برگزیده های پرشین تولز

آقاي زرت و پرت وچرت بيا اينجا-بقيه هم بيان تو

pinokio

Guest
لایک‌ها
0
شما يه جا گفته بودي:
-------------------------------------------------
"آقا جان اين برنامه هنوز كرك نداره بعدشم ميتوني به جاي اين از خيلي برنامه هاي بهتر از اين كه كركشون هم همه جا پره استفاده كني من GetAnonymous Professional و GhostSurf 2005 Platinum رو بهت پيشنهاد ميكنم برو دانلودشون كن و حالشو ببر ما رو هم نفرين كن!!"
----------------------------------------------------
نه غلام:blink:
خوب اينها رو دانلوديدم.اولا كركاشون رو هم بگو. چون دومي مخصوصا به سايتشم وصل ميشه. ثانيا اينا كه كار نمكنن بابا. روش استفاده چيه.ضمنا براي اولي بگم پورت 8082 رو كه بستن.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
برنامه برای چی ميخوای آخه ؟ تو اين گروهی که نوشتی ميتونی Hid IP Platinum رو هم امتحان کنی!

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
GhostSurf 2005 Platinum
من فکر کنم يه دفعه تو بخش کرک راجع به اين نوشتم که نه تنها منو مخفي نکرد بلکه جلوي دسترسي من به MSN رو هم گرفت!! يه برنامه ديگم داشتم که الان اسمش يادم نيست ولي اونم همون اول اجرا شدنش گير کرد (مثل اينکه ميخواست ليست پروکسي ها رو چک کنه) و به هيچ دردي هم نخورد.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
من Hide IP و Ghost Surf رو امتحان کردم و هر دو هم به من جواب داده ! حتی تونستم باهاشن تو Paypal اکانت بسازم.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
پس اين Ghost Surf با من سر ناسازگاري داشته (شايدم با داتک چون من با اون امتحان کردم و جواب نداد، شايد با بقيه جواب بده!)!

بالا