برگزیده های پرشین تولز

آموزش ماین بیت کوین

MR.GAME

Registered User
لایک‌ها
37
درورد به تمامی دوستان

با توجه به اوضاع اقتصادی الان و سقوط شدید ارزش ریال و با در نظر گرفتن آینده ، کسب ارزهای دیجیتال خیلی برای ما ارزشمند خواهد بود

در هنگام نوشتن این مطلب ارزش یک بیت کوین به ریال حدود 70 میلیون تومان میباشد

همانطور که میدانید مدتی است که استخراج بیت کوین دیگر توسط نرم افزارهای تحت ویندوز پشتیبانی نمیشود و برای این کار نیاز به سخت افزار مخصوص است ولی جدیدا با مرورگری آشنا شدم که بر پایه Google Chrome ساخته شده و امکان استخراج بیت کوین را در ویندوز فراهم میکند

توضیحات و آموزش هایی که در ادامه خدمتتان تقدیم میکنم تماما بر اساس تجربیات خودم هست :

قبل از هر چیز باید بگم که بنده برداشت موفق از این مرورگر داشتم و بیت کوین به کیف پولم واریز شده
نام این مرورگر CryptoTab هست و با تستی که بنده انجام دادم از اکثر افزونه های Chrome پشتیبانی میکند
برای استخراج بیت کوین نیازی نیست که حتما باهاش کار کنید ، فقط کافیه که باز باشه و شما کار خودتونو بکنید
البته خود مرورگر در ابتدای کار پیام میده که برای استخراج با حداکثر توان باید تمام مرورگرهای دیگه خودتونو ببندید و حتما از این مرورگر استفاده کنید
ولی طبق تستی که انجام دادم نیازی به این کار نیست و اگر به هر دلیل این مرورگر را نپسندیدید میتوانید با مرورگر دلخواه خودتان کار کنید ، استخراج با حداکثر توان انجام میشه
پردازنده بنده AMD 1600 هست ( معادل CORE I7 ) که در بیشترین حالت از 60% توان پردازنده استفاده میکند
این قابلیت هم وجود دارد که بتوانید تنظیم کنید که مرورگر چقدر از پردازش را به استخراج بیت کوین اختصاص دهد
هنگامی که سیستم بیکار هست یا در حال انجام کارهای سبک مانند مرور اینترنت هستید توان را روی حداکثر تنظیم کنید
اگر در هنگام انجام کارهای سنگین هستید و احساس کردید بار پردازشی بیشتر از توان پردازنده شماست درجه را کاهش دهید یا کلا خاموش کنید
فقط فراموش نکنید بعد از اتمام کار مجدد درجه را روی حداکثر قرار بدید

میزان استخراج در حالت عادی روی یک سیستم خوب تقریبا یک دهم دلار در روز هست

ولی این قابلیت وجود دارد تا با جمع کردن زیر مجموعه سرعت کسب درآمد خود را تا چندین برابر افزایش دهید و بر اساس ادعای مرورگر حتی به بیش از یک بیت کوین در ماه برسانید

برای شروع از طریق لینک زیر مرورگر را دانلود و نصب بفرمایید :

https://get.cryptobrowser.site/2530089

لینک بالا ( که لینک بنده هست ) یک installer یک مگابایتی است که با اجرای آن آخرین نسخه مرورگر از اینترنت دریافت و روی سیستم شما نصب خواهد شد. بعد از نصب ، برنامه مستقیم در startup شما قرار میگیرد و هنگام روشن شدن سیستم مرورگر به صورت خودکار باز میشود ، اگر هر نرم افزار دیگری بود میتوانست آزار دهنده باشد ولی در این مورد بسیار مفید است چرا که حتی یک ثانیه را هم برای کسب بیت کوین از دست نخواهید داد

حالا که مرورگر نصب شده و عملیات استخراج شروع شده چند نکته مهم در مورد خود مرورگر را خدمت شما عرض میکنم

برای ورود به قسمت مدیریت روی آیکون مرورگر واقع در بالا سمت راست کلیک کنید تا پنجره مدیریت باز شود ( طبق عکس زیر ) :

Image_076.jpg

تمام قسمت موجود در پنجره مورد نظر را بر اساس شماره بندی که در تصویر زیر انجام دادم خدمتتان عرض میکنم :

1- میزان بیت کوین کسب شده ( خط زیر هم معادل بیت کوین کسب شده به دلار و داخل پرانتز ارزش بیت کوین در لحظه ) را نشان میدهد
2- لینک عضو گیری شما که باید آن را برای دوستان خود ارسال کنید و حتما مطمئن بشید که مرورگر را از طریق لینک شما دانلود کنند در غیر این صورت زیرمجوعه شما نخواهند بود
3- قابلیت تنظیم میزان استفاده مرورگر از پردازنده برای استخراج بیت کوین
4- سرعت استخراج بیت کوین در لحظه
5- میزان بیت کوین استخراج شده توسط سیستم شما
6- میزان بیت کوین استخراج شده توسط زیر مجموعه های شما
7- تعداد زیر مجموعه های شما ( که با وارد شدن به این قسمت ریز کار کرد زیرمجموعه ها را به شما نمایش خواهد داد )
8- تنظیمات بیشتر و دسترسی به قسمت تسویه حساب

حداقل میزارن برداشت 0.00001 بیت کوین میباشد که حدودا 24 ساعت زمان نیاز دارد

برای برداشت شما باید وارد گزینه 8 بشید و روی گزینه Withdraw کلیک کنید

Withrdaw.jpg

وقتی برای بار اول وارد این قسمت میشوید از شما برای ورود سوال میشود و شما هم با جیمیل خودتان وارد شوید تا در صورت بروز هر گونه مشکل مانند پاک شدن ویندوز بیت کوین های کسب شده از دست نروند ، در پنجره ای که باز میشه ابتدا لینک کیف پول مورد نظر و بعد میزان بیت کوین درخواستی را وارد کنید و روی گزینه Withdraw کلیک نمایید

طی دو مرحله که هر کدام حدودا یک روز طول میکشد بیت کوین به کیف پول شما واریز خواهد شد ، از طریق گزینه PAYMENT HISTORY میتوانید تاریخچه واریزها را مشاهده کنید

با اینکه اگر سیستم را 24 ساعته روشن بزارید به نفع بنده هست ولی صادقانه میگم که ارزش استهلاکش را ندارد ، پیشنهاد میکنم شما استفاده عادی خود را از سیستم بکنید و وقتی نیاز ندارید خاموشش کنید ، نکته مهمی که باید بدانید این است اگر فقط روی سیستم خودتان نصب کنید پول برق خودش را تامین میکند ، اگر هدفتان درآمد زایی از این راه است باید برای عضو گیری تلاش کنید

قسمتی در نظر گرفته شده که میتوانید محاسبه کنید که اگر مثلا 5 نفر را معرفی کنید و آنها نیز 5 نفر را معرفی کنند درآمد ماهیانه شما چقدر خواهد بود ، از طریق لینک زیر وارد این بخش بشید :

https://cryptobrowser.site/en/affiliate/about/

راه موثر برای افزایش عضو معرفی این مرورگر به دوستان و آشنایانی هست که مجموعه هایی با تعداد کامپیوتر بالا را مدیریت میکنند

به عنوان مثال کافی نت ها که همیشه به اینترنت متصل هستند و هیچ بار پردازشی هم روی پردازنده ها وجود ندارد

امیدوارم بتونیم با هم دیگه از این راه به یک درآمد خوبی برسیم ، هر سوالی دارید بنده در خدمت هستم

Last edited:

MR.GAME

Registered User
لایک‌ها
37
دوستان اگر برای ساخت کیف پول مشکلی داشتند مطرح کنند

Rhodes

Registered User
لایک‌ها
50
میزان استخراج در حالت عادی روی یک سیستم خوب تقریبا یک دهم دلار در روز هست
یک سیستم خوب یعنی تقریبا چی ؟ خوب از نظر شما چیه

MR.GAME

Registered User
لایک‌ها
37
منظورم اینه که سیستم قدیمی نباشه
یه پردازنده core i5 مناسب هست

فقط دوستان باید یه چیزی را تست کنند و نتیجش را اینجا گزارش بدن
اینکه آیا روی هر پردازنده ای که باشه از 60 درصد پردازنده استفاده میکنه یا روی سیستم های مختلف متفاوته

MR.GAME

Registered User
لایک‌ها
37
دوستان هر سوالی داشتید در خدمتم ;)

hasan1374

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوستان هر سوالی داشتید در خدمتم ;)
سلام .
میشه بگید چه بلایی به سرزیر مجموعه ها میاد از اونا چی به ما میرسه و ما چطور باید از زیرمجموعه ها حداکثر استفاده رو بکنیم ؟
و چطور باید متقاعدشون کنیم مثلا بگیم منتظر شن تا بیت کویین براشون بیاد یا میشه نقدی حساب کرد و بیت کویین استخراجیشون رو ازشون گرفت ؟

MR.GAME

Registered User
لایک‌ها
37
سلام .
میشه بگید چه بلایی به سرزیر مجموعه ها میاد از اونا چی به ما میرسه و ما چطور باید از زیرمجموعه ها حداکثر استفاده رو بکنیم ؟
و چطور باید متقاعدشون کنیم مثلا بگیم منتظر شن تا بیت کویین براشون بیاد یا میشه نقدی حساب کرد و بیت کویین استخراجیشون رو ازشون گرفت ؟

بلایی سرشون نمیاد
همونطور که من و شما داریم ماین میکنیم اونها هم ماین میکنن با این تفاوت که زیرمجموعه ها هر چقدر ماین کنن یه درصد مشخصی از اون را به عنوان جایزه به شما داده میشه ( از زیرمجموعه ها چیزی کسر نمیشه ، جایزه به صورت جداگانه تعلق میگیره )
برای متقاعد کردنشون همین توضیحات من را براشون ارسال کنید ، فقط لینک خودتون توی متن بزاری به جای لینک من
بین کوین های خوتون رو هر وقت به حداقل مشخص شده رسید میتونید منتقل کنید به کیف پول مجازی خودتون

بالا