منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

Kbennett21st

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
2 ژانویه 2022
نوشته‌ها
2
لایک‌ها
1
سن
22

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟​

امروزه اینترنت و حوزه‌های مرتبط با آن، به یکی از ابزارهای پول‌ساز برای کاربران تبدیل شده است. کسب درآمد اینترنتی به واسطه مزایای متعددی که برای کسب‌وکارهای کوچک و نوپا به وجود آورده است، از طرفداران زیادی به خصوص در میان استارت آپ‌ها برخوردار است.


کسب درآمد از اینترنت​


به طور کلی هر کسب‌وکاری که با هدف کسب درآمد در بستر اینترنت راه‌اندازی شود، در حوزه کسب‌وکارهای آنلاین یا اینترنتی قرار می‌گیرد. از فروش کالا و یا خدمات از طریق وب‌سایت و یا رسانه‌های اجتماعی گرفته تا تولید محتوا، ترجمه، طراحی وب‌سایت، فریلنسرینگ، طراحی و سایت اپلیکیشن، بازی آنلاین و غیره، همگی جزو این دسته از کسب‌وکارها قرار می‌گیرند.
اما برای موفقیت در کسب‌وکارهای اینترنتی همانند هر کسب‌وکار دیگری، لازم است که از یک سری استراتژی‌های افزایش فروش یا افزایش بازدیدکننده استفاده کنید. استراتژی‌های مختلفی در این زمینه ارائه شده است که مهم‌ترین آن‌ها تبلیغات و بازاریابی به روش‌های مختلف، ارائه تخفیف و یا در نظر گرفتن جوایز، جذب مشتری توسط مشتریان قبلی، توسعه پلتفرم‌های معرفی برند یا نام تجاری و غیره می‌باشد.
با استفاده از این ابزارها، می‌توان کسب‌وکارهای اینترنتی را به گونه‌ای متحول ساخت که سود حاصل از آن‌ها چندین برابر بیشتر از کسب‌وکارهای حقیقی باشد. در ادامه به موضوع بازاریابی دیجیتال که یکی از استراتژی‌های مهم در توسعه کسب‌وکارهای اینترنتی است، خواهیم پرداخت.
 
بالا