

آفر استثنایی فروش بک لینک و ریپورتاژ در 50 عدد وبسایت با کیفیت تضمینی و اتوریتی بالا به مدت محدود

spalisp2010

Registered User
لایک‌ها
91
با سلام خدمت کاربران عزیز .
تعداد بک لینک ها : 51 عدد .
اتوریتی : 30-68
کیفیت فوق العاده هست واقعا
قیمت بک لینک یا ریپورتاژ دائمی : برای 5 سفارش اول با قیمت استثنایی 22 تومان دائمی و برای سفارشات بعدی با قیمت 32 تومان ارایه میگردد .

نمونه :
tebyan1000.mihanblog.com
talabeha.mihanblog.com
axmax79.mihanblog.com
vahidbahraini.mihanblog.com

لیست کامل بعد از خرید خدمت خریدار محترم ارسال می گردد .

Last edited:

spalisp2010

Registered User
لایک‌ها
91
دوستان عزیز تا شب یلدا فقط و فقط با قیمت 15 تومان ارایه می گردد و بعد از آن با قیمت 28 تومان

Mihanprozhe.ir

Registered User
لایک‌ها
80
سلام , یک مورد چند هفته پیش خریداری شد , بعد از تاثیر همین جا اعلام میکنم

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
سلاکم جزئیات دقیق لینک ها و اتوریتی ارسال کنید و قیمت اخر برای خرید بک لینک و رپورتاژ ارسال کنید مرسی

spalisp2010

Registered User
لایک‌ها
91
سلاکم جزئیات دقیق لینک ها و اتوریتی ارسال کنید و قیمت اخر برای خرید بک لینک و رپورتاژ ارسال کنید مرسی
با سلام خدمت شما بزرگوار . عزیز لطفا تلگرام پیام دهید : Seo98hoseini

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
ضعیفن ؟؟؟ مثلا این : http://tebyan1000.mihanblog.com/ 8 سال عمر وبلاگ !!! دامنه اتوریتی 62 و پیج اتوریتی 43 !!!! ضعیف هست !!!!؟؟؟؟؟

سلام. وبلاگ ها بسیار قوی هستند فقط محظ اطلاع، دامین اتوریتی وبلاگ ها مربوط به دامین MihanBlog.com هست که برای تمام وبلاگ ها یکی هست. و این دامین اتوریتی اصلی این وبلاگ نخواد بود.

در ضمن من قصد خراب کردن تاپیک رو ندارم و خودم قبلا از ایشون در مبحث سئو کمک گرفته ام. امیدوارم دوستان متوجه شده باشند که فقط برای آگاهی این رو نوشتم.

موفق باشید.

spalisp2010

Registered User
لایک‌ها
91
سلام. وبلاگ ها بسیار قوی هستند فقط محظ اطلاع، دامین اتوریتی وبلاگ ها مربوط به دامین MihanBlog.com هست که برای تمام وبلاگ ها یکی هست. و این دامین اتوریتی اصلی این وبلاگ نخواد بود.

در ضمن من قصد خراب کردن تاپیک رو ندارم و خودم قبلا از ایشون در مبحث سئو کمک گرفته ام. امیدوارم دوستان متوجه شده باشند که فقط برای آگاهی این رو نوشتم.

موفق باشید.

بله صحیح میفرمایید ولی پیج اتوریتی مربوط به خود وبلاگ هست و همان دامنه اتوریتی هم تاثیر داره روی خود وبلاگ

بالا