برگزیده های پرشین تولز

آقا يكي كمك كنه _ اين مشكل داره منو ميكشه !

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه
اقا من بعد از نصب ام تي وقتي يه پست توش كردم خواستم كه پستي كه كردم رو ببينم اين مشكل عجيب برام پيش اومد
كسي ميدونه برا چيه؟

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.29 Server at www.mysite.com Port 80

ممنون ميشم اگه كمك كنيد.
;)

badjens

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه ام تي رو درست نصب كرده باشي , پس از ادرس دهي اشتباهي توي weblog config موبل تايپ كردي! يا اونارو چك كن ببين درستند يا نه ؟ يا بزارشون اينجا من يا دوستان ببينيم ايرادي داره يا نه .
در مورد اين ادرس دهي وبلاگ مژده مطلبي داره بگردي پيدا ميكني .

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از badjens :
اگه ام تي رو درست نصب كرده باشي , پس از ادرس دهي اشتباهي توي weblog config موبل تايپ كردي! يا اونارو چك كن ببين درستند يا نه ؟ يا بزارشون اينجا من يا دوستان ببينيم ايرادي داره يا نه .
در مورد اين ادرس دهي وبلاگ مژده مطلبي داره بگردي پيدا ميكني .

سلام
آقا من هم وقتي مي‌خوام تو يكي از وبلاگ‌هام تو ام تي به يك مطلب كه پابليش كردم يه CATEGORY اختصاص بدم اين error رو نمايش مي‌ده. يكي لطفا كمك كنه.
وبلاگ‌هاي ديگه مشكلي ندارند ولي اين يكي مشكل داره. مطلب پابليش ميشه ولي اگه category‌ اخصاص بدم (چه موقع نوشتن مطلب و چه موقع ويرايش دسته‌اي اين اشكال نمايش داده مي‌شه.
به نظر شما اشكال از كجاست و چه طور حل مي شه؟ :(

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.33 Server at www.hezare3.com Port 80​

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
عجب :O تاپيک چند سال قبل منو چرا نبش قبر کردي !!!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از Motahari :
سلام
آقا من هم وقتي مي‌خوام تو يكي از وبلاگ‌هام تو ام تي به يك مطلب كه پابليش كردم يه CATEGORY اختصاص بدم اين error رو نمايش مي‌ده. يكي لطفا كمك كنه.
وبلاگ‌هاي ديگه مشكلي ندارند ولي اين يكي مشكل داره. مطلب پابليش ميشه ولي اگه category‌ اخصاص بدم (چه موقع نوشتن مطلب و چه موقع ويرايش دسته‌اي اين اشكال نمايش داده مي‌شه.
به نظر شما اشكال از كجاست و چه طور حل مي شه؟ :(

Internal Server Error

Apache/1.3.33 Server at www.hezare3.com Port 80​
چند وقته بخاطر آپگريد شدن يكي از مدول هاي پرل اين مشكل بوجود اومده.

بايد صبر كني

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3
ولي اين اروري كه واسه من نشون مي ده ارور 404 هست. نه 500.
به هرحال اگه مشكل از اين ايراد مورد اشاره شماست چه طور بايد حل بشه؟ بايد mt نسخه جديد ارائه بده يا پچ جديد؟

mAmluX

Registered User
لایک‌ها
0
اگه 500 باشه يعني internal server erorr باشه که اشکال از اون آپ ديت هست ئ بايد با هست تماس بگيري.

اگه 404 باشه يا نشوني را اشتباه وارد ميکني.
يا ام تي را ناقص نصب کردي.
404 يعني فايل مورد نظر يافت نشده حالا يا نشونيش رم اشتباه وارد ميکني يا اينکه اصلاً اون فايل رو آپلود نکردي.

بالا