برگزیده های پرشین تولز

آموزش پیشرفته لینک سازی و Off-Page SEO بدون کلیشه گویی و حرف های سربسته و تکراری و غیر قابل اجرا

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
این آموزش برای کسانی مناسب هست که ذهنشون پر هست از حرف های تکراری.

حرف های تکراری مثلا:
برو از سایت رنک دار لینک بگیر.برو از سایت مرتبط لینک بگیر.لینک فالو بگیر.لینکی بگیر که هم مرتبط باشه هم DA بالایی داشته باشه.ریپورتاژ بگیر با کلمه کلیدیت و دو سه تا بیشتر توش لینک نکن و تو عکس ریپورتاژت alt با کلمه کلیدی بذار.
یا لینک سازی نکن تولید محتوا کن خودشون بیان تو رو لینک کنند(اگه کنند).

Off-Page SEO فقط لینک سازی نیست! عصر، عصر وابستگی فاکتور های سئوست.همه چیز در کنار هم، جواب میده و با این کلیشه ها هم کار به جایی پیش نمیره یا به اندازه کافی پیش نمیره.

سرفصل های کلی این آموزش:
بخش اول – صورت مساله ها و چگونگی تحلیل

– Off-Page SEO فقط لینک سازی نیست
– لینک بیلدینگ کلاه سفید؟!
– مفهوم صحیح سئو کلاه خاکستری
– روش های آف پیج و لینک سازی ۲۰۱۲ هنگام ظهور پنگوئن
– عبارت بک لینک با کیفیت!
– جستجو شدن اسم برند شما در گوگل
– PBN ها
– در Off-Page SEO فقط چگونگی مهم است.چگونگی باعث ایجاد کیفیت می شود.
– هسته و مرز کلاه خاکستری
– سرعت اجرای لینک سازی چقدر باشد؟
– ضرر های ایجاد لینک بدون ایجاد فاکتور های برند
– فاکتور های مهمتر از بک لینک
– موتور جستجو چطور اعتبار و نسخه اصلی یک برند را تشخیص می دهد؟

بخش دوم – پیاده سازی و اجرا بر اساس آموزش های بخش اول

– چگونگی استفاده از سایت های UGC
– نحوه افزایش طبیعی و ارزان social signal ها
– چگونگی اثربخشی به ریپورتاژ ها و بک لینک ها به شکلی که با الگوریتم های گوگل، سازگار باشد.
– چگونگی ایجاد ارتباط بین Mark-Up و Off-Page
– چگونگی توزیع آنکر تکست ها در لینک سازی
– چگونگی توزیع بک لینک های نوفالو در لینک سازی
– نحوه نگارش ریپورتاژ و روش موثر کردن زنجیره ای سایر فاکتور های آف پیج با هر ریپورتاژ
– چگونگی استفاده از الگوریتم فراموش شده و کارامد و غیر مشهور گوگل در سال ۲۰۱۸
– روش دقیق استفاده از سیستم های بازدید طبیعی برای ایجاد بخشی از فاکتور های Off-Page
– چگونگی حرکت روی لبه امن کلاه خاکستری بدون نزدیک شدن به کلاه سیاه
– چگونگی هماهنگی فاکتور های رضایت کاربر با فاکتور های Off-Page و لینک بیلدینگ
– روش موثر کردن PBN ها
– روش های ضریب دادن به اثر بک لینک ها
– روش های کاهش هزینه برای ایجاد فاکتور های آف پیج
– معرفی روش هایی که مصنوعی بودن ریپورتاژ را به راحتی برای گوگل، لو می دهد و روش جلوگیری از آن
– روش استفاده از Citation ها با کمترین هزینه برای وب سایت های فارسی
– کارهایی که سریعا منجر به پنالتی می شود
– لینک سازی در سایت های خارجی

بخش سوم – جمع بندی و تدوین استراتژی با توجه به نوع و هدف سایت

– برنامه ریزی یک استراتژی Off-Page و Link-Building برای هر نوع وب سایت
– اجرای استراتژی بر اساس نوع سایت و تعدد کلمات کلیدی یا به صورت کلی برای کل محتوای دامنه.
– تدوین استراتژی برای سایت هایی که رتبه آن ها قفل شده است یا پنالتی الگوریتمی شده اند.
– تدوین استراتژی برای سایت های تازه تأسیس و سایت های دارای قدمت متوسط و زیاد

مشاهده ویدئو در Namasha

https://seorooz.net/advanced-off-page-seo/

Last edited:

nimahz76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
تمام مواردی که شما گفتید حاشیه است مثل بک لینک گرفتن از سایت DA بالا، تولید محتوا و ... اصل لینک سازیه دیگه!
من خودم طرفدار پر و پاقرص استراتژی های خاکستری ام! ولی دیگه نمیشه که همیشه خدا با تقلب و کلک بخوایم تودل گوگل جا باز کنیم!
تکنیک هایی که شما می گین درست ولی نه به عنوان راهکار اصلی، به عنوان حاشیه کار ها...

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
تمام مواردی که شما گفتید حاشیه است مثل بک لینک گرفتن از سایت DA بالا، تولید محتوا و ... اصل لینک سازیه دیگه!
من خودم طرفدار پر و پاقرص استراتژی های خاکستری ام! ولی دیگه نمیشه که همیشه خدا با تقلب و کلک بخوایم تودل گوگل جا باز کنیم!
تکنیک هایی که شما می گین درست ولی نه به عنوان راهکار اصلی، به عنوان حاشیه کار ها...
خبری از تقلب کلاه سیاه نیست.ویدئو و سرفصل ها و اموزش ها رو ببینید متوجه میشید.ما بیش از صد پروژه رو تو رقابت های مختلف، با همین روش ها به نتیجه رسوندیم.پنالتی هم نشدیم.چیزهای اصلی زیاد دیگه ای هست که ممکنه شما نمیدونید.در هر صورت من اصراری ندارم که چیزی رو ثابت کنم.قطعا شما و هر کس دیگه ای نظر های متفاوت و قابل احترام و تجارت ارزشمندی داره.

Last edited:

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
کاملش دوساعته و پولی.رایگانش ده دقیقه.به لینک مراجعه کنید توضیحات کامل تر رو ببینید

بنده خودم شمارو قبول دارم و خیلی مباحث رو یاد گرفتم. خیلی دوست داشتم ویدئو رو تهیه کنم اما هزینه یه مقدار بالاست و مقدور نیست برام.
میخواستم ببینم ممکنه کاهش داشته باشه اینده این تعرفه ؟
با احترام.

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
بنده خودم شمارو قبول دارم و خیلی مباحث رو یاد گرفتم. خیلی دوست داشتم ویدئو رو تهیه کنم اما هزینه یه مقدار بالاست و مقدور نیست برام.
میخواستم ببینم ممکنه کاهش داشته باشه اینده این تعرفه ؟
با احترام.
تماس بگیرید کد تخفیف براتون صادر بشه.تا یه سقف معینی تخفیف صادر میشه براتون.

s_rahbari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا من ویدئو رو تماشا کردم و واقعاً هم جذاب بود. واضح بود که هم خیلی مطالعه کردید و هم خیلی تجربه دارید. فقط اینکه فکر می‌کنم قیمتی که تعیین کردید خیلی با کیفیت و زمان ویدئو همخونی نداره. باز البته نظر من هست فقط. موفق باشید جناب طاووسی

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
آقا من ویدئو رو تماشا کردم و واقعاً هم جذاب بود. واضح بود که هم خیلی مطالعه کردید و هم خیلی تجربه دارید. فقط اینکه فکر می‌کنم قیمتی که تعیین کردید خیلی با کیفیت و زمان ویدئو همخونی نداره. باز البته نظر من هست فقط. موفق باشید جناب طاووسی
راستش راجع به کیفیت، تدوین بیش از حد طول کشید و برای جلوگیری از گذر زمان، از یک سری موارد مرتبط با تدوین و ظاهر ویدئو و ... که خللی در یادگیری وارد نمی کرد صرف نظر شد.
از نظر مبلغی، فقط همین آموزش رو بنده چند سال با مبلغ سه تومن به صورت خصوصی در حالت مشاوره ای تا 10 ساعت(بهمراه پرسش و پاسخ) انجام میدادم و بعد از مدتی، به شکل کنونی تغییر پیدا کرد.پارامتر زمان، برای اموزش off-page که سخت بدست میاد و راحت بیان میشه، و انتقال تمام تجربیات، پارامتر خیلی مناسبی برای قیمت گذاری و ارزش گذاری نیست به نظر من.
این آموزش قبل از این وضع اخیر کشور و رکود وحشتناک و قیمت دلار، قرار بود منتشر بشه که وقتی به بعدش خورد، مبلغ رو خیلی پایین تر در نظر گرفتم تا به این عدد رسید.
با تشکر فراوان

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
در هر سه فروم پرشین تولز و شاپ کیپر و وب هاستینگ تاک چند نفر پیغام خصوصی بمن دادند و درخواست نمونه کار و توضیح بیشتر و... کردند و من خیلی دیر چک کردم پیام ها رو...
لطفا هر سوالی داشتید با تلگرام من در تماس باشید : 09104933567
درباره نمونه کار هم لطفا به این لینک زیر مراجعه کنید که توضیحات کامل و یک سری سوال دوستان هم هست:
همه دوستانی هم که درخواست تخفیف داشتند از کد تخفیف عمومی زیر در صفحه پرداخت استفاده کنن (تعداد و مدت محدود)
ptforum100

راستی آموزش جدید تغییر ادرس سایت بدون افت رتبه رو هم از دست ندید:

https://seorooz.net/تغییر-دامنه-بدون-افت-رتبه/

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
سلام میشه درمورد اینکه چطئر لینک sitewide بگیریم که مشکلی برامون پیش نیاد توضیحی بدید؟
خیلی مختصر بگم لینک های بنری sitewide کاملا اکی هستن.بقیه حالت ها برای لینک sitewide ایمن زیاد، پیچیده میشه که توی آموزش کامل بهش پرداختم.

andisheaftab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای سایت تابلوسازی شرکتم برای کلمه های تابلوسازی ، تابلو چلنیوم ، تابلو کامپوزیت از یکی از سایت ها ایرانی قدام به خرید بک لینک دامنه هایی با پسوند EDU و gov نمودم و بعد از مدتی سایتم تو نتایج گوگل دچار افت شدید شد دلیل افت سایتم به نظرتون به لینک سازی انجام شده ارتباطی داره؟

بالا