برگزیده های پرشین تولز

آموزش کسب درآمد از طریق اینستاگرام و تلگرام

majids5

Registered User
تاریخ عضویت
1 آپریل 2009
نوشته‌ها
1,159
لایک‌ها
487
آموزش کسب درآمد از طریق اینستاگرام و تلگرام

کسب درآمد از طریق اینستاگرام و تلگرام: با گسترش شبکه های اجتماعی، یکی از روش های مناسب کسب درآمد استفاده از این شبکه ها می باشد. در این قسمت آموزش کار و کسب درآمد از این شبکه ها را به شما آموزش خواهیم داد.

اگر پیج یا کانالی دارید که داری تعداد کاربران مناسب می باشد، میتوانید به این روش عمل کرده و تنها با ارسال یک پست تبلیغاتی از محصولات فروشگاه حراجی ها، به ازای هر فروش ( حراجی ها کار فروش و ارسال را انجام خواهد داد) پورسانت قابل توجه ای را دریافت کنید. حراجی ها این پورسانت را هر زمان که درخواست دهید به حساب بانکی شما واریز خواهد کرد. پس جای هیچ نگرانی از قابل اعتماد بودن این فروشگاه نداشته باشید، این فروشگاه همچنین دارای مجوز و نماد از وزارت صنایع و معادن و تجارت کشور می باشد.

بعد از ورود به صفحه اصلی حراجی ها، بر روی گزینه همکاری با وبمستر ها کلیک کنید و مشخصات خود را وارد کرده و عضو شوید. مشابه عکس زیر.

http://harajiha.irپس از عضویت، میتوانید از طریق همین آدرس وارد پنل کاربری خود شوید. پس از ورود توضیحات صفحه اصلی را بخوانید، که قسمت مهم آن به شرح زیر می باشد:

( ثبت سفارش از طریق پیامک بدین شرح می باشد، شما می توانید در تبلیغات اینستاگرام خود سفارشات را از طریق پیامک ثبت کنید، بدین صورت که کد پیامکی محصول را به شماره حراجی ها اس ام اس کند، شماره پیامک ۱۰۰۰۴۹۶۷ می باشد. کدی که مشتری باید ارسال کند کد محصول می باشد که در قسمت لیست محصولات برای هر محصول نمایش داده شده، اگر به طور مثال عینک پرادا می خواهید تبلیغ کنید کد عینک مثلا ۰۰۳۵۱۶۱ می باشد باید به مشتری بگوید عدد ۰۰۳۵۱۶۱ را به شماره پیامک ۱۰۰۰۴۹۶۷ ارسال کند. بعد یک سفارش معلق از عینک پرادا در پنل شما ثبت می شود ما با مشتری تماس گرفته و مشخصات را ثبت می کنیم. در تبلیغات اینستاگرام و شبکه های اجتماعی حتما ذکر کنید هزینه ارسال با مشتری حدود ۵ هزار تومان می باشد.)

حال آموزش تصویری همین توضیحات: در پنل کاربر ی خود بر روی سربرگ ” لیست کل محصولات” کلیک کنید. برای اینکه بتوانید عکس محصول مورد نظر خود را در پست های خود بگذارید، لینک توضیحات را کپی کرده و در مرورگر خود باز کنید، عکس محصول را ذخیره کنید تا بعد بتوانید به پست ها اضافه کنید. در قسمت کد پیامکی محصول یک کد برای هر محصول نوشته شده است، دقت کنید که اگر محصولی میخواهید تبلیغ کنید عکس مربوط به همان کد پیامکی را به پست تبلیغاتی خود اضافه کنیدپس از ذخیره عکس محصول ( که با باز کردن لینک توضیحات عکس را ذخیره میکنید) کد پیامکی و قیمت محصول مربوطه را هم یاد داشت کنید، سپس وارد اکانت خود در اینستاگرام و… شده و به صورت زیر پست تبلیغاتی را ارسال کنید تا کابران شما آن را مشاهده کنند. ابتدا عکس محصول را اضافه کنید، و سپس توضیحات محصول را مشابه متن های زیر به مطلب اضافه و ارسال کنید.http://harajiha.ir
http://takfab.ir
 
بالا