برگزیده های پرشین تولز

آموزش بازار بورس و فارکس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

wikionline

Registered User
لایک‌ها
33
قبلا یه پستی زده بودم در مورد فارکس چیست و یه توضیحاتی داده بودم که مدیر انجمن پست من رو پاک کرد
واقعا متاسفم که من ساعت 5 صبح یه پستی درست می کنم که با اون پست توضیح بدم که با چه روشهای دارن تو بازار فارکس سرمایه مردم رو میدزدند اما پست من پاک میشه اما پست یه سری که دارن مردم رو به سمت این دام بزرگ هدایت می کنن پاک نمیشه

در کمال نا امیدی من یه بار دیگه یه پستی رو درست می کنم و در اون مرحله به مرحله فارکس رو توضیح میدم و رشهای که باعث میشه شما زندگی تون رو تو این راه از دست بدید بهتون میگم امیدوارم مدیریت این پست من رو پاک نکنه

قبل از هرچیزی بگم من تو فارکس به سود دهی رسیدم اما بعد 6 سال بدبختی تجربیاتی که من تو این 6 سال به دست اوردم شاید شما هیچ وقت نتونید کشف کنید برای همین من سعی می کنم تا حدودی اینجا فارکس رو اموزش بدم و این روشها رو براتون توضیح بدم

شما وقتی تو گوگل جستجو کنی فارکس یه سری جملات تکراری رو تو همه سایت ها میخونی و با یه سری عکس ها که شما رو به طمع میندازن عکس های از پول ساعت های گران جواهرات زندگی ایده ال ماشین و یه گوشه ای از این عکس چارت های فارکس رو نشون میدن و با هر کارگزاری صحبت کنی میگه شما در این بازار پول دار میشی و مثله یه بچه گربه خودشون رو برای شما نرم می کنن تا شما رو بکشن تو این بازار ( یکی از این جملات فارکس شغل دوم درامد اول )
بچه ها مواظب باشید لطفا تمامی مطالب من روبخونید بعد هر کاری خواستید بکنید .

خوب فارکس چیست ؟ فارکس یه بازار مالی دو طرفه هستش که تو این بازار همه به صورت مجازی معامله میشه
از ارزها گرفته تا طلا و نفت و سهام شرکت های بزرگ مانند گوگل و .................................. اما این همه داستان نیست
واقعیت این باز چیز های نیست که تو سایت ها میگن واقعیت این بازار رو من مرحله به مرحله براتون توضیح میدم

تو بازار فارکس چند دسته ادم هستن دسته اول تریدر ها هستن دسته دوم ای بی ها هستن که در حال جذب مشتری برای بروکر ها دسته سوم هم بروکر ها هستن که کارشون تو سایت ها نوشته شما رو به بازار وصل میکنن اما این یک دروغه
بروکر ها کارشون کشید سرمایه های شماست حالا بعدا توضیح میدم چطوری دسته چهار هم که خیلی خطر ناک هستن
کسانی هست که به خودشون میگن استاد یه کانال زدن تو تلگرام یا دارن آموزش میدن و یا مدیریت سرمایه میکنن یعنی سرمایه خودشون رو از دستت دادن و با سرمایه دیگران کار می کنن از این ادمها خیلی باید ترسید

IE1HRNi.png

به این عکس ها میگن استیمنت مواظب این عکس ها باشید این عکس ها هیچی رو ثابت نمیکنه
البته این استیمنت حساب خودم هست رو دمو ترید زدم در دو هفته
خوب حالا بریم سراغ عواملی که باعث میشه مردم تو این بازار ضرر کنن
1. لوریج : لوریج همون قاتل سرمایه هست یه خنجر دولبه لوریج این امکان رو به شما میده شما بتونی تو بازار حجم خیلی زیاد معامله کنی و نتونی حساب رو مدیریت کنی و در نهایت سرمایه خودت رو از دست میدی
2.
طمع : کسانی که این بازار رو طراحی کردن و لوریج رو ساختن کسانی بودن که تحصیلات دارن روانشناسهای هستن که به تک تک خصوصیات انسانها اگاه هستن اونا میدونن انسانها طمع کار هستن و این دومین ابزار هست که باعث میشه شما تو این بازار بازنده باشی
3.
صبر : نداشت صبر تو این بازار دلیل دیگه ای بر شکست شما تو این بازار باید بتونی به اندازه حداقل 5 سال صبور باشی که خیلی ها صبور نیستن و دوست دارن زود پول دارن بشن ولی فقط سرمایه هاشون رو از دست میدن و هی حساب از دوباره شارژ می کنن
4.
دانش : شما در هر کاری نیاز داری که دانش اون کار رو بدونی تا بتونی وارد اون کار بشی اما از اونجایی که تو این بازار طوری طراحی شده که احمق ترین ادم ها هم می تونن با یک کلیک وارد معامله بشن خیلی ها بدون دانش شروع میکنن به قمار کردن و با این روش سرمایه خودشون .................................................
5 .
پلان کاری : پلان کاری برای مدیریت سرمایه خیلی مهمه شما تو این بازار اگه بدون نظم هم کار کنی باز احتمال شکست خیلی زیاده
6.
برنامه متاتریدر منیجر : بروکر با بیشتر افردای که وارد این بازار میشن کاری ندارن چون خودشون به دست خودشون قاتل سرمایه خودشون میشن . معمولا بروکر دنبال کسانی هستن که سرمایه های درشت دار و یا می تونن از این بازار سود بگیرن و با برنامه متاتریدرمنیجر میرن به جنگ این سر از افراد با این برنامه خیلی کار ها میشه کرد بروکر می تونه کندل سازی کنه می تونه اوردر ها رو دست کاری کنه می تونه هزار کار دیگه بکنه حتی تو خواب و خیال له ذهن شما هم نمی رسه .

خسته شدم ادامه داستان باشه برای بعد

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا