برگزیده های پرشین تولز

آنتی عرب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Electronics Art :
آقا بهروز چون athar و Opera 8.0 هم اون حرف شما رو کوات کردند به اونا هم بگین یا پاکش کنن یا ادیتش کنن :)
آها!
باشه حتما به بهروز میگم که به اطهر بگه!:D

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از roozbeh :
آها!
باشه حتما به بهروز میگم که به اطهر بگه!:D

آقا شرمنده روزبه :D
دیگه چیکارش کنیم شکم که خالی باشه مغز کار نمیکنه چشا هم درست نمیبینه :D

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
روزبه جان ادیت شد ولی یه کم کلاس زبان بری خوبه
39.gif

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از عادل :
قبول دارم...اما همان امامان یاران پاک عربی چون بلال و ابوذر و مالک اشتر داشتند...و در حالی که سلمان فارسی نیز حضور داشت و این فرد چون نگینی در آن جمع می درخشید ولی نمی توان این شخصیت ها را (سلمان با مالک و ...) با هم مقایسه کنیم...خدا می داند کدامیک پاک تر بوده است؟

اما این ها دلیل نمی شود یک فرد عرب را به جرم عرب بودن آزار داد...آیا هیچ منطقی قبول می کند یک انسان را بدلیل نژاد و آبا و اجدادش اذیت کرد.....

فرض کنید تقدیر چنان می شد که در یک جامعه عرب متولد شده باشید...آن وقت چه؟!؟!آیا شما تقصیری داشته اید که عرب ، سیاه، سفید،هندی،افغانی،اروپایی،روس،آفریقایی،سرخ پوست،آمریکایی، یا ... متولد شده اید؟؟؟

همانطور که به ایرانی بودن افتخار میکنیم...بدانیم نباید نژاد های دیگر را به سخره بگیریم...
ایرانی باید آزاده باشد، آزاده..​

من بیشتر حرفهایی رو که زدید قبول دارم {حرف حساب جواب نداره}

ولی در مورد قسمتهایی که قبول ندارم باید بگم که
ما در اینجا همه ی نژادها رو به سخره نکشیدیم نمونه اش هم نژاد بربر ها هست که به مراتب وحشی تر از اعراب بوده اند ولی ما آنها کاری نداشتیم و اصل مطلب اطلاع رسانی و نظر سنجی در مورد ستم ها و وحشی گری هایی بوده که از طرف اکثریت غالب اعراب به ایرانیها تحمیل شده
که خوشبختانه بیشتر دوستان از آن آگاهی کاملی داشتند و برای آنهایی هم اطلاعات دقیقی از این موارد نداشتند بد نشد

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Opera 8.0 :
روزبه جان ادیت شد ولی یه کم کلاس زبان بری خوبه
39.gif
آدرس بده!
میرم حتما:D
خودم هم این کمبود رو حس کردم!:D :D

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Electronics Art :
آقا شرمنده روزبه :D
دیگه چیکارش کنیم شکم که خالی باشه مغز کار نمیکنه چشا هم درست نمیبینه :D
آقا! من به بهروز گفتم که به اطی جووووووووووون بگه!:D
ولی گفت اطهر چیه دیگه؟؟؟؟؟:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از عادل :
اما این ها دلیل نمی شود یک فرد عرب را به جرم عرب بودن آزار داد...آیا هیچ منطقی قبول می کند یک انسان را بدلیل نژاد و آبا و اجدادش اذیت کرد.....
همانطور که به ایرانی بودن افتخار میکنیم...بدانیم نباید نژاد های دیگر را به سخره بگیریم...

ما ایرانی ها که از روز اول کاری با عربهای عقب افتاده نداشتیم
اونها بودن که عقده داشتن و با استفاده از موقعیتهایی که واسشون پیش میومد سعی در تحقیر و یا حتی دشمنی با ایرانیها می کردن آخرین نمونش همون خلیج همیشگی پارس هست
آقا من اصلا میگم بحثو منحرف نکنیم لااقل از این تاپیک یه استفاده ای ببریم مثلا یه تصمیمی چیزی بگیریم
من که دو تا تصمیم گرفتم:
اول اسم بچمو حتما پارسی بگذارم :rolleyes:
دوم تا میتونم معادل پارسی کلمات تازی رو پیدا کنم و استفاده کنم و به دیگران هم نشان بدم

نظر شما چیه؟ :f34r:

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از akooo :
دوم تا میتونم معادل پارسی کلمات تازی رو پیدا کنم و استفاده کنم و به دیگران هم نشان بدم

:f34r:
اسم من که فارسیه!:rolleyes:

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از akooo :
آقا من اصلا میگم بحثو منحرف نکنیم لااقل از این تاپیک یه استفاده ای ببریم مثلا یه تصمیمی چیزی بگیریم
من که دو تا تصمیم گرفتم:
اول اسم بچمو حتما پارسی بگذارم :rolleyes:

نظر شما چیه؟ :f34r:

کسی نظری نداره؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
اسم بچمو حتما پارسی بگذارم :rolleyes:
کار خيلي، خيلي، خيلي خوبيه (منکه خودم يک نام کمپلت هخامنشي دارم و سرخوشم
34.gif
)
83.gif
(البته اين ربطي به موضوع نداره ولي چقدر من حرصم ميگيره از اونايي که اسم دخترشونو به جاي نرگس گذاشتن نرجس!! ايش...! ).
دوم اينکه من هنوز همه ي اين تاپيکو نخوندم و اگه قبلا گفته شده خيلي sorry ولي چه دليلي داره که هي فرت و فرت پا ميشين ميرين دبي و شارجه و بقيه ي نکبت کده ي امارات اونم با طياره قراضه هاي اونا، هان؟! درسته که سر نام خليج فارس (که از بخت بد هم خليجش و هم فارسش هر دوتا کلمات عربين
25.gif
) تونستيم عرباي دشمنو خيط کنيم ولي همه ي اين مسخره بازي ها از گور اماراتي ها و اون شيخ به جهنم رفته اش در ميومد که موسسه نشنال جئوگرافيکم خريده بودند (چون يه کاره ي بي سواد اين موسسه اماراتيه و مثل داستان اون عربه که کل يه فروشگاهو تو آمريکا خريد تا صندوقدارشو که بهش بي اعتنايي کرده بود اخراج کنه ابنم جوگير شده بود و فکر کرده بود عدديه!) و حالا باز شما باز پاشين برين امارات و پول بريزين تو دامن ناپاک اين عربا که با پول ايراني بر پد ايراني کار کنند (اين همه جا تو دنيا هست، چرا همه يهو سرمايه گذاري تو اماراتشون گرفته؟ ) يا دست کم اگرم مجبوريد برين اينجا ديگه مثل اين شبکه هاي بي سروته به اسم ايراني ولي در اصل اماراتي وطن فروشي نکنيد که از صبح تا شب دارن براي دبي و اينکه عجب بهشتيه و پاشين بياين اينجا و جفنگيات ديگه تبليغ ميکنن و آدم شک ميکنه که اينا اصل و نسبشون يادشون رفته و يا همگي از نسل همون وطن فروشن؟!

اينم تازه بگم که عرب داريم تا عرب، همين جنوب خودمون بيش از 90 درصدشون عربن ولي آيا ما که فارسيم با اينا مشکل داريم؟ نه، ولي اون صدام که عرب بود مشکل داشت چون هرچي باشه اينا عرب ايرانين و پيشرفته و از زمان کوروش بزرگ هم تو امپراتوري پارس بودن و هستن و خواهند بود (اگه انگليسي هاي عوضي بذارن و باز يه تيکه ديگه از ايرانو ازش جدا نکنن و الي آخر). اصلا ميدونين چيه، مشکل ما عربا نيستن، مشکل ما اروپائيان
32.gif
چه کسي تمدن پيشرفته آزتک ها رو تو آمريکاي جنوبي نابود کرد؟ اروپايي ها (اسپانيا)، چه کسي جنگ ترياک رو تو چين راه انداخت؟ اروپايي ها (انگليس)، چه کسي افغانستان و آذربايجان و همين بحرين و امارات و خيلي و هاي ديگه رو از ايران جدا کرد؟ اروپاييها (انگليس و روس)، چه کسي آمريکا رو گرفت و سرخپوستهاشو کشت و يا بدبخت کرد؟ اروپاييها (آمريکايي اصيلي وجود نداره، همه اروپايين و هنوزم دارن دنيا رو بدبخت ميکنن) بازم بگم يا بسه؟

rokhsareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

behroz!!!!!
to khily adame mozakhrafi hasti:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :happy:

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از Persiana :
34.gif
)
83.gif
(البته اين ربطي به موضوع نداره ولي چقدر من حرصم ميگيره از اونايي که اسم دخترشونو به جاي نرگس گذاشتن نرجس!! ايش...! ).
دوم اينکه من هنوز همه ي اين تاپيکو نخوندم و اگه قبلا گفته شده خيلي sorry ولي چه دليلي داره که هي فرت و فرت پا ميشين ميرين دبي و شارجه و بقيه ي نکبت کده ي امارات اونم با طياره قراضه هاي اونا، هان؟! درسته که سر نام خليج فارس (که از بخت بد هم خليجش و هم فارسش هر دوتا کلمات عربين
25.gif
) تونستيم عرباي دشمنو خيط کنيم ولي همه ي اين مسخره بازي ها از گور اماراتي ها و اون شيخ به جهنم رفته اش در ميومد که موسسه نشنال جئوگرافيکم خريده بودند (چون يه کاره ي بي سواد اين موسسه اماراتيه و مثل داستان اون عربه که کل يه فروشگاهو تو آمريکا خريد تا صندوقدارشو که بهش بي اعتنايي کرده بود اخراج کنه ابنم جوگير شده بود و فکر کرده بود عدديه!) و حالا باز شما باز پاشين برين امارات و پول بريزين تو دامن ناپاک اين عربا که با پول ايراني بر پد ايراني کار کنند (اين همه جا تو دنيا هست، چرا همه يهو سرمايه گذاري تو اماراتشون گرفته؟ ) يا دست کم اگرم مجبوريد برين اينجا ديگه مثل اين شبکه هاي بي سروته به اسم ايراني ولي در اصل اماراتي وطن فروشي نکنيد که از صبح تا شب دارن براي دبي و اينکه عجب بهشتيه و پاشين بياين اينجا و جفنگيات ديگه تبليغ ميکنن و آدم شک ميکنه که اينا اصل و نسبشون يادشون رفته و يا همگي از نسل همون وطن فروشن؟!

اينم تازه بگم که عرب داريم تا عرب، همين جنوب خودمون بيش از 90 درصدشون عربن ولي آيا ما که فارسيم با اينا مشکل داريم؟ نه، ولي اون صدام که عرب بود مشکل داشت چون هرچي باشه اينا عرب ايرانين و پيشرفته و از زمان کوروش بزرگ هم تو امپراتوري پارس بودن و هستن و خواهند بود (اگه انگليسي هاي عوضي بذارن و باز يه تيکه ديگه از ايرانو ازش جدا نکنن و الي آخر). اصلا ميدونين چيه، مشکل ما عربا نيستن، مشکل ما اروپائيان
32.gif
چه کسي تمدن پيشرفته آزتک ها رو تو آمريکاي جنوبي نابود کرد؟ اروپايي ها (اسپانيا)، چه کسي جنگ ترياک رو تو چين راه انداخت؟ اروپايي ها (انگليس)، چه کسي افغانستان و آذربايجان و همين بحرين و امارات و خيلي و هاي ديگه رو از ايران جدا کرد؟ اروپاييها (انگليس و روس)، چه کسي آمريکا رو گرفت و سرخپوستهاشو کشت و يا بدبخت کرد؟ اروپاييها (آمريکايي اصيلي وجود نداره، همه اروپايين و هنوزم دارن دنيا رو بدبخت ميکنن) بازم بگم يا بسه؟

من با تمام موارد بالا موافقم شما بهتره یه سری هم به این تاپیک بزنید که اطلاعاتش دقیق تر از اینجاست

این__________> http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=29095

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از akooo :
کسی نظری نداره؟

من موافقم

اونا نمیتونن پ رو تلفظ کنن دلیلی نداره ما هم بگیم فارسی ما از این به بعد خواهیم گفت:

پارسی {فارسی}

سپید {سفید}

بهرام {بحرین}

و
.
.
.
.
.

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Persiana :
ایول :D
اسم واقعیت پرسیانا هست؟

به نقل از Persiana :
چه دليلي داره که هي فرت و فرت پا ميشين ميرين دبي و شارجه و بقيه ي نکبت کده ي امارات اونم با طياره قراضه هاي اونا، هان؟!
راست میگه
به نظر من هر کسی که خونه با اون قیمتهای بالا تو امارت میخره دیوونه هست :f34r:
بابا تو که میخوای خونه بخری و خارج ازکشورهم باشی لااقل برواسترالیا خونه بخر قیمتش هم تقریبا تو یه مایه هست
ازلحاظ امکانات و آب و هوا و پیشرفت ،امارات که خوبه کل کشورهای عربی رو همدیگه به پاش نمیرسن(البته قصدم تبلیغ در مورد استرالیا نیست بلکه دارم پیشنهاد میدم

به نقل از Persiana :
مثل داستان اون عربه که کل يه فروشگاهو تو آمريکا خريد تا صندوقدارشو که بهش بي اعتنايي کرده بود اخراج کنه
:lol: :lol: :lol:

به نقل از Persiana :
اينم تازه بگم که عرب داريم تا عرب، همين جنوب خودمون بيش از 90 درصدشون عربن ولي آيا ما که فارسيم با اينا مشکل داريم؟
نه بخدا عربهای جنوب هموطن عزیزمون هستن
این امارات و عربستان کثیف میخوان عربهای ایرانو جزء خودشون بدونن(البته دست انگلیس کثیف هم طبق معمول ازقدیم تا الان هم در کار هست)

به نقل از check_shark :
من موافقم
اونا نمیتونن پ رو تلفظ کنن دلیلی نداره ما هم بگیم فارسی ما از این به بعد خواهیم گفت:
پارسی {فارسی}
سپید {سفید}
بهرام {بحرین}
و.
:happy: :)
امیدوارم بتونیم اینکارو لااقل توی پی تی انجام بدیم:happy: :cool:

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از rokhsareh :

behroz!!!!!
to khily adame mozakhrafi hasti:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :happy:
آره آره!:happy:
واقعا این بهروز آدم مزخرفیه!:D ایییییییییییش:D

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یه چند وقتی بود این تاپیک رفته بود تو کما گفتم قبل از این که تموم کنه یه شوکی بهش بدم!!

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
نميدوم چرا همه به بهروز ببخشيد به روزبه! ميگن بهروز!!
حالا يكم درباره اين عربها بگم.
اول اينكه چطور بشناسيدشون:
انسانهايي هستند سياه رنگ مايل به رنگ كود انساني!
هواي همديگر رو خيلي دارن وقتي كه با ايرانيها ميفتن .ولي وقتي يك غربي دخترشون رو هم بدزده يا از دو پا قطعشون كنه هيچي كه نميگن بماند تو سر هم ميزنن بماند دولا راست هم ميشن براشون و پشتشون رو هم بهشون ميكنن و...
داراي زنها و دخترهاي بسيار بسيار بدتركيبي تو مايه هاي ميمون هستن. البته اون قسمتشون كه به اروپا نزديكتره مثل لبنان از اين قاعده استثناست!
از درس و مدرسه بطور فجيعي گريزان هستند.
به زبون گندشون خيلي ميبالند.
همشون جاسوس و وطن فروش هستند. نمونه اش رو تو فلسطين ميبينيد كه چطور اسرائيل با راپورتهايي كه اين اعراب خر بهش ميدن رئيس گروههاي جهادي رو هنوز انتخاب نشده كه هيچي تو رحم مادرشون هم شناسايي ميكنه و ميكشنشون.
مثل يك باكتري هستند كه هر 20 دقيقه دو برابر ميشند. و ماشالله هركدومشون 50 يا 60 تا توله سگ داره!
حالا وقتي شناختينشون:
اول اينكه بهتره بهشون نگاه نكنيد چون بد يمنن.
بعدن اينكه باهاشون در نيفتيد كه اونها از نعمت آبرو و وجدان بي بهره اند.يهو ديدي الكي الكي سرتو بريدن گذاشتن كف دستت. هر كدومشون هم يك تفنگ دارن لامذهبا!
ولي اينو بگم كتك خورشون ملصه!
اگه مي خواي بجزونيشون جلوشون هي از عربها بد بگو و فحششون بده و دست آخر بگو: (اوا راستي نكنه شما عربيد؟! ببخشيد منظور من عربهاي ايران نبود و عربهاي زير خليج پارس بود.)
اگر يك وقت به دخترها و زنهاشون مات شدي و تو فكر رفتي كه اي خدا مگه اينها چه گناهي كردن كه اين قدر زشت آفريديشون اون خرها فكر ميكنند بهشون نظر داري و كارت رو ميسازن.
نصيحت آخر هم اين كه باهاشون فاميل نشيد كه دهنتون رو سرويس ميكنند. يهو گله اي با توله سگاشون ميريزن ميان خونتون و تا ورشكستتون نكنند ول كن نيستن. مثل خر نشخوار ميكنند.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
من با تمام موارد بالا موافقم شما بهتره یه سری هم به این تاپیک بزنید که اطلاعاتش دقیق تر از اینجاست

این__________> http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=29095
اون اسکندر مقوايي که ... (بهتره چيزي نگم چون تنها با واژگان سوپر بي ادبانه ميشه در باره اش حرف زد
5.gif
).

ایول :D
اسم واقعیت پرسیانا هست؟
نه، اسم من پانتيه، پانته آ نه ها (اون ورژن يونانيشه!) پانتي به معناي استوار و پا برجا. خود پانتي هم نام همسر يکي از سرداران کوروش بزرگ بوده (براي همين گفتم نام هخامنشيه
34.gif
). ولي نيک نيمم معمولا تو اينترنت Persiana است تا چشم عرباي ضد پارس و پرشين (به ويژه اگه پرشين گالف باشه) درآد!‌
3.gif

حالا يكم درباره اين عربها بگم.
اول اينكه چطور بشناسيدشون:
انسانهايي هستند سياه رنگ مايل به رنگ كود انساني!
هواي همديگر رو خيلي دارن وقتي كه با ايرانيها ميفتن .ولي وقتي يك غربي دخترشون رو هم بدزده يا از دو پا قطعشون كنه هيچي كه نميگن بماند تو سر هم ميزنن بماند دولا راست هم ميشن براشون و پشتشون رو هم بهشون ميكنن و...
داراي زنها و دخترهاي بسيار بسيار بدتركيبي تو مايه هاي ميمون هستن. البته اون قسمتشون كه به اروپا نزديكتره مثل لبنان از اين قاعده استثناست!
از درس و مدرسه بطور فجيعي گريزان هستند.
به زبون گندشون خيلي ميبالند.
همشون جاسوس و وطن فروش هستند. نمونه اش رو تو فلسطين ميبينيد كه چطور اسرائيل با راپورتهايي كه اين اعراب خر بهش ميدن رئيس گروههاي جهادي رو هنوز انتخاب نشده كه هيچي تو رحم مادرشون هم شناسايي ميكنه و ميكشنشون.
مثل يك باكتري هستند كه هر 20 دقيقه دو برابر ميشند. و ماشالله هركدومشون 50 يا 60 تا توله سگ داره!
حالا وقتي شناختينشون:
اول اينكه بهتره بهشون نگاه نكنيد چون بد يمنن.
بعدن اينكه باهاشون در نيفتيد كه اونها از نعمت آبرو و وجدان بي بهره اند.يهو ديدي الكي الكي سرتو بريدن گذاشتن كف دستت. هر كدومشون هم يك تفنگ دارن لامذهبا!
ولي اينو بگم كتك خورشون ملصه!
اگه مي خواي بجزونيشون جلوشون هي از عربها بد بگو و فحششون بده و دست آخر بگو: (اوا راستي نكنه شما عربيد؟! ببخشيد منظور من عربهاي ايران نبود و عربهاي زير خليج پارس بود.)
اگر يك وقت به دخترها و زنهاشون مات شدي و تو فكر رفتي كه اي خدا مگه اينها چه گناهي كردن كه اين قدر زشت آفريديشون اون خرها فكر ميكنند بهشون نظر داري و كارت رو ميسازن.
نصيحت آخر هم اين كه باهاشون فاميل نشيد كه دهنتون رو سرويس ميكنند. يهو گله اي با توله سگاشون ميريزن ميان خونتون و تا ورشكستتون نكنند ول كن نيستن. مثل خر نشخوار ميكنند.

خيلي جالب بود
84.gif
83.gif
58.gif

عرب فقط عرباي جنوب خودمون (يا هر کجاي ديگه ايران که هستن) که حسابي ناز و گوگولن و هيچ کدوم از اين وصله ها هم بهشون نميچسبه،

در ضمن من نميدونم چرا امروز اسمايلي هام گير کردن نشون داده نميشن، اگه اشتباهي شده ببخشيد ^_^

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كي گفته جنوب همشون عربن؟
بيشترشون لرها هستن كه فارسن و ايراني تمام عيار
و خوزستاني ها ي اصيل كه اصلا عرب نيستن و زبان مخصوص خودشونو دارن
عربها در چند منطقه محدود بيشتر هستن فقط
عربهاي جنوب هم كه ديگه عرب ايراني هستن و خودشونو ايراني ميدونن اكثرا بجز عده اي خائن و فريب خورده

meshkat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نژاد پرستی و ايرانيان

طبيعی است که ما ايرانی ها معتقديم که بخش اعظم عقب ماندگی ما بخاطر عرب های سوسمارخوار است و اگر آنها به ايران حمله نکرده بودند، الآن نصف ساکنين تهران در کره ماه زندگی می کردند. و طبيعی است که ما معتقديم عامل اکثر دزدی ها و جناياتی که در تهران انجام می شود، افغان ها هستند. و طبيعی است که ما ايرانی ها معتقديم که آمريکايی ها يک مشت احمق هستند که از صبح تا شب چس فيل می خورند با کره بادام زمينی و اگر مهاجرين ايرانی در آمريکا نبودند، آمريکايی ها از گرسنگی می مردند. و طبيعی است که ما ايرانی ها معتقديم که ترک ها يک مشت( واحد انسان در ايران مشت است) آدم بی شعور هستند که فقط بلدند حمالی کنند. اصولا ما معتقديم که ايران يک تاريخ کهن و يک سرزمين گهربار دارد و بايد به وطن مان بيش از پيش افتخار کنيم. در هر حال، يک ايتاليايی که نخواسته بود توسط يک پزشک ايرانی معاينه شود به دليل نژادپرستی به بيست روز زندان محکوم شد.

منبع: مجله اینترنتی روز

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا