برگزیده های پرشین تولز

آموزش شروع و کسب درآمد از ارز دیجیتال

in-fo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام .
واسه شروع کار باید چه کاری انجام داد من به دلیل اینکه همزمان دوجا در حال تحصیل هستم و شاغل هم هستم حقیقتش فرصت اینو ندارم بشینم دوره های ارز دیجیتال رو ببینم و تحلیل هارو یاد بگیرم
جایی سراغ دارید معتبر باشه و سیگنال بده ؟ ماهم بخریم و بفروشیم ؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام

سیگنال فروش اگر چیزی بلد بود انقدر درآمد داشت که نیاز به فروش سیگنال به شما نداشته باشه.

بهترین کار آموزش آموزش و آموزش هست و بعد که آموزش دیدید این تجربه هست که میتونه در کنار یک آموزش خووب شما رو به کمال که همون کسب درآمد از کریپتو هست برساند :>

in-fo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام

سیگنال فروش اگر چیزی بلد بود انقدر درآمد داشت که نیاز به فروش سیگنال به شما نداشته باشه.

بهترین کار آموزش آموزش و آموزش هست و بعد که آموزش دیدید این تجربه هست که میتونه در کنار یک آموزش خووب شما رو به کمال که همون کسب درآمد از کریپتو هست برساند :>
آموزش وقت اضافه میخواد که من اونقدر ها ندارم ( حتی وقت نمیکنم درسای دانشگاهی خودمو بخونم )
ولی قبول ندارم طرف حتما با فروش سیگنال واسش سود داره که زده تو این کار وگرنه پیجش یک میلیون فالوور داره قطعا بدون اینکارا خودش میتونه درآمد زایی کنه از طریق تبلیغات .

vira24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آموزش وقت اضافه میخواد که من اونقدر ها ندارم ( حتی وقت نمیکنم درسای دانشگاهی خودمو بخونم )
ولی قبول ندارم طرف حتما با فروش سیگنال واسش سود داره که زده تو این کار وگرنه پیجش یک میلیون فالوور داره قطعا بدون اینکارا خودش میتونه درآمد زایی کنه از طریق تبلیغات .
اگر به حوزه بلاکچین علاقه داری می تونی آموزش های برنامه نویسی بلاکچین رو دنبال کنی

بالا