برگزیده های پرشین تولز

آلبوم عکس

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
lotk_screen014.jpg

lotk_screen001.jpg

lotr_screen005.jpg

The lord of the rings-return of the king.

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
سيمپسونو من خيلي تعريفشو شنيدم احتمالا يه چيزي تو مايه هاي كراشه يا لگو ريسر درسته؟؟؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از voodoo :
سيمپسونو من خيلي تعريفشو شنيدم احتمالا يه چيزي تو مايه هاي كراشه يا لگو ريسر درسته؟؟؟
Lego Racer رو كه نديدم..اما اگه منظورت از كراش همون سري Crash Bandicoot پلي استيشن هست..نه اين بازي شبيه اون نيست.اين بازي سيمپسونز اسم كاملش هست The Simpsons : Hit & Run و سبكش racing هست و تو گيم اسپات نوشته به سبك GTA هست.يعني هم پياده ميشه از ماشين هم Race .
بهرحال بايد خيلي جالب باشه اين بازي.امتياز خوبي (8) هم گرفته.

اينهم يه اسكرين شات ديگه از اين بازي كه سبكشو بهتر نشون ميده :

simpsons_screen008.jpg

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
هرچی هست آخر خندس ببینم خود پسره تو بازی نیست؟؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
چرا 4 تا كاراكتر داره و بارت (پسره) هم يكي از اوناست.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
SONIC ADVENTURE DX نسخه PC كه قراره در بهار امسال منتشر بشه :

sonicpc_screen006.jpg

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
منظورت از Sonic همين sonici هست كه تو سگا بود ولي اگه همين باشه كه ميدونم هست مثل سگا حال نميده
راستي بابت اون سايتا كه ايمولاتور سگا رو داشت از شما ممنونم من هر روز شورش 2 رو بازي ميكنم sonic رو هم رفتم آخرش اگه عكسي از اين Sonic كه ميگي بهار ميخواد بياد داري اينجا بزار تا ما هم ببينيم :)

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
معظرت ميخوام من با عجله نوشتم عكس Sonic رو نديدم مرسي فكر كنم بازيه قشنگي باشه ولي سونيك سگا يه چيز ديگست :D

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از ali206speed :
معظرت ميخوام من با عجله نوشتم عكس Sonic رو نديدم مرسي فكر كنم بازيه قشنگي باشه ولي سونيك سگا يه چيز ديگست :D

اينهم ساخت شركت سگا هست.
گرچه ميدونم منظورت اينجا از "سگا" دستگاه سگا مگا-درايو بود.. :D
در مورد قشنگيش هم من Sonic Adventure دريمكست (كه اين بازيم ظاهرا ورژني شبيه اونه) رو دارم هم 1 و هم 2 و حرف نداره از قشنگي..آخر گرافيك و خصوصا سرعت هست جوري كه آدم باورش نميشه اين گرافيكهاي بالا با اينجور سرعت وحشتناكي حركت كنن ..آدم دلش هري ميريزه پايين واقعا :eek: (مخصوصا همين مرحله آسياب باديها كه عكسش هست و مرحله اول بازي كه شاهكاره از هر نظر..يه جاش داري ميري رو يه پل يهو زاويه دوربين از جلو ميشه و پله پشت سرت داره خراب ميشه و يه نهنگه به چه عظمت شيرجه ميزنه بيرون پشت سرت كه آدم دهنش باز ميمونه واقعا :p ).البته مرحله هاش 2 سبك مختلف هست و يكي در ميون هي عوض ميشه يكي اكشن يكي ادونچر.كه اكشن هاش عالي هستن اما ادونچرهاش خسته كننده.

-Ehsan-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

Counter-Strike 1.6 running on Steam

cs.PNG

cs2.PNG

cs3.PNG

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
آقا من بازي Cunter Version 1.5 رو گرفتم ولي تو Xp نيومد همينجوريه يا مشكل داره راستي تو اين سي دي يه بازي ديگه هم بود كه من مشكوك شدم يعني اين كانتر انقدر بازيش حجمش كمه ؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از ali206speed :
آقا من بازي Cunter Version 1.5 رو گرفتم ولي تو Xp نيومد همينجوريه يا مشكل داره راستي تو اين سي دي يه بازي ديگه هم بود كه من مشكوك شدم يعني اين كانتر انقدر بازيش حجمش كمه ؟

ببين Counter-Strike يه Expansion يا MOD هست براي بازي Half-Life بريا همين توي CD هاي اين بازي هم اين هست و هم خود بازي اصلي Half-Life يعني بايد بازي اصلي رو داشته باشي بعد اينو روش اضافه كني.
در ضمن اين بازي Multi Player هست.
در مورد XP هم نميدونم من فقط همون Half Life اصلي رو بازي كردم اونم خيلي وقت پيش و يادم نيست..اما تا جايي كه يادمه تو XP اجرا ميشد هرچند كه يه مشكلاتي هم داشت اما ميشد بازيش كرد توي XP

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
917828_20031124_screen001.jpg

اينم يک بازی خديد برای pc بنام Dead to Rights

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
عجب صفحه خفني شده يك كاري كنيد بره صفحه بعد اونجا عكس بزاريم.

بالا