برگزیده های پرشین تولز

آموزش زبان آلمانی

haniyealvand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای دوستانی که امکان کلاس رفتن ندارن و از صفر می خوان شروع کنن ، منبع و یا سایت خوبی میشناسید؟ فعلا وقت کلاس رفتن رو ندارم اما می خوام خودم شروع کنم که بتونم تو تابستون که وقتم آزاد می شه ، در امتحان های تعیین سطح گوته شرکت کنم و بتونم لااقل یک سطح بالا برم. خودم تو نت گشتم به این سایت برخورد کردم که به نظرم بد نیومد.
http://rapidlearn.ir
اگر اساتید سایت بهتری می شناسن و منبع خوبی می شناسن ممنون می شم کمک کنن

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
برای دوستانی که امکان کلاس رفتن ندارن و از صفر می خوان شروع کنن ، منبع و یا سایت خوبی میشناسید؟ فعلا وقت کلاس رفتن رو ندارم اما می خوام خودم شروع کنم که بتونم تو تابستون که وقتم آزاد می شه ، در امتحان های تعیین سطح گوته شرکت کنم و بتونم لااقل یک سطح بالا برم. خودم تو نت گشتم به این سایت برخورد کردم که به نظرم بد نیومد.
کتاب های schrrite خود اموز هستن بخرین با تلاش میتونین خودتون مطالعه بکنین

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
الان اکثر موسسات و همینطور خود گوته کتاب menschen رو تدریس می کنن .
در مورد تعيين سطح هم شما اگر بتونید طوری مطالعه کنید که امتحات A1 رو توی گوته بدید به مراتب از تعیین سطح بهتر هست . چون سیاست گوته طوری هست که از اون چیزی که فکر می کنی پایین تر می اندازنت !

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 4

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
کسی دیکشنری آلمانی به فارسی خوب برای ویندوز سراغ نداره؟ (با کرک)

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
بچه ها من از ترم بعد که می شه یه ماه دیگه می رم A2. خودم تمام کلمات آخر کتاب منشن A1 رو فارسیشون رو دراوردم و خیلی دارم زور می زنم...
حالا به نظرتون برای A2 که دو تا ترم سه ماهه ست و رو هم می شه 6 ماه می تونم خصوصی برم تو یه ماه سر و تهش هم بیاد یا نه؟ کلا اگه سه ماهم باشه خصوصی که یاد بگیرم خوبه.
A2 سه ماه، B1 هم سه ماه که 6 ماهه مدرک رو بگیرم و از این خرابشده برم...
غیر از گوته همون نشر سخن تو کرج که حرفش شد می تونن واسم کاری کنن در مورد این خصوصی که مدنظرمه؟ @stifler
بعد با B1 می شه صد در صد پرید یا اما و اگر داره و حتما باید B2 داشت؟؟

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
بچه ها من از ترم بعد که می شه یه ماه دیگه می رم A2. خودم تمام کلمات آخر کتاب منشن A1 رو فارسیشون رو دراوردم و خیلی دارم زور می زنم...
حالا به نظرتون برای A2 که دو تا ترم سه ماهه ست و رو هم می شه 6 ماه می تونم خصوصی برم تو یه ماه سر و تهش هم بیاد یا نه؟ کلا اگه سه ماهم باشه خصوصی که یاد بگیرم خوبه.
غیر از گوته همون نشر سخن تو کرج که حرفش شد می تونن واسم کاری کنن در مورد این خصوصی که مدنظرمه؟ @stifler
دوست عزیز امکان گرفتن پذیرش با B1 خیلی نسبت به سال های قبل کم شده از طرفی سطح توقع سفارت هم برای مدرک زبان بالا رفته .
من با B2 به سختی پذیرش گرفتم و در نهایت اون دانشگاهی که مد نظرم بود نشد که برم الان هم برای TestDaf می خونم . در ضمن شما با B1 حداقل 1.5 سال باید اونور زبان بخونی که هزینه اش خیلی زیاد خواهد شد. پس بهتره اینجا B2 بگیری و بعد اقدام کنی
اگر ساکن تهران هستی 2 تا موسسه خیلی خوب بجز گوته هست ( با هزینه خیلی کمتر اما همون کیفیت ) که میتونی تا B1 رو بصورت فوق فشرده ( هر روز 3 ساعت ) بخونی
اگر باز راهنمایی چیزی خواستی در خدمتم

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
برای اندروید یکی هست . البته توصیه میکنم با همین ترم پایین هم خودتون رو عادت بدین به دیکشنری آلمانی به آلمانی
با اینحال اسم دیکشنری هست Magicdic
برای ویندوز هم باید خریداری کنید اسمش هست هوشیار

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
سلام
آقا من اصلا نمیدونم Menschen چیه و چه شکلیه.اگه Stodio d بودی میگفتم کتاب A2 از A1 آسون تره
چون من خودم Stodio d خوندم.ولی در مورد Menschen اصلا نظری ندارم.
خصوصی رو بیخیال شو خیلی گرون میافته یا حداقل 1-2 نفر دیگه رو پیدا کن که با همدیگه بتونید خصوصی بگیرید
A2 و B1 هر کدوم بین 5 تا 6 ماه با کتاب Stodio d طول میکشه.حالا اینی که تو میگی 3 ماه نمیدونم چطوریه :D
خصوصی میتونی بگیری ولی پارسال جلسه ای 45-50 به بالا بود خودت فکر کن ببین چقدر میافته!
طبق حرف هایی که الان بچه ها میزنن الان سفارت B1 رو هم به زور قبول داره!! خود دانشگاه ها خیلی کاری ندارن
ولی از بس متقاضی از ایران زیاد شده سفارت داره گیییر الکی میده دیگه :(:(

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
دوست عزیز امکان گرفتن پذیرش با B1 خیلی نسبت به سال های قبل کم شده از طرفی سطح توقع سفارت هم برای مدرک زبان بالا رفته .
من با B2 به سختی پذیرش گرفتم و در نهایت اون دانشگاهی که مد نظرم بود نشد که برم الان هم برای TestDaf می خونم . در ضمن شما با B1 حداقل 1.5 سال باید اونور زبان بخونی که هزینه اش خیلی زیاد خواهد شد. پس بهتره اینجا B2 بگیری و بعد اقدام کنی
اگر ساکن تهران هستی 2 تا موسسه خیلی خوب بجز گوته هست ( با هزینه خیلی کمتر اما همون کیفیت ) که میتونی تا B1 رو بصورت فوق فشرده ( هر روز 3 ساعت ) بخونی
اگر باز راهنمایی چیزی خواستی در خدمتم
سلام
آقا من اصلا نمیدونم Menschen چیه و چه شکلیه.اگه Stodio d بودی میگفتم کتاب A2 از A1 آسون تره
چون من خودم Stodio d خوندم.ولی در مورد Menschen اصلا نظری ندارم.
خصوصی رو بیخیال شو خیلی گرون میافته یا حداقل 1-2 نفر دیگه رو پیدا کن که با همدیگه بتونید خصوصی بگیرید
A2 و B1 هر کدوم بین 5 تا 6 ماه با کتاب Stodio d طول میکشه.حالا اینی که تو میگی 3 ماه نمیدونم چطوریه :D
خصوصی میتونی بگیری ولی پارسال جلسه ای 45-50 به بالا بود خودت فکر کن ببین چقدر میافته!
طبق حرف هایی که الان بچه ها میزنن الان سفارت B1 رو هم به زور قبول داره!! خود دانشگاه ها خیلی کاری ندارن
ولی از بس متقاضی از ایران زیاد شده سفارت داره گیییر الکی میده دیگه :(:(
ممنون از هر دو عزیز. کرج موسسه ای رو سراغ ندارید دوره فشرده داشته باشه؟ کانون زبان ایران شعبه کرج هست ولی زبان های غیرانگلیسیش رو خیلی شل می گیره و دوره فشرده آلمانیم نداره.
یه سوال دیگه به نظرتون من واژگانم رو فوق العاده قوی کنم طوریکه کل دیکشنری رو فول شم + خوندن منابع گرامر A1 - A2 - B1 می تونم B2 رو امتحان بدم قبول شم؟
یه سوال دیگه اینکه با مدرک آیلتس یا هر مدرک زبان دیگه ای می شه برای رشته مطالعات امریکایی و کلا زبان انگلیسی تو آلمان پذیرش گرفت که اینطوری بدون B2 برم؟

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
ممنون از هر دو عزیز. کرج موسسه ای رو سراغ ندارید دوره فشرده داشته باشه؟ کانون زبان ایران شعبه کرج هست ولی زبان های غیرانگلیسیش رو خیلی شل می گیره و دوره فشرده آلمانیم نداره.
ببین اگه چند تا از بچه هاتون کلاس فشرده بخواید براتون میذارن همون نشر.جای دیگه ای من سراغ ندارم
یه کتاب هست میگن خیلی خوبه. Gelbe Aktuel اینو واسه گرامر بگیر

دیکشنری هم واسه ویندوز نه ولی واسه اندروید لانگن شایت و یکی دیگه هست خوبن :D

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
یه سوال دیگه به نظرتون من واژگانم رو فوق العاده قوی کنم طوریکه کل دیکشنری رو فول شم + خوندن منابع گرامر A1 - A2 - B1 می تونم B2 رو امتحان بدم قبول شم؟
یه سوال دیگه اینکه با مدرک آیلتس یا هر مدرک زبان دیگه ای می شه برای رشته مطالعات امریکایی و کلا زبان انگلیسی تو آلمان پذیرش گرفت که اینطوری بدون B2 برم؟
متاسفانه من توی کرج جایی رو نمی شناسم . اگر وقتتون آزاد هست بهتره که بیاید تهران برای کلاس . من دوستان زیادی داشتم در کلاس زبان که از کرج و حتی قزوین میامدن برای زبان.
توصیه دیگه هم اینه که دوره خای پایه بهتره کلاس بیاید تا خودتون بخونید چون هم سرعت یادگیری فرق میکنه و هم ترم های پایین بهتره که با معلم درس بخونید. امتحان B2 نیاز به دانش نسبتا خوب از زبان داره چون دو بخش نسبتا سخت داره . یکی در reading و دیگری در listening .
در مورد پذیرش هم هستن دانشگاه هایی که ایلتس قبول کنن و انگلیسی زبان باشن . از اون طریق هم می تونید اقدام کنید . اما در هر صورت شما باید زبان آلمانی بدونید چون می خواید اونجا زندگی کنید

Sent from my D6502 using Tapatalk

only_flight

Registered User
لایک‌ها
595
آلمان اگر آلمان نباشد آلمان نیست....

برای استارت میشه آدم خودش شروع کنه ؟؟ با رزتا استون و...

yesno220

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
655
بهترین استارت یادگیری آلمانی فقط و فقط پیمسلر.

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
@nilson
@stifler
@deutschland13
@DORDORI
@soheyl_ppc
دوستان جایی رو سراغ دارید که فایل های ویدیویی کتاب های Menschen رو ازش دانلود کنم؟ (جز یوتوب که واسم باز نمی شه) ارشاد گیر داده به فایل های ویدیویی و موسسه هم می گه نمی دیم.
یه درخواست دیگه جایی رو می شناسید تکست فایل های صوتی موجود تو کتاب های Menschen (هم کتاب درسی هم کتاب تمرین) رو داشته باشه؟ معلم معمولا نمی رسه تکست شون رو واضح بگه چی بوده و فایل های صوتی هم که هم از دم سخت.

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
@nilson
@stifler
@deutschland13
@DORDORI
@soheyl_ppc
دوستان جایی رو سراغ دارید که فایل های ویدیویی کتاب های Menschen رو ازش دانلود کنم؟ (جز یوتوب که واسم باز نمی شه) ارشاد گیر داده به فایل های ویدیویی و موسسه هم می گه نمی دیم.
یه درخواست دیگه جایی رو می شناسید تکست فایل های صوتی موجود تو کتاب های Menschen (هم کتاب درسی هم کتاب تمرین) رو داشته باشه؟ معلم معمولا نمی رسه تکست شون رو واضح بگه چی بوده و فایل های صوتی هم که هم از دم سخت.
Keine Ahnung :D

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
لینک متن فایلهای صوتی رو یکی بهم داد: https://www.hueber.de/seite/pg_lernen_transkript_mns
فقط می مونه فیلمای کتاب که گشتم تو این سایته نبود :( نمی دونم مگه چورن بوده که دی وی دیاش رو نمی ذارن پخش شه؟ :(
من هم keine Ahnung !
حالا ویدیو می خوای چیکار ! همین صونی رو گوش بده ! موسسه کجا میری که دیسک های ویدیو رو برداشته !؟ چقدر عجیب

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
من هم keine Ahnung !
حالا ویدیو می خوای چیکار ! همین صونی رو گوش بده ! موسسه کجا میری که دیسک های ویدیو رو برداشته !؟ چقدر عجیب
دیسک کتاب رو دادن ولی توش فقط فایلهای صوتی هست نه ویدیوهای کتاب. ویدیوها هم آخه مهمه، من فرانسه رو بیشتر با ویدیو یاد گرفتم :( این که چیزی نیست ارشاد حتی تو کتاب اومده عکس دیسکو (مربوط به کلمه دیسکو) رو شطرنجی کرده!

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
دیسک کتاب رو دادن ولی توش فقط فایلهای صوتی هست نه ویدیوهای کتاب. ویدیوها هم آخه مهمه، من فرانسه رو بیشتر با ویدیو یاد گرفتم :( این که چیزی نیست ارشاد حتی تو کتاب اومده عکس دیسکو (مربوط به کلمه دیسکو) رو شطرنجی کرده!
این ارشاد هم یه چیزیش میشه!
کتاب اورجینال بگیر . اونا توش دیسک هست. من A1 رو اورجینالش رو دیدم دست بچه ها داشت. اگر تهران هستی از زبانکده بگیر یا خود گوته

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
لینک متن فایلهای صوتی رو یکی بهم داد: https://www.hueber.de/seite/pg_lernen_transkript_mns
فقط می مونه فیلمای کتاب که گشتم تو این سایته نبود :( نمی دونم مگه چورن بوده که دی وی دیاش رو نمی ذارن پخش شه؟ :(
خب کتاب رو جای دیگه نمیفروشن؟؟ از جای دیگه بگیری
استادا چطور؟ اونا هم ندارن؟
من 2 تا از دوستام اونجا درس میدن.ازشون میپرسم ببینم دارن یا نه

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
خب کتاب رو جای دیگه نمیفروشن؟؟ از جای دیگه بگیری
استادا چطور؟ اونا هم ندارن؟
من 2 تا از دوستام اونجا درس میدن.ازشون میپرسم ببینم دارن یا نه
کتاب مشکل و دوشواری نداره، فقط یه عکس که گفتم رو توش شطرنجی کردن، برای این اینو گفتم که بدونی چقدر گیر می دن و چرا ویدیوها رو نذاشتن تو سی دیا باشه...
همونطور که دوست بالایی گفت باید برم ببینم سی دیش که توش ویدیوها باشه گیر میاد یا نه، بدبختی تو سایتش هم ویدیوها نیست فقط تو یوتوبه که متاسفانه من بهش دسترسی ندارم!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
کتاب مشکل و دوشواری نداره، فقط یه عکس که گفتم رو توش شطرنجی کردن، برای این اینو گفتم که بدونی چقدر گیر می دن و چرا ویدیوها رو نذاشتن تو سی دیا باشه...
همونطور که دوست بالایی گفت باید برم ببینم سی دیش که توش ویدیوها باشه گیر میاد یا نه، بدبختی تو سایتش هم ویدیوها نیست فقط تو یوتوبه که متاسفانه من بهش دسترسی ندارم!
برو سایتهایی مث interpals که طرف خودش اهل اونجاس یا کامل بلده و میخواد زبان دیگه یاد بگیره . باهاش میتونی چت کنی صحبت کنی و ...
مثلا برای المانی :
http://www.mylanguageexchange.com/search-pen-pals.asp?selx3=23

اموزش هایی هم که میخوای مگه میشه تصویریش تو نت نباشه ؟ :D

بالا