برگزیده های پرشین تولز

آموزش ياهو مسنجر به يك كاربر بي دست و پا !!!

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از اينكه داريد به من مي خنديد واقعا براي خودم متاسف و شرم سارم :eek:hno: :eh: :eek:hno: :blush: :blush:
اخه راستش دعوايي كه من با ياهو داشتم اين بود كه اون اول هاش كه كامپيوتر خريده بودم نمي خواستم وقتم رو با چت كردن تلف بكنم و خلاصه چون فكر مي كردم چت كردن ( مخصوصا با ياهو مسنجر ) وقت تلف كردن هست كنار گذاشتمش. (البته اون زمان واقعا وقت تلف كردن بود!!)
اما الان ديگه به هيچ كس روم نميشه كه بگم چت كردن بلد نيستم !!!!! تازه اون هم با ياهو مسنجر!!!
مخصوصا اينكه چند بار شده بود كه چند چند نفر براي كارهاي مهم به من گفتند كه بيا توي ياهو و...... اما من چون بلد نبودم با جواب سر بالا رد شون كردم. ولي الان مي بينم كه كار كردن با اين ياهو مسنجر عين سواد داشتن !!!!! واجب هست.

پس خواهشا به من نخنديد و سعي كنيد خيلي خوب اون چيزي رو كه بلد هستيد به من ياد بديد

اما بايد چي چي به من ياد بديد؟؟؟؟؟
در واقع شما بايد نحوه كار كردن با ياهو مسنجر يا در واقع چت كردن با اون رو به من ياد بديد.

ببينيد من الان ياهو مسنجر 6 رو روي كامپيوتري كه باهاش كار مي كنم نصب كردم و يك آدي جديد هم كه مناسب چت كردن باشه درست كردم و آي دي خودم رو بهش دادم اما حالا مي خواهم بدونم چه طوري ميشه با اين ياهو مسنجر كار كرد و يا به قول يارو چت كرد؟؟؟

البته امكانات ديگه اين برنامه رو بلدم يا اينكه در واقع مي تونم ازش استفاده بكنم ( نظير launch cast يا .....) اما اينكه چه طوري با طرف مقابل چت بكن اصلا بلد نيستم

در ضمن يك سوال مهم توي برنامه ياهو مسنجر فقط ميشه با افرادي كه آي دي هاي آن ها رو مي دونيم چت بكنيم يا اينكه ميشه افراد جديد رو هم جستجو كرده و با هاشون چت بكنيم ( آيا مثل برنامه icq قابليت جستجو داره ؟؟؟)

راستي بگم كه من خيلي هم بي دست و پا نستم :D و قبلا با برنامه هايي نظير icq چت كردم و اون زمان ها ( 5 يا 6 سال پيش ) توي اي سي كيو حرفه ايي بودم. اما گذاشتمش كنار خلاصه خيلي هم شاسكول :blink: نيستم و با اصطلاحات لازمه اشنايي دارم. فقط متاسفانه سابقه كار كردن يا ياهو مسنجر رو نداشته ام.

خلاصه ببينم چي كار مي كنيد . ريشه و قيچي رو هم دادم به دست خودتون تا از هر روش اموزشي كه خواستيد استفاده بكنيد.
فقط خواهشا به منابع بر روي اينترنت اراجاع نديد كه خودم بلد پيدا كنم.
فقط سعي كنيد با بيان شيواي خودتون :blink: :blink: آموزش بديد

راستي اگر هم لطف كنيد و آي دي تون رو بديد كه من شما رو به توي آدرس بوك مسنجرم ذخيره بكنم و بعدش سعي بكنم كه باهاتون چت بكنم كه خيلي عالي ميشه و ممنونتون خواهم شد :rolleyes: :)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
كاري نداره !

منم اولش بلد نبودم! اينقد ور رفتم تا بلد شدم :)

اصلش اينه: يه دكمه add هست اونجا! اونو ميزني ، يه آيدي مينويسي توش ! مثلا Mokh_Rayane

بعدش نكست رو ميزني . حالا ازت گروه ميخاد ! مثلا من كي تو ام؟ دوستت ام ! ميزني فرند !

خلاصه این آیدی من میاد تو لیستت !

با دبل کلیک کردن رو آیدی من یه پنجره باز میشه که توش هرچی بنویسی واسه من میاد !

چون من آفلاینم ، چیز هایی که تو نوشتی رو وقتی آنلاین شدم میبینم ! اما اگه آن بودم ، یه پنجره واسم باز میشه و منم راحت میتونم واسه تو تایپ کنم !

قشنگ توضیح دادم؟

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ایول
این نکته رو بلد نبودم!!!!!

ولی خداییش چه باحاله؟؟؟؟ همین الان با چند نفر رفیق شدیم و.. قرار کار یک بابایی رو هم راه بندازیم

جل اللخالق این قرن بیستم عجب چیزیه؟؟؟؟ راستی بیستم بود یا 21؟؟؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از vmf :
ایول

ولی خداییش چه باحاله؟؟؟؟ همین الان با چند نفر رفیق شدیم و.. قرار کار یک بابایی رو هم راه بندازیم

به مام بپي ام !

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از vmf :
ایول

کار کردن همزمان با چند ID در ياهو مسنجر
اين کاري را که الان ميخوام ياد بدم را ، شايد خيلی ها ندونن و شايدم خيلي ها هم بدونن . ولي من براي اونايي نوشتم كه نمي دونستن . شايد براتون جالب باشه که با ۶ تا ID مختلف همزمان با يك نفر يا حتی بيشتر از يك نفر چت كنيد .
اين کار از اينطوريه كه : يک آی دی اصلی دارين و ميتونين تا ۶ تا آی دی به طور زير مجموعه براش بسازيد اين کار رو امروز ميخام که يادتون بدم که برين اگه خواستين انجامش بدين و حالشو ببرين :
۱- در ياهو مسنجر خود به منو بالا ميزويد و گزينه login را انتخاب کرده و در منو ای که باز ميشود گزينه my profiles را انتخاب ميکنيد .
۲- پنجره ای کوچک برای شما باز ميشود که در پايين آن دکمه ای بزرگ ميبينيد که روی آن نوشته شده است Create/edit my profiles آن را کليک ميکنيد .
3- حالا مرور گر شما شروع به کار ميکند و صفحه ای را برای شما باز ميکند . در صفحه باز شده شناسه و رمز عبور آي دي اصلي خود را وارد كنيد .
۴- در بالای اين صفحه دکمه ای ميبينيد که روی آن نوشته شده است Create New Public profile و شما روی آن کليک ميکنيد .
۵- بعد از کمی صبر صفحه ای برای شما باز ميشود که دقيقا مانند صفحه ايست که شما با آن يک ايميل در ياهو ميسازيد . گزينه های آن را پر کنيد و نام آی دی جديدتان را که ميخواهيد درست کنيد را در محل مشخص شده بنويسيد .
6- بعد از پر کردن فرم دکمه پايين را به نام create profile را بزنيد .
7- حالا به همان قسمت پروفايل خود که در ابتدا رفتيد برويد آی دی جديد شما در آنجا ميبينيد و بايد کنار آن يک تيک باشد .
8- حالا به قسمت نوشتن پيغام برويد و روی آی دی خود کليک کنيد ميبينيد که آی دی جديد هم آنجاست حالا با هر کدام از آی دی ها که بخواهيد ميتوانيد پيغام بدهيد و حتی ميتوانيد از هر دو آی دی به طور هم زمان استفاده کنيد فقط توجه داشته باشيد که اين کار را تا ۶ بار ميتوانيد انجام دهيد .

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با تشکر از شاهد و pac-ginobat ولی متاسفانه طبق معمول کسی چیزی به ما یاد نداد!!!
67.gif
47.gif

اما عیبی نداره خودم یاد گرفتم
53.gif

ولی نمی دونم چرا نرم افزار به این کاربردی و راحتی و .... که خیلی از نکاتش رو خیلی از ما بلد نیستیم و از یک سری کلیاتش استفاده می کنیم ، این قدر مورد بی توجهی قرار گرفته
73.gif

در هر صورت طبق معمول : کارکرد مهم هست نه نرم افزار مورد استفاده
75.gif

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از vmf :
با تشکر از شاهد و pac-ginobat ولی متاسفانه طبق معمول کسی چیزی به ما یاد نداد!!!
67.gif
47.gif

اما عیبی نداره خودم یاد گرفتم
53.gif

ولی نمی دونم چرا نرم افزار به این کاربردی و راحتی و .... که خیلی از نکاتش رو خیلی از ما بلد نیستیم و از یک سری کلیاتش استفاده می کنیم ، این قدر مورد بی توجهی قرار گرفته
73.gif

در هر صورت طبق معمول : کارکرد مهم هست نه نرم افزار مورد استفاده
75.gif
84.gif
84.gif
84.gif
84.gif
84.gif
84.gif
84.gif

اولین پست 5 خطی تو تاریخ زندگی وی ام اف !
90.gif

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من رو مسخره می کنی
49.gif
دارم برات
81.gif
45.gif

بالا