برگزیده های پرشین تولز

آموزش Zip کردن چند لینک و تبدیل آن به یک لینک

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
این روز ها دوستان لینک های مرتبط زیادی را به سایت هایی مثل بالاترین می فرستند و چون هر ارسال می تواند فقط شامل یک لینک باشد مجبورند باقی لینک ها را در قسمت نظرات قرار دهند یا از لینک های مرتبط دیگر صرف نظر کنند همچنین دوستانی که از تویتر استفاده می کنند به خاطر محدودیت کارکتر قادر نیستند به چند جا لینک بدهند... به این منظور توصیه می کنم دوستان چند لینک را به یک لینک تبدیل کنند و از آن استفاده کنند . فقط کافی است وارد این سایت شوید در وسط صفحه لینک ها را زیر هم وارد کنید و یک نام انتخاب کنید و روی "تبدیل به یک لینک" کلیک کنید. نیاز به عضویت نیست و بسیار سریع انجام می پذیرد. می توانید از این امکان برای لینک دادن در تویتر و یا ارسال برای دوستان هم استفاده کنید البته امکان محافظت با رمز عبور هم وجود دارد...

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
چرا کسی چیزی نمیگه ! تشکری یا حرفی یا اعتراضی ... آدم از پست زدن پشیمون میشه ... یاد پرشین تولز قدیم بخیر الان دیگه دلگیره فقط !

frog

Registered User
لایک‌ها
36
سایت جالبی بود ، عزیز دستت درد نکنه .

اسپم : دلم نمی دونم گرفته ، این رو دیدم گفته یه چیزی گفته باشم و باهات همدردی کنم شایدم نیاز به همدردی دارم !

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
سایت جالبی بود ، عزیز دستت درد نکنه .

اسپم : دلم نمی دونم گرفته ، این رو دیدم گفته یه چیزی گفته باشم و باهات همدردی کنم شایدم نیاز به همدردی دارم !
ممنون دوست من ... همین قدر برام کافیه :)

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام mehrzad22 عزيز

. دستتان درد نكنه، روش بسيار مفيدي هست، ايده خيلي خوبي هم بوده. به ليست Favorite اضافه شد. ممنون....

موفق باشيد.

خداحافظ
IgImAx
88/03/31

بالا