برگزیده های پرشین تولز

آموزشگاه 3d max

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
آقا دستتون درد نكنه بياين يه آموزشگاه درست و حسابي 3d max تو تهران بهم معرفي كنين... خير ببينين!

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از terrorist :
آقا دستتون درد نكنه بياين يه آموزشگاه درست و حسابي 3d max تو تهران بهم معرفي كنين... خير ببينين!
مجتمع فنی تهران ! :blink:
من اونجا یاد گرفتم ... البته بعدش خودت باید یاد بگیری :p

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از IcedAngel :
مجتمع فنی تهران ! :blink:
من اونجا یاد گرفتم ... البته بعدش خودت باید یاد بگیری :p
جان؟:blink: تا كجاش رو اونوخت ياد مي دن؟ اين بنده خدايي كه من براش مي خوام تقريبآ خوب بلده مي خواد فوق حرفه اي ياد بگيره.:wacko:
يعني تو تهران به اين گندگي يه جاي درست و حسابي پيدا نمي شه مدرك درست بده؟

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
آموزشگاهها در حد ساخت قوطی کبریت و ایجاد افکت آتش یاد میدن :)
حرفه ایش رو میخوای برو کتابهای Inside 3ds MAX بخر یا برو تو اون سایته :)

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از IcedAngel :
آموزشگاهها در حد ساخت قوطی کبریت و ایجاد افکت آتش یاد میدن :)
حرفه ایش رو میخوای برو کتابهای Inside 3ds MAX بخر یا برو تو اون سایته :)
اين كتابه مدركم مي ده؟
icon10.gif

مدرك از كجا بگيره؟:wacko:

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از terrorist :
اين كتابه مدركم مي ده؟
icon10.gif

مدرك از كجا بگيره؟:wacko:
مدرک میخوای چی کار ؟! من الان دارم درس این چیزها رو میخونم ولی با مکس فقط کار نمیکنیم ... الان میبینم مدرک برای کار گرفتن به دردم نمیخوره ... تجربه بهتره ... دلمونم خوشه یکی از بهترین مدرسه های این رشته رو هم میرم
این کتابه که گفتم خیلی خوبه ... من آخریش رو که داشتم برای ورژن 4 بود ... با کتاب قبلیش فرق داشت ... این یکی یک درس رو تو یه کتاب یاد میده ... ولی قبلی درسهای کوتاه کوتاه بود
به نظرم جفتش با هم تکمیل کننده باشن ... راجع به سری های جدیدشم نمیدونم چون نخریدمشون :)

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
دستت درد نكنه پس برمكتابه رو بخرم. راستي... كتابه ترجمست يا نه؟ نويسندش رو هم بگو. دستت درد نكنه. پير شي الهي!

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
استاد اينايي رو كه گفتم نمي گي؟!
ناشرش تو ايران رو يادت نره ها

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
شرمنده بابت تاخییر ... ببین نوشته Kim Lee هستش و به نظر من خیلی کتاب خوبیه ...3ds max 4 با 3ds max 8 هم اونقدر فرقی نکرده که نشه ازش چیزی فهمید فقط یه سری چیز که قبلا" پلاگین بود رو آوردن تو غالب برنامه ... انتشارات هم ماله new riders هست که من یادمه یه مدت کتابهای ترجمه شده این موسسه رو تو ایران دیدم البته foundamental بودن ... این یه کتابهAdvance هستش ... به نظر من زبان اصلی خوندنش بهتره چون ترجمه ها واقعا" مشکل دارن به هر حال این آدرس سایتشونه www.newriders.com و یکی از بهترین نشریات کتابهای آموزشی تو دنیا هستش و سری کتابهای Inside 3Ds Maxحرف نداره ... حالا یه چک بکن ببین جدید ترش اومده یا نه من که ب همون 4 اش راضیم
86.gif

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از IcedAngel :
شرمنده بابت تاخییر ... ببین نوشته Kim Lee هستش و به نظر من خیلی کتاب خوبیه ...3ds max 4 با 3ds max 8 هم اونقدر فرقی نکرده که نشه ازش چیزی فهمید فقط یه سری چیز که قبلا" پلاگین بود رو آوردن تو غالب برنامه ... انتشارات هم ماله new riders هست که من یادمه یه مدت کتابهای ترجمه شده این موسسه رو تو ایران دیدم البته foundamental بودن ... این یه کتابهAdvance هستش ... به نظر من زبان اصلی خوندنش بهتره چون ترجمه ها واقعا" مشکل دارن به هر حال این آدرس سایتشونه www.newriders.com و یکی از بهترین نشریات کتابهای آموزشی تو دنیا هستش و سری کتابهای Inside 3Ds Maxحرف نداره ... حالا یه چک بکن ببین جدید ترش اومده یا نه من که ب همون 4 اش راضیم
86.gif
تنکس!
302.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از terrorist :
چند وقت پیش میخواستم تو موشدونی بهت بگم صدرا شرمنده حوابت رو با تاخییر دادم ... دیدی ... مثل اینکه خیلی فازت عقب تر از منه
302.gif
302.gif
302.gif

بالا