برگزیده های پرشین تولز

آنتی عرب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از check_shark :
SherlockHolmes یا سیب زمینی!!!

:blink:
ببین آقای محترم اگه بخوای اینطوری پیش بری باید بهت بگم بن شدن درد داره!

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از check_shark :
8-شاید اگه تو هم میدونستی که تو کتاب کارهای پادشاه قبلی امارات{که مُرده} اومده 16 دختر ایرانی رو جر داده و جزو افتخاراتش هم هست یکم بهت برمیخورد

این ج.... دادن هنوز هم که هنوزه توسط شیوخ حرومزاده عرب که همشون ولدزنا هستن کماکان ادامه داره البته هستن نامردها و بیشرفهایی که خودشونو ایرانی میدونن و واسه پول دختران وطنشونو به این شیوخ میفروشن
البته میدونی چرا بیشتر دوست دارن این کارو با دخترای ایرانی بکنن؟ چون که میخوان عقدهای قبل از انقلاب و خفتهایی که شاه بارشون کرده بودیه جوری خالی کنن

این چیزی که میگم ازیک پلیس اماراتی که اصلیتش عراقی بود وبامن دوست بودمیگفت:اون میگفت که زمان شاه یک دفعه شیخ عجمان چند تا ازماهیگران ایرانی رازندانی کرده بود(بدلیل احترام نگذاشتن به یکی از شیخ زادگان) و لنج اونا رو چند روزتوقیف کرده بود لنجداران پس از آزادی به دولت ایران شکایت کردند به گوش شاه رسید دستورداد که هیچ لنجی حق نداره چیزی اعم از مواد خوراکی و کالا از ایرات به مقصد عجمان بفرسته طرف پلیسه قسم میخورد و میگفت که در عرض 1 هفته شیخ عجمان به گو خوری افتاد و درخواست ملاقات با شاه رو کرد ولی شاه نپذیرفت و بعد از3 هفته با عذر خواهی شیوخ بزرگ امارات و جلب رضایت لنجداران ، شاه ارسال کالا را آزاد کرد
بله این یه نمونه از قدرت ایران درمقابل عرب کثیف در زمان شاه بود و حالا کجا و آن وقت کجا :f34r:

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از nendoke :
من همتون رو دوست دارم , همتون تو قلب منین , بوس .
17.gif
16.gif
16.gif
2.gif
2.gif
اوه منم بوس میخوام:f34r:

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Bahreyni :
خب قبل از بسته شدن این تاپیک منم یه پست اینجا داشته باشم بد نیست

:blink: :f34r:
چرا بسته بشه؟
سری قبل من یه تاپیک در مورد وضعیت دختران ایرانی در دبی زده بودم بسته شده بود :hmm: :f34r:

rokhsareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از check_shark :
هر کی موافق یا مخالف هستش نظرشو بده

من وقتی عرب میبینم حالم بهم میخوره فرقی هم نمیکنه بن لادن باشه یا پادشاه عربستان

به نظر شما چند درصد تروریستها عرب هستند و چند درصد عربا تروریست؟
:hmm:
this is not correct becuse the all of arab isnt bad::

athar

Registered User
لایک‌ها
8
مراجعه شود به امضای روزبه
بزرگترین کارشون هم آوردن اسلام به ایران بود. (هرچند فعلا ملت و همینطور بچه های اینجا با این یکی حال میکنن و از این بابت خوشحال هستن)

عادل

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
باورم ندارم خشم انسانرا...
باورم ندارم انسانی انسان دیگر را بیازارد...
باور ندارم جنگ و خونریزی را...
باور ندارم نژاد پرستی را...
باور ندارم ایرانی بودن یعنی شاهان سرکش و خونریز را...
باور دارم ایرانی یعنی ابوعلی سینا ها،ابوریحان ها،رستم دستان ها، پوریای ولی ها،تختی ها،....
خدایا می خواهم عشقم همه ی بشرت را در بر گیرد...خدایا عاشقم بر همه عالم که همه عالم زتوست...
خدایا تاکی دعوا بر سر پوچ...
تا کی تفرقه...
کی می آید مهدی موعود...
کی.....

rokhsareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از عادل :
باورم ندارم خشم انسانرا...
باورم ندارم انسانی انسان دیگر را بیازارد...
باور ندارم جنگ و خونریزی را...
باور ندارم نژاد پرستی را...
باور ندارم ایرانی بودن یعنی شاهان سرکش و خونریز را...
باور دارم ایرانی یعنی ابوعلی سینا ها،ابوریحان ها،رستم دستان ها، پوریای ولی ها،تختی ها،....
خدایا می خواهم عشقم همه ی بشرت را در بر گیرد...خدایا عاشقم بر همه عالم که همه عالم زتوست...
خدایا تاکی دعوا بر سر پوچ...
تا کی تفرقه...
کی می آید مهدی موعود...
کی.....[/QUOT

ayval solh talab //vali man irani ro ghabol daram//movafeghi

عادل

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0

ایرانی بودن این ها را به من آموخت....اگر شجره نامه ام را می دانستید...من از خانواده های زرتشتی بوده ام و بعد ها مسلمان شده ام...این را گفتم که بگویم به ایرانی بودنم بسیار غیرت دارم ولی این دلیلی نمی شود دیگران را ناسزا بگویم...و به مسلمان شدن خویش نیز افتخار می کنم...
ایرانی یعنی صلح طلب...ایرانی نباید فکر کند به خاطر بعضی پادشاهان سرکش و خونریز(نه همشون) ،ایرانی شده...بلکه با زحمت و منش مردمان بلند مقامش به اینجا رسیده ...

اگر فرد یا افرادی کاری را کردند ننگ آن کارا به همه آن قوم نمی توان نسبت داد....

rokhsareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از عادل :

ایرانی بودن این ها را به من آموخت....اگر شجره نامه ام را می دانستید...من از خانواده های زرتشتی بوده ام و بعد ها مسلمان شده ام...این را گفتم که بگویم به ایرانی بودنم بسیار غیرت دارم ولی این دلیلی نمی شود دیگران را ناسزا بگویم...و به مسلمان شدن خویش نیز افتخار می کنم...
ایرانی یعنی صلح طلب...ایرانی نباید فکر کند به خاطر بعضی پادشاهان سرکش و خونریز(نه همشون) ،ایرانی شده...بلکه با زحمت و منش مردمان بلند مقامش به اینجا رسیده ...

اگر فرد یا افرادی کاری را کردند ننگ آن کارا به همه آن قوم نمی توان نسبت داد....

yeki be man bege inja che khabareh?????????????????//

rokhsareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ye

yeki be man bege inja che khabareh??????????????????????????????????/:happy:

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از SherlockHolmes :
روزبه جون منم خیلی دوست دارم
17.gif
!
از عربها هم خوشم نمیاد!!
97.gif

ولی مشکل اینجاست که حوصله این تاپیک ها رو دیگه ندارم!!
71.gif
من نوکرم شرلوک جان!

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
خب منم چند تا از دلیلهایی که باعث شده از اونا بدم بیادو میگم

1-وقتی وحشی ها {عرب ها} به ایران حمله کردن علاوه بر غارت عمومی دست به تخریب آثار هنری هم میزدن
احمقها فکر میکردن که نقش برجستهایی که روی سنگها تراشیده شده بت هستند برای همین تمام اون چیزهایی که دستشون بهش میرسده رو خراب میکردن و بقیه رو هم صورتهاشو {تصویر صورت}میکندن

2-بعد از ورودشون هم مردم رو مجبور میکردن به عربی بنویسن و حرف بزنن{بر اثر همین هم هست پارسی اصیل از بین رفته البته وضع تو ایرات خیلی بهتر از کشورهای دیگه هست که زیر دست عربا بودن و الآن بکل عربی حرف میزنن مثل عِِراق . مصر . الجزایر.. ولی خب اسپانیا هم یک استثنا هست}
برای همین اجباری بودن عربی نوشتن هست که بسیاری از کتابهای دانشمندان ایرانی به زبان عربی است
و عربها در بعضی از موارد مثل ابو ریحان بیرونی اِدعا میکنن که دانشمند مذکور ایرانی نیست و عرب است

3-به خاطر جرم شناخته شدن شعر گفتن و نقاشی کردن!!!!

4_به خاطر اینکه مردم رو در انتخاب دینشون آزاد نمیذاشتن و به ما که از اول تاریخ یکتا پرست بودیم نه بت پرست بهمون میگفتن مجوس یعنی آتش پرست بعد هم به خاطر اینکه شیعه شدیم به ما میگفتن رافضی و ما رو به جرم دینمون میکشتن و بعد از کشتنمون مصله مصلمون میکردن{یعنی تکه تکه کردن این یکی از عادتهای عرب هاست مخصوصا اگه سلفی باشن. همون کاری که دارو دسته زرقاوی با شیعه ها یا آمریکایی ها و یا بقیه ی کسانی که تو عراق میکشن میکنن}

5_به خاطر اینکه به سرزمین ما چشم داشت دارن {اماراتی ها به تنب بزرگ و تنب کوچک و ابو موسی چون که تو اطراف این جزایر نفت و گاز هست و همون طور که میدونین هر جزیره ای که مالِ کشوری باشه تا 18 کلیومتر اطراف اون جزیره جزو اون کشور هست}البته به بحرین هم چشم داشتن که شاه اوسگول بهشون داد و الآن شاخ شدن
ولی چون به تایید مجلس نرسیده و یا از مردم پرسیده نشده قابل پس گرفتن هست

6-برای اینکه خوزستان رو جزو کشور عربستان{که خودشون میگن سعودی}میدونن و بهش میگن عربستان!!

7-به خاطر اینکه وقتی صدام به ایران حمله کرد تمام عربها بهش کمک کردن برای مثال
کویت:کمک 3 ملیارد دلاری بلاعوض و 4-5 ملیارد دلار بصورت وام
عربستان:کمک 1 و نیم میلیارد دلاری و عربستانی هایی که بصورت داوطلبانه به ارتش صدام میپیوستن
امارات{کثافت}:کمک 2 میلیارد دلاری
اردن:کمک مالی اندک البته در مقایسه با بالایی ها و پیوستن تعداد زیادی داوطلبان اجتهادی
و کشورهای قطر و عمان و ....

8-شاید اگه تو هم میدونستی که تو کتاب کارهای پادشاه قبلی امارات{که مُرده} اومده 16 دختر ایرانی رو جر داده و جزو افتخاراتش هم هست یکم بهت برمیخورد

9-چون به خلیج پارس میگن خلیج العربی

و مواردی دیگر که دیگه حوصله ندارم بنویسم
داغ دلمو تازه کردی!!! ما مجبوریم باهاشون زندگی کنیم نکنه شما هم اهوازی؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا