برگزیده های پرشین تولز

آموزش اجرای بازیهای 97% از روی هارد XBOX

ghost 666

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
119
36a83daa-5b74-445b-a5bc-1ae40c509131.JPG
ابتدا بازی را از روی هارد xbox نصب کنید ، سپس یک آهنگ به دلخواه خود از روی هارد دستگاه و یا از طریق درگاه USB پشت دستگاه اجرا کنید . پس از اجرای آهنگ وارد منوی My games دستگاه شوید و بازی را از روی هارد اجرا کنید.این روش روی اغلب بازیا جواب میده
میتونید پس از وارد شدن به بازی آهنگ رو متوقف و یا mute کنید

Last edited:

m3hti

Registered User
لایک‌ها
18
سلام حالا اگه بازی کپی نشه چی؟
یعنی من کامبت رو تا 50% میرسه ارور کپی میده.حالا باید چی کا کنم؟

ghost 666

کاربر فعال
لایک‌ها
119
سلام حالا اگه بازی کپی نشه چی؟
یعنی من کامبت رو تا 50% میرسه ارور کپی میده.حالا باید چی کا کنم؟
2 تا مسئله وجود داره :
دیسک خرابه
یا
لنز دستگاه دچار مشکله
اگه از هر 10 تا بازی یکی اینجوریه اشکال از دیسکه

farshad_sab59

Registered User
لایک‌ها
22
سلام.من نمی‌تونم همهٔ بازی هارو نصب کنم. چند تائه هم ک نصب می‌کنم از بازی میره بیرون. آهنگ رو هم ندارم داخل دستگاه و بلد نیستم بریزم .می‌شه راهنمای کنید ؟

ghost 666

کاربر فعال
لایک‌ها
119
سلام.من نمی‌تونم همهٔ بازی هارو نصب کنم. چند تائه هم ک نصب می‌کنم از بازی میره بیرون. آهنگ رو هم ندارم داخل دستگاه و بلد نیستم بریزم .می‌شه راهنمای کنید ؟

ببخشید باز بخاطر بن شدن نتونستم جواب دوستان رو بدم
اون بازیایی که نمیشه اشکال از دیسکه
شما تو فلش مموری آهنگ بریز و اجرا کن ، اگه خواستی بریزی تو هارد هم فقط باید یک سی دی برداری و به روش audio cd رایت کنید

m3hti

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوستان من need for speed rival s رو گرفتم کپی هم شده ولی اولش ارور HD Content رو میده اوکی که میکنم قفل میشه.
با سیدیم که اجرا میکنم میگه باید داشبورد رو آپ کنم.حالا چه کنم با این اوضاع احوال...

ghost 666

کاربر فعال
لایک‌ها
119
سلام دوستان من need for speed rival s رو گرفتم کپی هم شده ولی اولش ارور HD Content رو میده اوکی که میکنم قفل میشه.
با سیدیم که اجرا میکنم میگه باید داشبورد رو آپ کنم.حالا چه کنم با این اوضاع احوال...

دستگاه تون جیتگه ؟؟؟؟
اگه نیست باید آپدیت کنی .

m3hti

Registered User
لایک‌ها
18
راسی درباره جیتگ زیاد مطمین نیستم...ولی روی اطلاعات داشبورد قسمتی که ورژن رو زده 16203 هست یعنی جیتگه یا LT3 iهست؟
سلام خبری نشد از این ارور بازی نید فور اسپید ریوالز؟

ghost 666

کاربر فعال
لایک‌ها
119
راسی درباره جیتگ زیاد مطمین نیستم...ولی روی اطلاعات داشبورد قسمتی که ورژن رو زده 16203 هست یعنی جیتگه یا LT3 iهست؟
سلام خبری نشد از این ارور بازی نید فور اسپید ریوالز؟

سلام دوست عزیز ، شما برو نسخه ی برنر مکس بازی رو بگیر و مشکلت حل میشه ، منم نتونستم با رایت معمولی اجرا و نصب کنم اما با دیسک برنر میشه

m3hti

Registered User
لایک‌ها
18
اطلاعات داشبورد قسمتی که ورژن رو زده 16203 هست یعنی جیتگه یا LT3 iهست؟

m3hti

Registered User
لایک‌ها
18
سلام
من شیرازم برنرمکس درس و حسابی از کجو بخرم که ایراد نداشته باشه.
رفتم برنر گرفتم اصلا کپی نمیشه.

ghost 666

کاربر فعال
لایک‌ها
119
سلام
من شیرازم برنرمکس درس و حسابی از کجو بخرم که ایراد نداشته باشه.
رفتم برنر گرفتم اصلا کپی نمیشه.
سلام دوست عزیز /
منم اول امتحان کردم نشد و برنر که گزاشتم اجرا شد و چونکه دستگاه اصلی من جیتگه به راحتی ریختم داخل خود دستگاه . حالا بازم پیگیری میکنم چون تو انجمن های دیگه هم همچین مشکلی برای این بازی وجود داشت ، ولی خیلیا با گرفتن برنر مشکلشون حل شد /.

hamed external

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ببخشید اینو میپرسم میخواستم xbox بگیرم میشه بازی هارو مثل ps3 روی هارد ریخت تا ارزونتر در بیاد؟ چه شرایطی داره؟

ghost 666

کاربر فعال
لایک‌ها
119
سلام ببخشید اینو میپرسم میخواستم xbox بگیرم میشه بازی هارو مثل ps3 روی هارد ریخت تا ارزونتر در بیاد؟ چه شرایطی داره؟
بله داداش میتونی ، شما باید یک برد دیگه هم بخری و برات نصب کنن که به جیتگ معروفه . شما نیاز به یک xbox حالا هر مدلی که بود ( آرکید ، اسلیم ، الایت) بعد نیاز به یک برد (ماتریکس ، کول رانر و . . . ) که هزینه با نصبش حدود 80 تا 120 تومنه . بعد یک هارد هم برای ریختن بازیا . خیلی راحت میتونی بازیا رو نصب کنی و بدون دیسک اجرا کنی . برای نصب و خرید برد پیش آدمش باید بری چون خیلیا نمیتونن به خوبی این برد رو نصب کنن . درضمن خیلیا فکر میکنن به خاطر اینکه دستگاه جیتگ میشه نه میتونن به لایو وصل بشن و نه میتونن آنلاین بازی کنن . اما روش های جدیدی برای جیتگ پیدا کردن که هم میشه رفت لایو (بدون بن) و هم میشه بدون پرداخت پول برای گلد و پوینت آنلاین بازی کرد .

Last edited:
بالا