منتخب بازارچه

*****آفر وبلاگ آتوریتی دار , دونه ای 1000 تومن*****

ََA-brand

Registered User
امتیاز - 100%
10   0   1
درود

مدت آفر وبلاگ هزار تومنی بعد از چند ماه به پایان رسید،جهت خرید با تخفیف میتونید در ارتباط باشین

امکان پیدا کردن وبلاگ آتوریتی دار آزاد از سیستم های وبلاگدهی زیر یا سیستم وبلاگدهی مدنظر شما وجود داره

1. لوکس بلاگ
2. تامبلر
3. بیان (blog.ir)
4.پرشین بلاگ
5.ثامن بلاگ
6.روم بلاگ(roomfa)
7.رزبلاگ
8.آوا بلاگ
9.پارسی بلاگ
10.نی نی بلاگ
11.نیلوبلاگ

و تعداد زیادی سرویس دهنده وبلاگ خارجی و ایرانی

نکته؛در آپدیت جدید سایت moz ،دامین آتوریتی وبلاگ های تعدادی از سرویس های وبلاگدهی،دامین آتوریتی سرویس دهنده نیست،بلکه هر وبلاگ دامین آتوریتی و پیج آتوریتی خاص خودش رو داره،و هر وبلاگ برای خودش دامنه خاص به حساب میاد
تعدادی از سرویس های وبلاگ دهی هم وبلاگهاشون دامین آتوریتی خود سیستم رو دارن

راه های ارتباطی:
پیام خصوصی
آی دی تلگرام: [email protected]

Last edited:

ََA-brand

Registered User
امتیاز - 100%
10   0   1
بیان و بلاگ اسکای داشته باشی خریدارم
سلام
با توجه به درخواست جنابعالی و تعدادی از دوستان, از سیستم وبلاگدهی بیان(blog.ir) اضافه شد.
در صورتی که مایل به خرید بودید از طریق پیام خصوصی یا آی دی تلگرامی زیر اقدام به ارسال پیام فرمایید
[email protected]

ََA-brand

Registered User
امتیاز - 100%
10   0   1
سیستم وبلاگدهی پرشین بلاگ به لیست خدمات اضافه شد.میتونید وبلاگ های با آتوریتی بالا از این سیستم درخواست کنید.
بزودی بلاگ اسکای هم اضافه خواهد شد.

mehmed1377

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
سلام آقا میشه سه چهارتا که بیشترین اتوریتی رو دارن و اسمش مناسب فروشگاهی گلچین کنی بدی؟؟
قیمتش رو خودت تعیین کن.

ََA-brand

Registered User
امتیاز - 100%
10   0   1
سلام چند تا نمونه از قالب و رتبشونو بزارید یا بفرستین پی وی
سلام
دوست عزیز این وبلاگ هایی که من معرفی میکنم وبلاگ آزاد آتوریتی دار هستن و ثبت شده نیستن
یعنی نه قالب و نه چیزی
باز هم سوالی داشتین در پی وی یا آی دی تلگرامی زیر در خدمتم
[email protected]

masoud137189

Registered User
امتیاز - 100%
17   0   0
خب یه دونه رو رو معرفی کنید ببینیم چه شکلی هست رتبش در چه حدی هست رنج اتوریتی رو چند هست مثلا همشون بالای 30 هست پاینه چی هستن

ََA-brand

Registered User
امتیاز - 100%
10   0   1
خب یه دونه رو رو معرفی کنید ببینیم چه شکلی هست رتبش در چه حدی هست رنج اتوریتی رو چند هست مثلا همشون بالای 30 هست پاینه چی هستن
دوست عزیز وبلاگ هایی که معرفی میکنم همگی آزاد هستن,یعنی وبلاگ خالی هستش پس معلوم و مشخصه رتبه نداره فقط بک لینک و آتوریتی دارن
در بالا هم چند بار گفته شده آتوریتی وبلاگ ها از عدد 10 موجوده تا 60 ,بسته به سرویس وبلاگدهی
پس شما لطف کنید از طریق پیام خصوصی یا تلگرام پیام بدید و بگید از چه سرویس دهنده ای نمونه میخواهی, تا من نمونه ای از وبلاگ هایی که فروختم رو خدمتتون معرفی کنم
موفق باشید

the boy

Registered User
امتیاز - 100%
11   0   0
سلام
من 6 تا وبلاگ اتوریتی 35 به بالا از سه سرویس متفاوت می خوام ( بیان- رزبلاگ - پرشین ) هر کدوم دو تا
چیزی دارین؟

Last edited:

ََA-brand

Registered User
امتیاز - 100%
10   0   1
سلام
من 6 تا وبلاگ اتوریتی 35 به بالا از سه سرویس متفاوت می خوام ( بیان- رزبلاگ - پرشین ) هر کدوم دو تا
چیزی دارین؟
سلام
وقت بخیر
بله میتونم پیدا کنم,لطفا در صورت امکان از طریق آی دی تلگرامی زیر برای ارتباط سریع تر پیام بدید
[email protected]
با تشکر

بالا