برگزیده های پرشین تولز

آقای مدیر سایت - من می خوام پرشین تولز را بخرم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام. چیه اینقدر شلوغش کردید ؟

اگر قضیه شوخی بود که می بردیمش توی گفتگوی آزاد .

mocantina.gif

قضیه اینه که حدو یکماه پیش من با احسان و امیر (مدیران سایت ) در مورد مشکلات هاستینگ و سرور
از نزدیک صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که با توجه به بار سنگینی که روی فروم هست حداقل نیاز
به یک سرور اختصاص مجزا داره که چیزی حدود ماهیانه 300 هزار تومان هزینه شه . خب تبلیغات که
اصلا جوابگو نبود و ثبت نام هم که اینجا رایگان هستش.

یه راه حل مطرح شد و اون اینکه بیایم اینجا رو به صورت سهامی به حدود 100 تا کاربر فعال و مدیر بخش
بفروشیم و اونا رو در هزینه ها مشارکت بدیم ...

به هر حال مطمئن باشید اگر من اینجا رو بخرم یا واسطه باشم هدف فقط و فقط بهتر کردن سرویس دهی
به کاربران بینظیر این فروم استثنایی خواهد بود و تغییر و یا تعطیلی اصلا در کار نیست.

هزینش رو برآورد کنید ببینید چند میشه؟

اگر 100 نفر بشید باید ماهیانه پول بدید یا برای یه بار؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
سلام. چیه اینقدر شلوغش کردید ؟

اگر قضیه شوخی بود که می بردیمش توی گفتگوی آزاد .

mocantina.gif

قضیه اینه که حدو یکماه پیش من با احسان و امیر (مدیران سایت ) در مورد مشکلات هاستینگ و سرور
از نزدیک صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که با توجه به بار سنگینی که روی فروم هست حداقل نیاز
به یک سرور اختصاص مجزا داره که چیزی حدود ماهیانه 300 هزار تومان هزینه شه . خب تبلیغات که
اصلا جوابگو نبود و ثبت نام هم که اینجا رایگان هستش.

یه راه حل مطرح شد و اون اینکه بیایم اینجا رو به صورت سهامی به حدود 100 تا کاربر فعال و مدیر بخش
بفروشیم و اونا رو در هزینه ها مشارکت بدیم ...

به هر حال مطمئن باشید اگر من اینجا رو بخرم یا واسطه باشم هدف فقط و فقط بهتر کردن سرویس دهی
به کاربران بینظیر این فروم استثنایی خواهد بود و تغییر و یا تعطیلی اصلا در کار نیست.
اها ... پس هدف دادن سهم هست ؟ خب هر جور که شما بگی هومان جان ! بهر حال شما واسطه ( شاید هم خریدار ) هستید و صاحبان سایت هم دوست دارن شما ( و دیگر کاربران ) راضی و خوشحال باشند !

خوب پس میخوای یه کاری کنیم ... شما قیمت هر سهم رو تعیین کنید ... و هر تعداد که فروخته شد ، ۱۰٪ ش به عنوان واسطه به شما برسه ... ها ؟ خوبه ؟

من سر انگشتی الان سهم هارو دارم میشمارم ... بالای ۱ میلیون سهم هست ... البته زیاده من دقیق نمیتونم بشمارم ... پول خوبی هم گیرت میاداا !

Asura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خوب جریان اون قضیه اینجا پیش میاد که یکی میخواد بره خونه بخره بعد داد میزنه میگه آی من میخام خونه بخرم. اینم صاب خونمه . میخرم ازشا . الان میخرم. خریدم. نه الان میخرم. میخرم. این خونه مال منه. .........از این میخوام بخرم و و و ....

آخرشم ...
آخرشم شوخی شوخی خونه هه رو میخره همه مون می مونیم تو کف!
mocking_mini.gif

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
اولین باره که مدیر ارشد پی تی تو سرکار گذاشتن کاربرا شرکت میکنه
22.gif

البته اگه موضوع سرکاری باشه که امیدوارم همینطوره
hands[1].gif

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
آقا بدید اسم این تاپیک رو در کتاب رکوردهای گینس بنویسند چون در عرض 24 ساعت داره به 2000 بازدید کننده میرسه

در مورد سهم باید بگم که اینطور که احسان و امیر گفتن قیمت کل سایت حدود 15 میلیون تومن میشه ( فقط برای اسم و دیتابیس )
که من شخصا 5 میلیونش رو میدم و بقیه اش رو بچه ها می تونن از 500 هزار تا یک میلیون تومن بدن و سهامدار بشن. یه جور شرکت تعاونی.

بقیه هزینه های ماهیانه اش هم ( هاستینگ سرور) ماهی 300 هزار تومن هست که من شخصا ماهی 100 هزارش رو تعهد می کنم
و بقیه اش رو سهامدارن می دن.

و اما سرفصل کارهایی که من قصد دارم بعد از خریدن فروم انجام بدم :

1- انتقال فروم به یک سرور جدید و پرسرعت به طوری که مشکل کندی سایت در ساعات شب به کلی حل شود

2- دو برابر کردن حقوق مدیران بخش ها و بیمه کردن آنها

3- انتصاب شایان به عنوان مدیر سایت و سیمور به عنوان مدیر کل

4- نابودی کامل کلیه تاپیک های با موضوع سریال های چینی

5- پاک کردن کلیه ID های غیر اصیل فارسی و به خصوص چینی .

6- انتصاب تنگنا به عنوان رئیس سازمان اطلاعات و امنیت پی تی ( ساواپ)

باز هم می گم کاربران نگران نباشند چون قرار نیست تغییر خیلی مهمی در سطوح پایین و بخش ها بوجود بیاد.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
خب سهامی شد! هر کسی که داره بیاد وسط. خب مدیر نمیاد اینجا بگه چند میفروشه؟

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
دارین جک میگین یا واقعیه ؟‌ :D

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
آقا بدید اسم این تاپیک رو در کتاب رکوردهای گینس بنویسند چون در عرض 24 ساعت داره به 2000 بازدید کننده میرسه

در مورد سهم باید بگم که اینطور که احسان و امیر گفتن قیمت کل سایت حدود 15 میلیون تومن میشه ( فقط برای اسم و دیتابیس )
که من شخصا 5 میلیونش رو میدم و بقیه اش رو بچه ها می تونن از 500 هزار تا یک میلیون تومن بدن و سهامدار بشن. یه جور شرکت تعاونی.

بقیه هزینه های ماهیانه اش هم ( هاستینگ سرور) ماهی 300 هزار تومن هست که من شخصا ماهی 100 هزارش رو تعهد می کنم

1- انتقال فروم به یک سرور جدید و پرسرعت به طوری که مشکل کندی سایت در ساعات شب به کلی حل شود

باز هم می گم کاربران نگران نباشند چون قرار نیست تغییر خیلی مهمی در سطوح پایین و بخش ها بوجود بیاد.
من رو هم بزارید مدیر بازاچه من آدم خوبیم .. دوستان میتونن شهادت بدن .. آزمون سلامت روان و اخلاق هم دادم حاضرم تست سلامت روح و جسمم رو براتون فکس کنم : دال

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384

مورد 4 رو خوب اومدی :lol:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
مدیران که صلواتی دارن کار می کنن یعنی اگر صفر رو ضربدر 2 کنی بازم میشه صفر
thk.gif

سلام نه بابا واقعیه!
اصلا به قیافه ما میخوره در حال شوخی باشیم. فقط این صاحبای سایت مارو انگار به حساب نمیارن! بابا مشتری اومده. ناز نکنید دیگه بیاید سر میز ...

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
به جانه خودم هرچی زور زدم که نخندم نشد
7641.gif
1835.gif

به بزرگی خودتون ببخشید
8493.gif

شایعه درست می کنیم ... پیرزن خفه می کنیم ... از تروریسم حمایت می کنیم
6872.gif

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

یادت رفت امین رو بگی
اون هم بذار مدیر گفتگوی آزاد :دی

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
من به تمام اعضای بالای هجده سال پی تی ماهی پنجا هزار تومن میدم!
بی کاری از بین میره.
به مدیرا هم خونه سازمانی مبله میدم به علاوه ماشین! بنر های تبلیغاتی پی تی رو هم میارم سر سفره های اعضا (البته پولشو)
تا برنامه بعدی فعلا خدانگهدار

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
خوب من ساعت يك نصفه شب اومدم اينجا پيغام بذارم كه بدونين كاملا تو برنامه هام جدي بودم .

بهترين قيمت نقدي كه مي تونستين بفروشين 15 ميليون تومان بود كه از دستتون پريد . من پيشنهادم تا يك ساعت پيش سر جاش بود .

كليه حقوق مديران و برنامه ها رو هم جدي گفتم . 10 دقيقه ي پيش با آقاي عبدالرحمن ( برادر مدير املاك رابينسون دوبي ) كه امشب تو اصفهان مهمونمه ، سر يك تيكه زمين تو دوبي معامله كرديم ، نزديك به هفتاد تومن . برنامه ي ساختنشم با شريكم داره .
پيشنهاد من مي تونست تا 30 ميليون تومن هم پيشرفت كنه اما كسي پيغام رسمي براي مذاكره نزد .

اينه كه معامله پريد . حيف شد . برنامه ي زيادي داشتم . حالا كل تمركزم رو مي گذارم رو سايت فروشگاه اينترنتي ام « آرين شاپ » كه تو امضام آدرسش هست .

شما بذارين رو حساب خنده ولي من كاملا جدي بودم . تو ايران عمرا كسي پول بالاي يك سايت بده . اما برنامه ريزي گسترده اي براي تجارت الكترونيكي تو ايران دارم . كه تا دو سال ديگه همه مي فهميد .

فقط مي تونم بگم مديراي سايت كاملا ضرر كردن چون من هفت صبح فردا آماده ي معامله بودم .
بيشترم دلم براي مديراي فروم مي سوزه كه حقوق خوبي از دست دادن . حالا بايد رايگان كار كنين .

برم سراغ عبدالرحمن بيچاره ، شريكم سر تفاوت فارس و عرب مغزشو داره مي خوره ، سگمم داره از گشنگي پاچه ي عبدالرحمن بيچاره رو مي خوره !

اين تاپيك به جايي نمي رسه . عمرا اهل فروش و سود واقعي نيستن .
مشتري بهتر از من هم پيدا نمي شه . :cool::cool:

شاد و خرسند باشيد . بدرود

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
اينه كه معامله پريد . حيف شد . برنامه ي زيادي داشتم . حالا كل تمركزم رو مي گذارم رو سايت فروشگاه اينترنتي ام « آرين شاپ » كه تو امضام آدرسش هست .

. عمرا اهل فروش و سود واقعي نيستن .
مشتري بهتر از من هم پيدا نمي شه . :cool::cool:

عمرا پرشین تولز رو به یک دلال بازاری بفروشیم . خریدار باید خودی باشه و دغدغه فرهنگی داشته باشه.

شما هم برو بگیر بخواب و گرنه مامان میاد دعوات می کنه.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720

اين برنامه هات حرف نداره، فقط حيف كه پيرزن خفه كردن هم جزو مشاغلته هومان جان وگرنه ازت حمايت ميكردم.
viannen_45.gif

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
عمرا پرشین تولز رو به یک دلال بازاری بفروشیم . خریدار باید خودی باشه و دغدغه فرهنگی داشته باشه.

شما هم برو بگیر بخواب و گرنه مامان میاد دعوات می کنه.

دستت درد نكنه هومن جان . من دلال بازاري هستم ؟
بهتره يك نگاه به امضام بندازي .... مي خواي به اندازه ي هيكلت مدرك دانشگاهي و دوره ي غيردانشگاهي بريزم سرت ؟

خدا رو شكر يك ريال از درآمد و سرمايه ام رو هم از پدرم نگرفتم يا از راه دلالي گري بدست نياوردم . كار هايي كه كرده ام كه فكر كردن بهش هم دستتو اوف مي كنه .

واقعا براي پي تي متاسفم كه مديراش دمخور امثال شما هستن .
در مورد دغدغه فرهنگي هم بايد بگم زماني كه شما نمي دونستي چطوري تايپ كني ، من يكي از اولين وبلاگ هاي فرهنگي فارسي رو داشتم و تو فروم هاي اينترانت مهم اون دوران مدير بودم .
تمام برنامه هام براي اين فروم هم فرهنگي بود و براي پيشرفت سطح سايت .
در ضمن مي توني يك نگاهي به پست هام تو بخش هاي فرهنگي مثل تاريخ ايران بندازي و با پست ها و تاپيك هاي بسيار فرهنگي خودت مقايسه كني .
عاقلان دانند

بهتره درست صحبت كني برادر ، همه مثل خودت نيستن و اجازه نمي دن اينجوري حرف بزني
در ضمن ده سال هم هست تنها زندگي مي كنم و مامان نمياد دعوام كنه . شما بهتره بخوابي كه داري بي دليل توهين مي كنه .:hmm:

حالا كه مديراش سايتو نفروختن ، حتما برنامه اش رو نداشتن . مباركشون باشه و اميدوارم هميشه همينطور قدرتمند و باانگيزه باشن . تو چيكاره اي كه ميگي« نمي فروشيم » :دي

پاينده باشيد جناب شايعه .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا