برگزیده های پرشین تولز

آقا چجوری آدرس یک نفر را پیدا کنیم

davoodmir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.
یک رفیق دارم که در آمریکا زندگی میکنه وآدرسش رو هم میدونستم ولی میخاستم ازاین سرچ قدرتمند yahoo استفاده کنم وقتی تو قسمت people yahoo رفتم فقط اسم و فامیلش را خواسته بود که بلافاصله یک لینک
با همین اسم وفامیل اومد که زیر آن, یک لینک دیگه داده بودند با نام map که وقتی روش کلیک کردم فوری شهر وایالتوخیابون وشماره تلفنش رو هم داده بود حتی با یک ستاره قرمز خونشون راعلامت زده بود که باعث شگفتی من شد.
تازه من قانع نشدم وفوری به map google رفتم وهمان جا رو آدرس دادم و روقسمت satteliteرفتم و بزرگنماییش را
بیشتر کردم آقا جاتو ن خالی عکس خونشون را با ماهواره دیدم یک خونه نقلی بود .
حالا میخام یکی دیگه ازرفیقام رو تو آلمان پیدا کنم که توقسمت location فقط اسم امریکا و کانادا هست و هر چی اسم و فامیلش رو میزنم فقط eror میده حالا میخا م اساتید کمکم کنند که چجوری اون شخص را تو محودده آلمان
(هامبورگ) پیدا کنم چون فقط اجازه سرچ تو کانادا وآمریکا را دارم.
باتشکراز دوستان عزیزم

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

davoodmir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:) IcedAngel عزیزمتشکرم از لطفی که داری ولی آدرس این سایت چیه راستش با دات کام رفتم ولی معلوم نبود چی به چیه. از اساتید محترم هم خواهش میکنم اگه اطلاعات بیشتری میدونند دریغ نفرمایید چون واقعا این آدرسو میخام.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
برای ایران هم اینجور کارا رو میشه کرد ؟
26.gif

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از davoodmir :
با سلام.
یک رفیق دارم که در آمریکا زندگی میکنه وآدرسش رو هم میدونستم ولی میخاستم ازاین سرچ قدرتمند yahoo استفاده کنم وقتی تو قسمت people yahoo رفتم فقط اسم و فامیلش را خواسته بود که بلافاصله یک لینک
با همین اسم وفامیل اومد که زیر آن, یک لینک دیگه داده بودند با نام map که وقتی روش کلیک کردم فوری شهر وایالتوخیابون وشماره تلفنش رو هم داده بود حتی با یک ستاره قرمز خونشون راعلامت زده بود که باعث شگفتی من شد.
تازه من قانع نشدم وفوری به map google رفتم وهمان جا رو آدرس دادم و روقسمت satteliteرفتم و بزرگنماییش را
بیشتر کردم آقا جاتو ن خالی عکس خونشون را با ماهواره دیدم یک خونه نقلی بود .
حالا میخام یکی دیگه ازرفیقام رو تو آلمان پیدا کنم که توقسمت location فقط اسم امریکا و کانادا هست و هر چی اسم و فامیلش رو میزنم فقط eror میده حالا میخا م اساتید کمکم کنند که چجوری اون شخص را تو محودده آلمان
(هامبورگ) پیدا کنم چون فقط اجازه سرچ تو کانادا وآمریکا را دارم.
باتشکراز دوستان عزیزم

خيلي جالب بود.خوب من چند ماه پيش همين سوال رو تو اين فروم مطرح كردم.البته كلي تر و اون پيدا كردن آدرس وايميل فردي بود كه نميدونيم كجاست.مثلا فقط مي دونيم در اروپاست.راستي اين سرچ ياهو كه گفتي من براي فردي در آمريكا استفاده كرده بودم.پيداش كرد ولي براي مشخصات كاملترش از جمله شماره تلفن و... ميگفت سرويس پوليه.شما چكار كردي نيدونم؟؟؟؟؟
كسي مي دونه اطلاعات كامل و تخصصي راجع به اين گوگل ارث مثلا دقت زوم و... مطالبي به زبان شيرين فارسي كجا نوشته شده است.آدرس سايت يا وبلاگ لطفا.ممنون

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از pinokio2 :
خيلي جالب بود.خوب من چند ماه پيش همين سوال رو تو اين فروم مطرح كردم.البته كلي تر و اون پيدا كردن آدرس وايميل فردي بود كه نميدونيم كجاست.مثلا فقط مي دونيم در اروپاست.راستي اين سرچ ياهو كه گفتي من براي فردي در آمريكا استفاده كرده بودم.پيداش كرد ولي براي مشخصات كاملترش از جمله شماره تلفن و... ميگفت سرويس پوليه.شما چكار كردي نيدونم؟؟؟؟؟
كسي مي دونه اطلاعات كامل و تخصصي راجع به اين گوگل ارث مثلا دقت زوم و... مطالبي به زبان شيرين فارسي كجا نوشته شده است.آدرس سايت يا وبلاگ لطفا.ممنون
من گوگل ارث رو دانلود کردم . خیلی جالبه البته استاتیکه و هر چند وقت مثل اینکه اپدیت میشه و لی ایران و بعضی

کشورها رو از نزدین نشون نمیده

ولی میره کف اسفالت امریکا !!!

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از pinokio2 :
پيداش كرد ولي براي مشخصات كاملترش از جمله شماره تلفن و... ميگفت سرويس پوليه.شما چكار كردي نيدونم؟؟؟؟؟
منم همین !!!!!

گفت پول وده !!!!

واسه انگلیس هم هست ؟؟؟

بالا