برگزیده های پرشین تولز

آموزش نگهداری گربه

Dante May Cry M

Registered User
لایک‌ها
12
نه بابا گربه 5 ماهه که نمیره جفت گیری ! می بردیمش بیرون پیشه گربه های دیگه میذاشتیم کمرش رو نیم متر می برد بالا و موهاش رو سیخ می کرد. دعوایی بود :D بچه بودش باو، هیکلش خیلی تابلو بودکه از گربه بالغ کوچیکتره ، سنش هم که گفتم 5 ماه یا شاید 6 ماه بود.

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
نه بابا گربه 5 ماهه که نمیره جفت گیری ! می بردیمش بیرون پیشه گربه های دیگه میذاشتیم کمرش رو نیم متر می برد بالا و موهاش رو سیخ می کرد. دعوایی بود :D بچه بودش باو، هیکلش خیلی تابلو بودکه از گربه بالغ کوچیکتره ، سنش هم که گفتم 5 ماه یا شاید 6 ماه بود.
نر یا ماده؟از 7 ماهگی میتونه جفتگیری کنه

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
آقا چند روزه این گربه های محل ما ره گذری میان از رو دیوار خونه ما میرن میان چنان آه ناله میکنن بیا ببین.
3 تا یا 2 تایی اینجوری پیش هم جیغ داد ناله میکنن!
الان وقت جفت گیریشونه مگه؟

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
کار اشتباه که نمیشه دقیق گفت ولی رعایت نکات بهداشتی ضروریه.
در مورد گربه نر هم دوست من مگه قراره حتما باردار بشه؟ آقایون نمیرن عمل کنن؟تو گربه هم همینه که توانایی باردار کردن رو نداشته باشن ;)

ممنون : )
شوخی کردم آخه گفته بود چی کار میشه کرد که گربه باردار نشه که گربه های نر نمیشن:دی

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
کلا بارداری در حیوانات و بخصوص در این مورد ( گربه ) باید گربه ماده فحل بشه تا از خودش رفتارهای جنسی نشون بده.در غیر این صورت گربه نر هم تمایلی به نزدیک شدن نداره

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
کلا بارداری در حیوانات و بخصوص در این مورد ( گربه ) باید گربه ماده فحل بشه تا از خودش رفتارهای جنسی نشون بده.در غیر این صورت گربه نر هم تمایلی به نزدیک شدن نداره

بهنام جان من دوتا گربه نر و ماده داشتم هم سن و سال بودن ، ... اولین فصل جفت گیری که شد گربه ماده فحل نشده بود ولی علاوه بر گربه ی نر خودم تمام گربه های محله هم جمع شده بودن تا یه دستی روی سر این طفل معصوم بکشن ... یه بار علنا دیدم که بهش تجاوز شد درحالی که خودش اصلا راضی نبود .. دلم خیلی واسش سوخت . :|

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
بهنام جان من دوتا گربه نر و ماده داشتم هم سن و سال بودن ، ... اولین فصل جفت گیری که شد گربه ماده فحل نشده بود ولی علاوه بر گربه ی نر خودم تمام گربه های محله هم جمع شده بودن تا یه دستی روی سر این طفل معصوم بکشن ... یه بار علنا دیدم که بهش تجاوز شد درحالی که خودش اصلا راضی نبود .. دلم خیلی واسش سوخت . :|
خب در صورتی که فحل نشه که باردار نمیشه.گربه ها موقع جفت گیری کارشون به این صورته که ماده خشنتر میشه و گربه نر کلی هم کتک میخوره

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
خب در صورتی که فحل نشه که باردار نمیشه.گربه ها موقع جفت گیری کارشون به این صورته که ماده خشنتر میشه و گربه نر کلی هم کتک میخوره

دقیقن حق با شماست ... مسلما بارداری صورت نمیگیره

ولی من اون قسمت که گفتید گربه نر تمایل به نزدیک شدن نداره رو مصداق نقیض آوردم ... :worried:

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
لطفن آموزش نگهداری از ببعی رو هم بذارید، با تشکر!
TTJ.png

بالا