آقا من از شما شكايت مي كنم!

كم پشت

کاربر تازه وارد
روز اول ماه رمضان با هزار اميدو آرزو مامانمون برامون سحري قرمه سبزي گذاشته بود . كل خانواده هم به اميد من كه سحر بيدارشون كنم. اينقدر گرم پي تي و نبش قبر برو بچز شدم كه يادم رفت خونرو بيدار كنم اصلا نفهميدم كي اذان گفتن! حالا ما يقه ي كي رو بگيريم كه الان بايد با شكم گشنه سر به زمين بزاريم / بيا اينم از عوارض نبش قبره :(

Nima-Pro

کاربر تازه وارد
E مگه ما رمضونه

من كه هنوز نفهميدم مسلمونم يا نه

يعني چي اونوقت

بعد ما رمضون چكار ميكنن غير از 5-6 وعده غذا كه تو روز ميخورن يكي هم نصفه شب ميخورن

faridbahal

Registered User
خوبه باریکلا روزه بگیرید تا رستگار شید خودم شخصا 13 متر از بهشت رو به نامتون میکنم مدارک بیارین فردا بریم محضر!!!!!!!!

خوبی کن

کاربر تازه وارد
به نقل از كم پشت :
روز اول ماه رمضان با هزار اميدو آرزو مامانمون برامون سحري قرمه سبزي گذاشته بود . كل خانواده هم به اميد من كه سحر بيدارشون كنم. اينقدر گرم پي تي و نبش قبر برو بچز شدم كه يادم رفت خونرو بيدار كنم اصلا نفهميدم كي اذان گفتن! حالا ما يقه ي كي رو بگيريم كه الان بايد با شكم گشنه سر به زمين بزاريم / بيا اينم از عوارض نبش قبره :(
:D :D :D
:D

Gt_Max

Registered User
به نقل از كم پشت :
آقا من خيار درختي دارم ... مي بري ...؟! :blink:

نه مي خورم ! :D

mehrdad1355

Registered User
به نقل از faridbahal :
نه والا من بیشتر تو کار ملک و املاک کائناتم!!! بهشت دوزخ برزخ اسمونها از طبقه ی اول تا هفتم و...!!
واسه خودت که حتما تو جهنم کاخ خریدی؟؟؟؟؟؟ سوپر سالونه؟؟ :) :) :)

كم پشت

کاربر تازه وارد
سحريه ديشبو, ممم بهبه امروز سر افطار استادش كرديم, چررررررررررررررررررررررررررررب :p

nima178

Registered User
من كاري به اين حرفا ندارم يكي از شما پي سي نت دات كام است
چون همه ي مقاله هاي اينجا رو ميشه اونجا ديد+ دلايل ديگه كه چون گفتين نگو نمي گمwww.p30net.com

بالا