برگزیده های پرشین تولز

آموزش برنامه نویسی Windows Mobile ٠

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان
خيلي وقت بود اين فروم فيلتر بود و من نميومدم
اگه دوستان دوست دارن دوباره اين تاپيك رو فعال كنيم پيام خصوصي بدن تا دوباره راش بندازيم
آقاي قرباني بابا دمت گرم
برنامه الذكر رو كه شما نوشتي ديدم
آخرش بود
مخم هنگ كرد وقتي فهميدم اون رو يك ايراني و اونم شما نوشتيد

ss_afagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

موضوع پروژه دانشگاهم برنامه نويسي pocket pc هست.

قبلا با VS2008 پروژه هايي براي windows Application نوشتم و به زبان C# تسلط دارم.

در مورد اين پروژه جديد كه اولين تجربه چند سوال دارم ممنون ميشم كمكم كنيد.

اول در مورد موضوع: پيشنهاد استادم نوشتن برنامه" ثبت دخل و خرج" هست. پيشنهاد بهتري نداريد؟

دوم در مورد متد برنامه نويسي: به نظرتون براي ذخيره و بازيابي داده هام با فرض همين موضوع، ار فايل استفاده كنم يا ديتابيس؟ خودم يك نمونه كوچيك با sqlce نوشتم .ولي مشكلم اينه كه Insert , delete , update ها روي Emulator درست كار ميكنه ولي توي ديتا بيس اصلي ثبت نميشه . يعني تا وقتي دارم روي Emulator داده ها رو وارد ميكنم و مثلا در DataGrid نمايش ميدم درسته و داده هاي جديد نمايش داده ميشه ؛اما وقتي وارد ديتا ست ميشم و جدول رو باز ميكنم ، فقط داده هايي كه به صورت دستي توش وارد كردم هست. ( در اين مورد شنيدم مشكل به خاطر وجود شبيه سازه و روي ديوايس اين مشكل پيش نمياد . درسته؟ )

سوم در مورد نصب برنامه روي Device: يك دستگاه pocket pc i-mate با windows mobile دارم. (روش Activesync نصب هست) لطفا مراحل كامل نصب برنامه روي دستگاه رو بهم بگيد.

ممنون از اينكه وقت گزاشتيد. هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم...!

ss_afagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من همچنان منتظرم :wacko:
آقاي معلا ، جناب قرباني، اقاي عليخاني.... اساتيد محترم

cart_sokht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید من یه مشکلی دارم اینکه تو ویژال استدیو 2008 می خوام برای ویندوزموبایل با سی شارپ برنامه بنویسم موقع طراحی میشه فارسی تایپ کرد اما موقع اجرا حروف به مربع تبدیل میشن . بی زحمت بگین چیکار کنم
با تشکر

j2j4k

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه i-mate jam داشتم خدا بیامرزدش. الان گوشی ترکیده و نمیشه درستش کرد!!از دفترچه تلفنش backup گرفتم(pim backup contact) آیا نرم افزاری هست که بشه تو ویندوز این backup رو باز کرد!!؟؟ کمکم کنید.واقعا به این تلفنها نیاز دارم!!

nima.sh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان،یکی به من بگه چطور باید از برنامه ای که نوشتم میتونم run بگیرم.....

بالا