برگزیده های پرشین تولز

آموزش،بررسی و توضیح به سوالات متداول در مورد سیستم سایت رپید شیر | Rapidshare ?!×!؟

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
دوستان دیدم که اگه همین طور پیش بره دیگه مویی به سر من و دیگر دوستان از باقی نمیمونه این مقاله کوتاه رو مینویسم و مختصر در مورد موارده سوال بر انگیر این سیستم توضیح میدم:

تاریخ آخرین تغییرات: دوشنبه 18 مرداد ماه 1389

1. رپید شیر چیست؟

رپید شیر یک سیستم های اشتراک گزاری فایل ها با پشتیبانی فرمت های مختلف میباشد و به دلیل استفاده از سرور های مختلف در تقاط مختلف دنیا از سرعت خوبی برای سرویس ها بر خورد دار است

2. آیا امکان دانلود بدونه مشترک شدن وجود دارد؟

بله! شما میتوانید فایل های خود را با محدودیت هایی نظیر سرعته پایین تر بعد از مدت خاصی دانلود کنید، منتها دانلود شما قابلیت Resume نخواهد داشت و همینطور با یک IP حجم خاصی بیشتر نمیتوان دانلود کرد

3. چرا اکانت پرمیوم رپید شیر باید خرید؟

1.سرعت بیشتر
2. دانلود مستقیم بدونه نیاز به رجوع به سایت!
3. قابلیت Resum
4. کشیدن فایل های دیگر مستقیم بر روی هاست رپید شیر
5. امکانات دیگر نظیر ایجاد لیست و ...

4. سیستم جدید پرمیوم رپید شیر چگونه کار میکند؟

بر خلاف قدیم محدودیت زمانی و روزانه برای دانلود شما وجود ندارد! شما بر اساس واحد Rapid که نقش پول شما را در سیستم این سایت بازی میکند میتوانید بنا به نیاز خود حجم خریداری کرده و حجم های خریداری شده فاقد زمان انقضا برای مصرف میباشد!

5. Rapid pro چیست؟

رپید پرو یک پکیج مشترک است که شما با پرداخت 99 رپیدز در هر ماه صاحب 30 گیگ (حدودا 31000 مگابایت) ترافیک دانلود و 10 گیگ فضای آپلود میشوید
اگر در پایان یک ماه حجمی از این 30 گیگ باقی مانده باشد به ماه بعد منتقل میشود

6. در صورتی که ترافیک دانلودم در کمتر از یک ماه تمام شد یا نیاز به فضای بیشتری داشتم باید چه کنم؟

شما میتوانید اگر در ماه از 30 گیگابات بیشتر دانلود میکنید به ازای 14 رپیدز صاحبه 5 گیگ حجم دانلود اضافی شوید! اگر به فضای بیشتر نیاز داشتید با پرداخت 2 رپیدز در ماه صاحب یک گیابایت فضای اضافه ماهانه شوید.
خرید این حجم ها تنها با چند کلیک از داخله کنترل پنل خصوصی شما امکان پذیر است

7. رپیدز را چگونه باید خریداری کنیم؟

دوستان ایرانی در انجمن های مختلف قادر به خرید و فروش رپید برای شما میباشند، با آنها تماس بگیرید

8. آیا امکان انتقال رپیدز وجود دارد؟

بله! شما میتوانید رپیدز های مازاد خود را به اکانت های دوستانتان و .... منتقل کنید!

9. پس از خرید اکانت چه مراحی را باید انجام دهم تا دانلود مستقیم با دانلود منیجر داشته باشم؟ (بدون مراجعه به سایت رپید شیر)

1. با یوزر نیم و پسوردی که ساخته اید یا به شما داده شده به این قسمت وارد شوید:
https://ssl.rapidshare.com/premzone.html
2. پسورد و ایمیل را در صورت لزوم تغییر دهید
3. security lock را فعال کنید! (البته حتما ایمیلتان معتبر باشد)
4.به برنامه دانلود منیجر خود رجوع کرده و اطلاعات یوزر نیم و پسوردتان را برای سایت rapidshare.com وارد کنید
5. از این به بعد تنها لینک ها را مانند لینک های معمولی به دانلود منیجر خود اضافه کنید، برنامه باقی کارها را انجام میدهد (پیشنهاد داریوش: IDM - Internet Download manager)ا

10. موقع دانلود حجم چند برابر از اکانت من کم میشود! مثلا من روزانه 1 گیگ دانلود میکنم ولی 4 گیگ از حجمم کم میشود!

این موضوع از سمته شما هست نه رپید شیر، برنامه دانلد منیجر خود را تنظیم کنید که تنها یک کانکشن با سایت موقع دانلود داشته باشد نه بیشتر، برنامه های دانلود منیجر برای استفاده از حداکثر پهنا معمولا با 4 کانکشن یا بیشتر تکه های فایل را میگیرند که این موضوع در سایت رپید شیر مشکل ساز میشود!
برای اینکه کماکان از پهنای اینترنت خود کمکال استفاده را ببرید از دانلود همزمان 3 فایل یا بیشتر استفاده کنید
(پیشنهاد داریوش: استفاده از queue برنامه IDM تنظیم آن به دانلود 3 فایل همزمان - سرعت برای چت و وبگردی هم خواهید داشت)

11. من این ماه خانه نیستم و نمیخواهم تمدید کنم! چه کنم؟

تنظیمات پیش فرض رپید شیر به این صورت است که خودکار پس از اتمام زمان رپید پرو یا تما شدن حجم شما اکانت را تمدید میکند یا حجم اضافه خریداری میکند! اگر میخواهید چنین کاری را نکند باید تیک های مورد نظر را از منوی تنظیمات اکانتتان در رپید شیر بردارید0 حتما باید قبل از ایجاد تغییرات Security lock خود را باز کنید! در غیر این صورت تغییرات شما سیو نخواهد شد)

ادامه دارد

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

لینک های مفید:

https://rapidshare.com/news.html
http://rapidshare.com/faqx.html

موفق و موید باشید
داریوش

Last edited:

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
سلام
خیلی خیلی ممنون...
جواب خیلی از سوال هامو گرفتم....
هک تشکر نیست.وگرنه پست نمیزدم.

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
ممنون دوست عزیز
خواهش میکنم

دوستان اگر موردی در رابطه با سایت رپید شیر دارن یا سوالی دارن همینجا بپرسن تا به جواب برسیم و پست اول رو هم به مرور تکمیل کنیم

البته من خودم توی مباحث آپلودش وارد نیستم چون معمولا به کارم نمیاد
اگر از دوستان کسی وارد بود چند نکته مهم هم در اون مورد بگن خیلی خوبه

با تشکر مدیر انجمن که این تاپیک را استیکی کردن

Amin_e

Registered User
لایک‌ها
0
اعتراف می کنم هیچی مثل دانلود پرمیوم از رپیدشر در ضمینه دانلود بهم حال نداد! هنوز زیر دندونمه فایل هاش :دی

با پیشنهاد داریوش‌ت خیلی حال کردم! مرسی :دی

سوال 1: security lock برای چیه؟

سوال 2: درست متوجه شدم: برای استفاده باید Rapid Pro بگیریم بعد اگر حجممون بیشتر از 30 گیگ بود باید رپیدز بگیریم درسته؟

پیشاپیش مرسی بابات جواب هات

Last edited:

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
امین جان کدوم کورش؟
در کل رپید یر بهترین سایت دانلود بود ولی متاسفانه الان بیشتر رفتن رو هاست های دیگه آپلودر ها

پاسخ 1: برای این کار هست که اگر احیانا کسی هم وارد اکانتتون شد بی اجزاه نتونه پسورد و ... رو عوض کنه یا تغییری در اکانت ایجاد کنه، همونطور که از اسمش پیداست قفل امنیتی هست برادر

پاسخ 2: نه برادر، رپیدز حکم پول شما رو داره باید اول اون رو بگیرید به اندازه کافی بعد باهاش میتونید رپید پرو و ... بگیرید

HamedPC

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
من امروز اکانتم قفل شد تو رپیدشیر . استفاده همزمان هم نداشتم . ولی با چندین ای پی به طور غیر همزمان دانلود داشتم.
حالا از کجا بفهمم واسه چی هست چی شده .

ممنون میشم یکی زود جواب بده .

naderfar

Registered User
لایک‌ها
134
پست اول یکم تغییرات باید بشه سیستم رپیدشیر عوض شده

بالا