برگزیده های پرشین تولز

آمارگیری شخصی

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
سلام
1- از تابستون سالی که میخواستم برم دوم دبیرستان
2- تابستونها بله ولی در طی سال تحصیلی یه خورده نظمش به هم میخورد .
3- از اولش جدی شروع کردم
4- تابستونها که وقتم ازاد بود حدودا روزی 10-15 ساعت ولی طی سال کم میشد . شاید 5 ساعت ...ولی دوره پیش دانشگاهی خیلی کم شد و بعد از عید دیگه اصلا حس درس خوندن نبود . فقط فیزیک زیاد میخوندم چون علاقه داشتم .
5- از همون تابستون معروف ... :D
6- نه . چون بستگی به رتبه کنکورم داشت چه رشته ای و کجا .
7- حدود 57.000 شدم . من مکانیک دوس داشتم ، موقع انتخاب رشته دیدم توی شهرمون یه دانشگاه جدید تاسیس شده که رشته کاردانی برق قدرت و کامپوتر داره . بابام گفت برو یه رشته ی خوب حتی اگه کاردانیه ... بعدا میخونی کارشناسی هم میگیری بهتر از مدیریت و حسابداری و ... هست . منم از برق بدم نمیومد .. رفتم .
بعدم کارشناسی رو ازاد گرفتم ولی به دلیل مسائل روحی روانی جون به لب شدم تا اومدم مدرک بگیرم . بگذریم که دانشگاه هم خیلی اذیت میکرد ، توی دانشگاه ازاد وقتی از قبل هماهنگ بشه که فلان درس رو باید بیافتی دیگه نمیتونی کاریش کنی !
الانم صب تا شب بیکار میچرخیم به اشناها سفارش میکنیم اگه جایی کارگر ساختمونی خواستند خبر کنید :lol::eek:
واقعا درد اوره ! پشیمونم که درس خوندم :(

شما با این همه زحمت و درس خوندن، اون رتبه رو آوردید؟

درضمن نگران نباش. منکه امپراتوریم رو برپا کردم جهت ساخت روبوتهای جنگی به کمک تمام جونان مملکت نیاز خواهم داشت.

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
شما با این همه زحمت و درس خوندن، اون رتبه رو آوردید؟

چی بگم ... من توی زندگیم هر وقت تلاش کردم بد اوردم ! هر وقت از سیستم دایورتینگ استفاده کردم موفق شدم :blink:
یه ترم بود به علت تداخل کلاسها و یون گشادی من اکثر کلاسهامو یا میپیچوندم یا اصلا نمیرفتم . سطح سختی درسها هم یکی بود ...
به ترتیب اونی که از همه بیشتر خونده بودم و سر کلاس رفته بودم رو افتادم یکی رو هم حذف کردم . اون درسایی رو هم که اصلا نمیدونستم استادش کیه و پامم نذاشته بود سر کلاس ... با نمره خوب پاس کردم !:blink:

Last edited:
بالا