برگزیده های پرشین تولز

آموزش رایگان مبانی , نظریه ها و تکنیکهایی ترجمه

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
با سلام دوستان ,
سطح مورد نیاز : متوسطه بالا یا همان آپر است .
منبابع برای آموزش اکثرا حالت خودآموز داره ولی من از رویش برا تازه کارها انتخاب میکنم , پیشرفته تر که شدید , جزوات و تمرین زیاد هست برا تمرین انگلیسی به فارسی و بالعکس
کتاب اصول و روش کاربردی ترجمه
تالیف اسماعیل سعیدان

ترجمه و مترجم
آموزش اصول و قواعد اساسی ترجمه
تالیف غلامرضا رشیدی
کتابهای زیادی در مراحل بالاتر ازمیرعمادی ,فرح زاد, حسین ملانضر , جرمی ماندی , پیتر نیو مارک و لارس
هست که به تدریج که سطح شما عزیزان بالا تر رفت تدریس میشود
توجه کنید که تمامی کتاب ها تکنیک ها و نظریه هست و با خواندن تنها کسی مترجم نخواهد شد و نیاز به تمرین فراوان متنهای عمومی و تخصصی است
شماره تماس برای اسکایپ , تلگرام , ایمو
09128179218
نیکوکار

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
سلام. نظر شما در مورد مطلب زیر چی هست؟ تجربه ای در این مورد دارید
https://forum.persiantools.com/threads/اینجا-کسی-از-پکیج-انگلیسی-در-خواب-استفاده-کرده؟.862649/
من نخواندم تبلیغ رو کامل , دوست من , ولی شما در بیداری هم با بهترین روش ها و 9 ساعت در هفته , 6 ماه زمان میبرد تا از صفر به جایی برسانیم شخص رو که در افراد بنا به زمینه یادگیری 4 مهارت اصلی متفاوت هست . در این زمینه و روان ناخود آگاه من چند تا کتاب روانشناسی بالینی کودک به زبان انگلیسی ترجمه کردم که جنبه نظری داره و روش های جامعی نیست , شما در هشیاری سعی کنید با پشتکار , خیلی زود نتیجه میگیرید هر زبانی رو که دوست داشتید و راه میانبری در کار نیست , تلاش است و تلاش

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
دوستان توجه داشته باشند زیر سطح زبان عمومی آپر 4 و ادونس 1 , برا ترجمه کارآموز قبول نمیکنم , حتما اگر در تلگرام درخواست می دهید خودتان را معرفی کنید و سطح خودتان را ذکر کنید مگر نه , به درخواست های نا مفهوم و گنگ پاسخی داده نمی شود .
با تشکر

بالا