برگزیده های پرشین تولز

+./. آقا در خانه ی شما آزادی هست یا نه : مثلا میتونی شب نیای خونه ؟ */.+

Leonardo.Cruise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

خواستم بدونم شماها در خونه تون چجورید ؟

آزادید ؟

بهتون گیر میدن یا نه ؟

میتونی 2-3 روز نیای خونه بری برا خودت یا نه ؟

اگر تلویزیون / ماهواره بخای ببینی والدین یه کاناله دیگه بخوان ببین چیکار میکنی ؟

هر جور تیپی بزنی یا بگردی کارت ندارن یا بالعکس ؟

یا نه زوره

سر یه ساعت باد بیای ؟

با دوستای خاصی که والدین میگن باید باشی و ...

دموکراسیه یا نه خفقانه ؟

ممنون**/.یاحق***

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
الان يه هفتس خونه نرفتم

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244

یه جوری:
2evas6b_th.gif
D

آره

بهتون گیر میدن یا نه ؟

نه... امتحانم رو پس دادم اعتماد دارن بهم...
mus2.gif

2 3 روز واسه مسافرت اینا مشکلی نیست.. مثلا پری روز 2 روز دماوند بودم...

اگر تلویزیون / ماهواره بخای ببینی والدین یه کاناله دیگه بخوان ببین چیکار میکنی ؟

کنار مایم با هم .. صرفا یک طرفه نیست..

هر جور ؟ تا چی باشه ... کاری ندارن ولی یه هو بیام ابرو بردارم قاطی می کنن دیگه !!
http://************/files/lg422daau0slx6bhhesf.gif
سر یه ساعت باد بیای ؟

12 13 هم بیام مشکلی نیست 2 تا غره دیگه !!
146fs972742.gif

خیر
6259.gif

دموکراسیه یا نه خفقانه ؟

میشه گفت دموکراسیه !
168fs422379.gif

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
منم تا 70% مثل فرزانم

Leonardo.Cruise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من خودم :

در خونه به قوله فرزان یه جوری

آزادی هم آره دیگه

گیر / دیگه این نصیحت ها و بکن نکن ها عادی شده برامون

2-3 روز میتونم - 10 روز هم میتونم / ولی خودم چون مامانم و من هستیم تنهاست دیگه حتما حتما تا 12 شب خونه ام

تلویزیون / ماهواره حق با منه

تیپ / خودم جلف نمیزنم / ولی آره تیپه رو یه گیر میدن تیپ عجیبا/ وای اسم ابرو آوردی حالی به حولی شدم

دوست / دوست بچگی زیاد میگفتن با این با اون / ولی حالا اراذل هم خبری نیست

دموکراسیه خوبیه / تک پسر و تنها و لالالا

ممنون***یاحق

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297

آزادید ؟

تقریبا بله

بهتون گیر میدن یا نه ؟

من اینقدر آتو ندادم دست بابام که بعضی وختا سر چیزای بیخودی گیر میده :lol: اعصابش خورد شده از بس میبینه نمیتونه از من ایراد بگیره:p

خو باید بگم کجا هستم. وگرنه نگران میشن! اگر بگم میتونم حتی یک ماه هم برم واسه خودم بگردم:blush:

بچه که بودیم خیلی سر این موضوع دعوا میکردیم. ما بچه ها سریال های طنز روتین شبانه مثه زیر آسمان شهر و پاورچین و غیره رو خیلی دوس داشتیم که حتی تکرارش هم باید میدیدیم که متاسفانه میفتاد توی اخبار ساعت 2

البته الان چنتا تلویزیون داریم که اگر برنامه مهمی باشه از اونا استفاده میکنیم

کلا دیگه من میلی به تلویزیون ندارم مثه قبل.

والا جور خاصی که تیپ نمیزنیم. در حد آماتور اگه فشن کنم کاری ندارن. اما دیگه خیلی بخوام سوسولی و مثه دخترا کنم خودمو گیر میدن :f34r:

سر یه ساعت باد بیای ؟

نه

no
دموکراسیه یا نه خفقانه ؟

جمهوری اسلامی

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
- خواستم بدونم شماها در خونه تون چجورید ؟
مثله بچه آدميزادم .

- آزادید ؟
yep

- بهتون گیر میدن یا نه ؟
nope

- میتونی 2-3 روز نیای خونه بری برا خودت یا نه ؟
آره ، چرا كه نه . منتهي قائدتا بايد قبلا به يكي خبر بدم كه دارم ميرم براي چند روز گورمو گم كنم . تازه خيلي هم خوشحال ميشن ، يه نون خور كم ميشه خوب :p

- اگر تلویزیون / ماهواره بخای ببینی والدین یه کاناله دیگه بخوان ببین چیکار میکنی ؟
يه داداشه كوچيكتر از خودم دارم دهنه منو سرويس كرده . هي ميخواد اخبار نگاه كنه ! هر وقتم ما ميشينيم پا تلويزيون موقع پخش اخبار يه شبكست اينم سر و كلش پيدا ميشه ، شايد يه خبر رو ده بار گوش ميده ! فكر نكنين زورم بهش نميرسه ها ولي از بخت بد بابامم طرفدار اخبار ديدنه به همين خاطر هيچ غلطي تو اين جور مواقع نميتونم بكنم !
ولي در كل ميتونم بگم كه تو خونه ما پيروزه نهايي تو ديدن برنامه دلخواهش توي تلويزيون اون كسيه كه كنترل تلويزيون دستشه .

- هر جور تیپی بزنی یا بگردی کارت ندارن یا بالعکس ؟
تيپ خاصي كه نميزنم ، الان حدود 5 ساله كه مدل شونه كردن موهام هيچ تغييري نكرده !

- یا نه زوره
nope ، ولي يه سري خط قرمزهاي نامريي به اسمه ناله و نفرين مادرم وجود داره كه به خاطر اون هر جوري نميتونم تيپ بزنم ، هرچند كه علاقه چنداني به تيپ هاي آنچناني ندارم .

- سر یه ساعت باد بیای ؟
اصولا جايه خاصي نميرم كه سره يه ساعت خاص قرار باشه برگردم :p

- با دوستای خاصی که والدین میگن باید باشی و ...
nope

- دموکراسیه یا نه خفقانه ؟
بيشتر خر توخره :D

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
من خودم خونه مجردي دارم و مامان و بابا هفته اي دو - سه بار سر مي زنن يا اينكه من ميرم بهشون سر مي زنم.

براي همين محدوديتي ندارم. ولي توي همه چيز اعتدال رو رعايت مي كنم و به هيچ وجه زياده روي نمي كنم. ( چه بيرون رفتن ، و هر چيز ديگه...)

اگر هم مسافرت يا جايي هم بخوام برم كه حتما بايد بگم كدوم گوري دارم ميرم و كي بر مي گردم !

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
در خانه ی ما آزادی نیست ولی در خونه ی ما آزادی هست.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
رفقا شما چند سالنتونه این سوالا رو می پورسید /؟
دوست دارید آزادی چجوری باشه /؟
من با babak22ir موافقم راجبه آزادی در حد اعتدال
انسان نباید خودشو گم کونه تو آزادی هر چیزی حد وحدود خودشو داره

Nice Girl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آزادی ؟؟؟؟ بستگی داره شما آزادی رو چه جوری تفسیر کنید ؟ آیا به نظر شما تو کشور خودمون آزادی هست ؟ اگه این که موهات بیرون باشه گشت ارشاد میگیرتت و کتکت میزنه آزادیه به نظر شما یا این که روسری سرت نباشه بری بیرون و کاریت نداشته باشن ، آزادیه ؟؟؟
تو خونه ها آزادی تقریبا یه هم چین معنایی رو میده . مثلا یه مادر به دخترش هی میگه نماز نماز بخون روزه بگیر اگه نماز نخونی دیگه اسمتو نمیارم !!! بعد صحبت که میشه میگه پسر من یا دختر من خودش دوست داره نماز بخونه !!!! آزاده بچم !!!
آزادی همه جا برای هر کس یه معنایی میده ولی اگه دنبال واژه حقیقیش میگردید سری به قانون حقوق بشر ، نوشته کوروش کبیر بزنید .
تو خونه ما هم من نسبتا دختر آزادی هستم اما تو این مملکت آزاااااااااااد و البته بسیاااااااااااار امن خیر نمی تونم بیشتر از هشت تو خیابونا باشم چون هم مامان بابام نمیذارن هم این که نه که خیلی کشور امنی داریم واسه همین خودم زود میام خونه !!!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
آزادی ؟؟؟؟ بستگی داره شما آزادی رو چه جوری تفسیر کنید ؟ آیا به نظر شما تو کشور خودمون آزادی هست ؟ اگه این که موهات بیرون باشه گشت ارشاد میگیرتت و کتکت میزنه آزادیه به نظر شما یا این که روسری سرت نباشه بری بیرون و کاریت نداشته باشن ، آزادیه ؟؟؟
تو خونه ها آزادی تقریبا یه هم چین معنایی رو میده . مثلا یه مادر به دخترش هی میگه نماز نماز بخون روزه بگیر اگه نماز نخونی دیگه اسمتو نمیارم !!! بعد صحبت که میشه میگه پسر من یا دختر من خودش دوست داره نماز بخونه !!!! آزاده بچم !!!
آزادی همه جا برای هر کس یه معنایی میده ولی اگه دنبال واژه حقیقیش میگردید سری به قانون حقوق بشر ، نوشته کوروش کبیر بزنید .
تو خونه ما هم من نسبتا دختر آزادی هستم اما تو این مملکت آزاااااااااااد و البته بسیاااااااااااار امن خیر نمی تونم بیشتر از هشت تو خیابونا باشم چون هم مامان بابام نمیذارن هم این که نه که خیلی کشور امنی داریم واسه همین خودم زود میام خونه !!!

سلام!!

تقریبا با صحبت های شما موافقم..اما جسارتا یک سوال اینجا واسه من پیش اومده!!

هدف شما از اینکه موهاتون ( حالا به هر اندازه ای ) بیرون باشه چیه؟؟ چه سود و منفعتی داره،که میفرمایید اگر بیرون باشه گشت ارشاد به ما گیر میده،و این یعنی نبودن آزادی!

iceheart

Guest
لایک‌ها
0
سلام!!

تقریبا با صحبت های شما موافقم..اما جسارتا یک سوال اینجا واسه من پیش اومده!!

هدف شما از اینکه موهاتون ( حالا به هر اندازه ای ) بیرون باشه چیه؟؟ چه سود و منفعتی داره،که میفرمایید اگر بیرون باشه گشت ارشاد به ما گیر میده،و این یعنی نبودن آزادی!

بابا خوب گرمش میشه بنده خدا چرا باید یه تیکه پارچه بندازه رو سرش تا کلافه شه تو این هوا؟
البته من مخالف حجاب نیستم ولی خوب باید یذره موهاشو بذاره بیرون تا سرش هوا بخوره دیگه!:lol:

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
تا جایی که رفتار هر آدم برای دیگران مزاحمت ایجاد نکنه و به کیفیت زندگی اون ها لطمه نزنه و حقوق آن ها پایمال نشه دلیلی نداره محدود بشه.

Nice Girl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بابا خوب گرمش میشه بنده خدا چرا باید یه تیکه پارچه بندازه رو سرش تا کلافه شه تو این هوا؟
البته من مخالف حجاب نیستم ولی خوب باید یذره موهاشو بذاره بیرون تا سرش هوا بخوره دیگه!:lol:

من فکر میکنم شما خیلی حس نمکدونی بهتون دست داده !!! جمع کنید نمکاتونو لطفا!!!
من میگم آدم یا باید حجاب داشته باشه یا نداشته باشه . حجاب یعنی این که یه تار موی زن معلوم نباشه نه که الآن مد شده یه لچک میذارن پس کلشون مانتو قد بلوز میپوشن آستیناشونو میزنن بالا شلوار برمودا میپوشن و یه خروارم آرایش میکنن میرن بیرون اسمشم اینه که ما حجاااااااااب داریم !!!!! من خودم هم حجابم طوری نیست که بگیم یه تار موم معلوم نیست چون هم چین چیزی برای جوونای امروزی تقریبا محاله ! دختره چادریه موهاشم بیرونه !!! اما حجابم در حدی هست که نجابت یه دخترو حفظ کنه .
اما من میگم کسی هم که بی حجابه بی حجابه . ربطی به کسی نداره چه به دوستش چه فامیل چه همسایه بغلی و حتی حکومت !!! دیگران که نمیتونن مسئول بهشت و جهنم ما باشن !!! پیامبران هم هیچ وقت با زور و چماغ بالا سر مردم وای نمیسادن که خدا پرست شید ، مسلمون شید !!!
حکومت اسلامیه باشه میخواین جامعه رو اسلامی کنین باشه ولی این راهش نیست . کتک زدن جوونا با باتوم و به زور روسری سر کردن و دستگیر کردن و تعهد گرفتن راهش نیست . هیچ کس نمیتونه کسی رو وادار به انجام کاری کنه مگر با منطق و عقل . حالا میخواد چه جمهوری به ظاهر اسلامی باشه چه شاه !!!
در ضمن اگر قرآن رو هم مطالعه بفرمائید متوجه میشید که اسلام و دین ما هم چین چیزایی رو نمی خواد . گفتم مطالعه فرمایید نه قرائت . قرائت یعنی اینکه شما عربیشو بخونید و درصد خیلی کمیش رو متوجه بشید ولی وقتی مطالعه کنید و قرآن رو به زبون خودتون بخونید می فهمید که دین ما چی میگه و چه میخواد .

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
Mahsa-KH عزیز، بنده قصد نمکدون بازی نداشتم،فقط یه سوال کردم!!که هدف شما از اینکه همون 1 نخ بیرون باشه چیه؟؟

در ضمن اصلا ما نمیخوایم قضیه رو سیا 30 کنیم،چون اون خودش بحث جدایی داره!!

و با این هم موافقم حجاب یا باید کامل باشه یا نباشه..مثل مردم لبنان!! حالا مردم ما 3 دسته هستند!!

1.کسایی که حجاب رو کاملا رعایت میکنن!! 2.کسایی که اصلا اعتقادی ندارند اما خب توی اجتماع که هستند ،حجاب کاملی دارند ( تقریبا ) و اما دسته ی 3وم دخترای امروزی هستند که فقط میخوان ساز مخالف بزنن،یعنی اگر بهشون بگی حجاب نمیخوات داشته باشی!! بر ضدش عمل میکنه و به قول برو بچه ها : چادر چاغ چون ( درست گفتم ) ؟ میکنه!!

Nice Girl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
Mahsa-KH عزیز، بنده قصد نمکدون بازی نداشتم،فقط یه سوال کردم!!که هدف شما از اینکه همون 1 نخ بیرون باشه چیه؟؟

در ضمن اصلا ما نمیخوایم قضیه رو سیا 30 کنیم،چون اون خودش بحث جدایی داره!!

و با این هم موافقم حجاب یا باید کامل باشه یا نباشه..مثل مردم لبنان!! حالا مردم ما 3 دسته هستند!!

1.کسایی که حجاب رو کاملا رعایت میکنن!! 2.کسایی که اصلا اعتقادی ندارند اما خب توی اجتماع که هستند ،حجاب کاملی دارند ( تقریبا ) و اما دسته ی 3وم دخترای امروزی هستند که فقط میخوان ساز مخالف بزنن،یعنی اگر بهشون بگی حجاب نمیخوات داشته باشی!! بر ضدش عمل میکنه و به قول برو بچه ها : چادر چاغ چون ( درست گفتم ) ؟ میکنه!!

دوست عزیز بنده با شما نبودم بالای کوات منو ملاحضه بفرمائید با جناب iceheart بودم . بله بحث سیاسی نشه بهتره اما حیف که زندگی ما غرق در سیاسته !!!

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
دوست عزیز بنده با شما نبودم بالای کوات منو ملاحضه بفرمائید با جناب iceheart بودم . بله بحث سیاسی نشه بهتره اما حیف که زندگی ما غرق در سیاسته !!!

بله حق با شماست!! به هر حال دوست داشتم جواب من رو بدید!!

ما رفتیم لالا! :blush:

بالا