برگزیده های پرشین تولز

آموزش زبان آلمانی

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
لینک متن فایلهای صوتی رو یکی بهم داد: https://www.hueber.de/seite/pg_lernen_transkript_mns
فقط می مونه فیلمای کتاب که گشتم تو این سایته نبود :( نمی دونم مگه چورن بوده که دی وی دیاش رو نمی ذارن پخش شه؟ :(
من دارم اما حال اپلود کردنشونو ندارم :general505: . اگه لینک یوتیوب داره بده تا بزارم رو اپلودسنتری که بازه تا دانلود کنی

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
من دارم اما حال اپلود کردنشونو ندارم :general505: . اگه لینک یوتیوب داره بده تا بزارم رو اپلودسنتری که بازه تا دانلود کنی
تو همین یه بخش رو الوده نکرده بودی که اینجا چشمش به جمالت روشن شد :D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
p
خوبیش اینه که همه جا سرک میکشی تو :D:p
حیف المانی بدردم نمیخوره وگرنه همین تاپیک میموندم :D
روسی هم تا الفبا و یه سری کلماتش یاد گرفتم یه تاپیک بزن اونجا صحبت کنیم :p

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
تو گوگل یا یوتوب سرچ کن menschen A1 یه سری ویدیو میاد یه سریش تو محیط بیرونه یه سریش تو محیط بسته (یه اتاق سیاه عمدتا که توش بازیگرا نقش بازی کردن) اونایی که تو محیط بیرونه خلاف شرع تشیص داده شدن و من ندارم :D شرمنده لینک دقیق ندارم... ترجیحا هم ویدیوهای A1.2 رو می خوام چون A1.1 رو پاس کردم رفته و الان A1.2 ـم.
حالا پیداشون نکردی و مستقیمم نکردی عیب نداره

اینم یه سریال آموزشی با زیرنویس اگه خواستید دانلود کنید: http://mihandownload.com/2011/12/Extra-German.php

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
p

حیف المانی بدردم نمیخوره وگرنه همین تاپیک میموندم :D
روسی هم تا الفبا و یه سری کلماتش یاد گرفتم یه تاپیک بزن اونجا صحبت کنیم :p
یه تاپیک روسی بزن پایم اموزش میدم خیلی هم عالیه :D:p

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
من بلد نیستم تاپیک بزنم توام نیای خالی بمونه چی ؟ :p . میخوای ضایع کنی :D
:D:D
نه اقا شوما بزن یا همین جا یا پاتوق یا تو بخش ورزشی :p . من میام اموزش میدم اگه استقبال شد ادامه میدیم اگه نشد بیخیال میشیم .

deutschland13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
Ya sar be site irlanguage.com bezan shayad unja bud
دوره های فشرده هم نشر سخن داره الان دوستم داره میره اونجا با سوپروایزرشم برداشته با مقدم خیلی هم راضی بود
خصوصی هم میتونی برداری من از استاد خودم راضیم اگ خاستی میتونم بت شمارشو بدم اونم خصوصی جلسه ای ۴۰-۵۰ میگیره ...

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
@stifler
@nilson
@deutschland13
دوستان خیلی مایلم خط تحریری آلمانیو یاد بگیرم. البته نمی دونم آلمانیا خط تحریری خاص خودشون رو دارن یا نه، ولی از اونجایی که تو رسم الخط عادیم حروف بزرگ (اول جمله و...) رو خیلی بزرگ می نویسن فکر کنم داشته باشن.
اگه منبعی برای یاد گرفتنش دارید بگید کتابم باشه حتی خوبه.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
@stifler
@nilson
@deutschland13
دوستان خیلی مایلم خط تحریری آلمانیو یاد بگیرم. البته نمی دونم آلمانیا خط تحریری خاص خودشون رو دارن یا نه، ولی از اونجایی که تو رسم الخط عادیم حروف بزرگ (اول جمله و...) رو خیلی بزرگ می نویسن فکر کنم داشته باشن.
رسم الخط خاصی ندارن و تحریری نوشتن مثل انگلیسی هست تا جایی که من میدونم. بزرک نوشتن هم خوب اسامی بصورت بزرگ همیشه نوشته میشه و اول جملات. اون خیلی بزرگی که میگی هم مدل دادن به نوشته هست که من توی خط تحریری به شخصه ندیدم و فقط در ابتدای متن هایی که بعضا توی کتاب ها و روزنامه ها نوشته میشه برای زیبایی استفاده میشه از این روش!
باز اگر دوستان من اشتباه میکنم من رو تصحیح کنن

Sent from my D6502 using Tapatalk

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
@stifler
@nilson
@deutschland13
http://convert2mp3.net/index.php?p=complete&id=youtube_LFW0ig0b7Ow&key=PERRQojs00kn

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
بین بچه ها کسی هست که به زبان آلمانی تسلط داشته باشه؟
واسه چت کردن و اینا میخوام. یا اگر گروپی چیزی میشناسید بهم معرفی کنید

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
@stifler
@nilson
@deutschland13
دوستان شرمنده باز مزاحمتون می شم.
یه سوال مهم داشتم:
جدیدا فهمیدم که تو انگیزه نامه برای اخذ ویزای تحصیلی، اگه gap (فاصله زمانی مثل یکی دو سال) بین فارغ التحصیلی و اپلای مون باشه باید با مدرک (ترجیحا بیمه شغلمون) به سفارت ثابت کنیم تو این مدت مشغول به کار و... بودیم.
حالا یکی مثل من که چنین مدرکی رو نداره (بیمه) باید چیکار کنه؟
بنویسم یادگیری زبان انگلیسی و آلمانی و نامه مهر شده از موسسه هاشون بگیرم + گرفتن معافیت سربازی با کپی کردن تاریخ دریافت کارت معافیت برای ثابت کردن پروسه ش، کفایت می کنه؟
اصلا به این gap در چه حد گیر می دن و می شه به خاطرش اصلا ویزا ندن؟
اگه به این دلیل سفارت ریجکت کنه دوباره شانس ویزا گرفتن دارم یا اینکه برم برای ارشد یا کارشناسی یه رشته دیگه بخونم تو ایران و بعد اقدام کنم؟
ضمنا من فکر کنم برای سال دیگه به مدرک آلمانی برسم و اینطوری فاصله فارغ التحصیلی تا اپلایم می شه سه سال و سال دیگه هم اونموقع 24 سالمه...(نزدیک 25)
پ.ن: ولی والا بلا الان سفارت مدرک آلمانی بالا می خواد و اینطوری با گیر دادن رو gap کار خیلیا گیر می شه!

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
@stifler
@nilson
@deutschland13
دوستان شرمنده باز مزاحمتون می شم.
یه سوال مهم داشتم:
جدیدا فهمیدم که تو انگیزه نامه برای اخذ ویزای تحصیلی، اگه gap (فاصله زمانی مثل یکی دو سال) بین فارغ التحصیلی و اپلای مون باشه باید با مدرک (ترجیحا بیمه شغلمون) به سفارت ثابت کنیم تو این مدت مشغول به کار و... بودیم.
حالا یکی مثل من که چنین مدرکی رو نداره (بیمه) باید چیکار کنه؟
بنویسم یادگیری زبان انگلیسی و آلمانی و نامه مهر شده از موسسه هاشون بگیرم + گرفتن معافیت سربازی با کپی کردن تاریخ دریافت کارت معافیت برای ثابت کردن پروسه ش، کفایت می کنه؟
اصلا به این gap در چه حد گیر می دن و می شه به خاطرش اصلا ویزا ندن؟
اگه به این دلیل سفارت ریجکت کنه دوباره شانس ویزا گرفتن دارم یا اینکه برم برای ارشد یا کارشناسی یه رشته دیگه بخونم تو ایران و بعد اقدام کنم؟
ضمنا من فکر کنم برای سال دیگه به مدرک آلمانی برسم و اینطوری فاصله فارغ التحصیلی تا اپلایم می شه سه سال و سال دیگه هم اونموقع 24 سالمه...(نزدیک 25)
پ.ن: ولی والا بلا الان سفارت مدرک آلمانی بالا می خواد و اینطوری با گیر دادن رو gap کار خیلیا گیر می شه!
شما اگر بیمه داشته باشی خوبه اما اگر هم نه بازم بهتر از اینه که جایی کار نکنی، منظورم اینه که شده یه نامه سوری هم ارایه بدی به سفارت بهتر از این هست که بگی من ۳ سال بیکار بودم. کلاس زبان هم واسشون مسخره اس که رفتی ، چون وظیفه ات بودی که زبان آلمانی رو بخونی. در مورد سربازی هم من دیدم که سفارت گیر داده که آقا شما دو سال گپ تحصیلی داشتی ، یارو گفته سرباز بودم ، گفتن بودی که بودی و ویزا ندادن. اگر یکبار ویزا ندن میتونی دوباره اقدام کنی موردی نیست اما خوب بعد باید مدارک بهتری ارایه بدی و ایراداتی که گرفتن ازت رو برطرف کنی.
سعی کن زبان ات رو زودتر تموم کنی، یکسال دیگه زمان خیلی زیادی هست. الان چه سطحی هستی؟ و اینکه این رو هم در نظر داشته باش ، شما حتی اگر تا C2 بخونی اما از گوته مدرک نگیری هیچ ارزشی نه واسه دانشگاه ها داره و مه سفارت

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
شما اگر بیمه داشته باشی خوبه اما اگر هم نه بازم بهتر از اینه که جایی کار نکنی، منظورم اینه که شده یه نامه سوری هم ارایه بدی به سفارت بهتر از این هست که بگی من ۳ سال بیکار بودم. کلاس زبان هم واسشون مسخره اس که رفتی ، چون وظیفه ات بودی که زبان آلمانی رو بخونی. در مورد سربازی هم من دیدم که سفارت گیر داده که آقا شما دو سال گپ تحصیلی داشتی ، یارو گفته سرباز بودم ، گفتن بودی که بودی و ویزا ندادن. اگر یکبار ویزا ندن میتونی دوباره اقدام کنی موردی نیست اما خوب بعد باید مدارک بهتری ارایه بدی و ایراداتی که گرفتن ازت رو برطرف کنی.
سعی کن زبان ات رو زودتر تموم کنی، یکسال دیگه زمان خیلی زیادی هست. الان چه سطحی هستی؟ و اینکه این رو هم در نظر داشته باش ، شما حتی اگر تا C2 بخونی اما از گوته مدرک نگیری هیچ ارزشی نه واسه دانشگاه ها داره و مه سفارت

نامه از کجا دقیقا باید بگیرم؟ با پارتی می شه از شرکتی جایی گرفت که مشغول کار بودم؟ (صوری و الکی-منظورمم شرکت خصوصیه و اینکه اگه می شه از مغازه های بزرگ هم گرفت توضیح بدید-راستش فقط می تونم از چنین جایی جورش کنم)
زبان الان A1.2 هستم. هر دوره اش داره 6 ماه طول می کشه یعنی این A1.2 مثلا 6 ماهه بعدش 6 ماه A2.1 ـه و الی آخر... اینطوری خیلی طول می کشه به خاطر همین می خوام فوق فشرده برم گوته اگه بشه.
به نظرتون سریعترین موعدی که می تونم تموم کنم و با فصل پذیرش هم متقارن باشه کِی ـه؟
تا الان که گوته نبودم و نشرسخن کرج رفتم. فکر کنم حتی اگه گوته هم کلاس نرم اون امتحان تست DAF که باید 1 میلیونم پول مدرک و امتحانش رو داد گوته بدم به معنی خوندن تو گوته ست دیگه؟ وگرنه اینهمه دانشجو تو آموزشگاه های دیگه غیر از گوته نمیومدن بخونن.

Last edited:

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
نامه باید از یک شرکت معتبر و ترجیحا هم رشته خودتون بگیرید.
چه خبره!؟؟؟؟ هر ترم 6 ماه ؟! من تا آخر B1 رو 6 ماه طول کشید خوندم. شما اگه میتونی بیای تهران من بهت دو تا موسسه معرفی میکنم برو اونجا. گوته باید نوبت بگیری و دست کم باید 2 ماه تو نوبت باشی. در مورد TESTDAF هم باید بگم این امتحان سخت ترین امتحان زبان آلمانی هست حتی از DSH هم سخت تر است و شما با داشتن این مدرک می تونی هر کشور آلمامی زبانی کار کنی و درس بخونی. واسه همین فکر هم نکن که امتحان آسونی هست.
من خودم غیر گوته خوندم ، B2 رو هم همون بار اول قبول شدم . گوته فقط اسم داره.
شما اگه خواستی به من پخ بده برا آموزشگاه توی تهران راهنماییت کنم

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,464
نامه باید از یک شرکت معتبر و ترجیحا هم رشته خودتون بگیرید.
چه خبره!؟؟؟؟ هر ترم 6 ماه ؟! من تا آخر B1 رو 6 ماه طول کشید خوندم. شما اگه میتونی بیای تهران من بهت دو تا موسسه معرفی میکنم برو اونجا. گوته باید نوبت بگیری و دست کم باید 2 ماه تو نوبت باشی. در مورد TESTDAF هم باید بگم این امتحان سخت ترین امتحان زبان آلمانی هست حتی از DSH هم سخت تر است و شما با داشتن این مدرک می تونی هر کشور آلمامی زبانی کار کنی و درس بخونی. واسه همین فکر هم نکن که امتحان آسونی هست.
من خودم غیر گوته خوندم ، B2 رو هم همون بار اول قبول شدم . گوته فقط اسم داره.
شما اگه خواستی به من پخ بده برا آموزشگاه توی تهران راهنماییت کنم

دوست عزیز شما فشرده رفتید که تا اخر b1فقط 6 ماه طول کشید؟
اگه میشه اسم موسسه رو بگید و هزینه هر ترم رو
ممنون

بالا