برگزیده های پرشین تولز

آنتی ویروس خوب چی پیشنهاد می دید؟!

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من این nod32 رو نصب کردم! درسته که سرعتش فوق العاده است؛ ولی بعد از نصب برنامه های دانلود torrent دیگه درست کار نمی کردن! مثلاً Azureus همش می گفت NAT Error داری! و ماکزیمم سرعت دانلود به 10KB/s می رسید! در حالی که قبلش تا 63KB/s هم می رفت! (سرعت کانکشن 512 kbps ) کلی هم باهاش ور رفتیم بلکه درست بشه، اما نشد!!
قبل از nod32 من نورتون داشتم و خداییش نورتون با اینکه دهن سیستم رو سرویس می کنه، از نظر امنیت و چیزای دیگه مشکلی نداره!! ولی خوب سرعت برا ما مهمه!!
حالا پیشنهاد دوستان چیه؟!

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از دکتر وب استفاده میکنم خیلی راضیم سریع و مطمعن آپدیتشم اب خوردنه شما هم تست کن پشیمون نمیشی :D

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
من الان چجوری انتخاب کنم؟!؟ :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
Bitdefender
رو نصب کردم سریع نیست یکم از نورتن بهتره . مخصوصا اگر فایروالش روشن باشه که خیلی کند میشه
این دکتر وب و یا آنتی ویروسهای دیگه ای که پیشنهاد میدید چقدر مطمئنه؟ من یادمه پیسی سلین داشتم ولی بازم کامپیوترم ویروسی شد. کنار سرعت اطمینان از کار آنتی ویروس هم مهمه مخصوصا این آنتی ویروسهای مجانی که خودشون هم چیزی رو گارانتی نمیکنند

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
من بعد از اين همه مدت الان فقط از آنتي وير استفاده ميكنم .

سايت اصلي انگليسي زبان اين آنتي ويروس
http://www.free-av.com

اصلا سيستم شما را كند نمي كند و فوق العاده است . به امتحانش مي ارزد . فعلا هم تا پايان سال 2006 رايگان است و نياز به كرك و اين كارها هم ندارد .

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از milad_21 :
آقا من این nod32 رو نصب کردم! درسته که سرعتش فوق العاده است؛ ولی بعد از نصب برنامه های دانلود torrent دیگه درست کار نمی کردن! مثلاً Azureus همش می گفت NAT Error داری! و ماکزیمم سرعت دانلود به 10KB/s می رسید! در حالی که قبلش تا 63KB/s هم می رفت! (سرعت کانکشن 512 kbps ) کلی هم باهاش ور رفتیم بلکه درست بشه، اما نشد!!
قبل از nod32 من نورتون داشتم و خداییش نورتون با اینکه دهن سیستم رو سرویس می کنه، از نظر امنیت و چیزای دیگه مشکلی نداره!! ولی خوب سرعت برا ما مهمه!!
حالا پیشنهاد دوستان چیه؟!
Kaspersky Anti-Virus Personal

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
آقا این تاپیک انگار هیچ وقت به نتیجه نمی رسه! :D تا حالا 2 نفر نبوده با هم نظرشون یکی باشه!!!! :wacko:

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بهترین نظر رو شما دادین
بهترین انتی ویروس اونیه که خودت ازش راضی باشی

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
به نقل از Pac_ginobat :
Kaspersky Anti-Virus Personal
شايان جان
اين آنتي ويروسي كه معرفي كردي جزو آنتي ويروس هاي خيلي خوب است اما برخي مواقع گير هاي بيخودي به برخي از فايل ها ميدهد كه مطمئن هستي ايمن است و تا وقتي كه آنرا Disable نمي كني اجازه كار را نمي دهد . شايد هم تجربه شخصي من بدين گونه بوده است .

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
من خودم الان نورتون2006دارم چیز خوبیه یعنی من نسبتا ازش راضیم تعریف این کاسپر اسکای رو خیلی شنیدم ولی وقتی رو سیستمم نصب میکنم موقعی که میخوام به اینترنت وصل بشم همون لحضه ریستارت میشه (آخرم دلیلشو نفهمیدم )
ولی انتی ویروس پاندا هم خیلی چیز خوبیه :D

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
به نقل از behroozsara :
شايان جان
اين آنتي ويروسي كه معرفي كردي جزو آنتي ويروس هاي خيلي خوب است اما برخي مواقع گير هاي بيخودي به برخي از فايل ها ميدهد كه مطمئن هستي ايمن است و تا وقتي كه آنرا Disable نمي كني اجازه كار را نمي دهد . شايد هم تجربه شخصي من بدين گونه بوده است .

من اینی که quote کردی و معرفی نکردم ! من bitDefender رو معرفی کردم .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
شايان عزيزم
در زير نوشته بودي Kaspersky Anti-Virus Personal
من منظورم به آن بود .

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از behroozsara :
شايان عزيزم
در زير نوشته بودي Kaspersky Anti-Virus Personal
من منظورم به آن بود .

اونو که شایان معرفی نکرده بود!! :D

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من Kaspersky Anti-Virus Personal Pro رو تایید می کنم .. تا این لحظه هم راضی بودم ...
Nod 32 هم خوبه ولی اگه هاردتون پر باشه و فایل های حجیم داشته باشید بدجوری گیر می کنه .....

satellite_babak

Registered User
لایک‌ها
0
http://www.misec.net/products/TrojanSimulator.zip

این لینگ یک شبیه ساز تروجان است و یکی از دوستانم در فرمی انرا برای تست گذاشته بود( مجیدجان)

با سلام .
قطعا توی این فوروم دوستان از آنتی ویروسهای مختلفی استفاده میکنند . از لینک زیر یک فایل رو دانلود کنید ، حجمش 314 کیلوبایته . این فایل یه جور تروجانه ( البته شبیه ساز تروجانه ) . کافیه این رو دانلود کنید و بدون اینکه از حالت فشرده خارج کنید با آنتی ویروسی که استفاده میکنید تستش کنید . اگه توسط آنتی ویروس شناخته شد که هیچ ( پاکش میکنید بره ) ، در غیر اینصورت بهتره یه فکری برای امنیت کامپیوترتون بکنید .

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
kaspersky personal pro دارم دانلود می کنم ببینم چی می شه!! ممنون از کمک همه! :blush:

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه شرتوشیری شد هرکی یه چیزی میگه :D
اینجوری فایدا نداره جیگر
خودت یه مدت وقت بزار همه رو تست کن ببین کدوم بهتره لینک زیر فکر کنم تغریبا بیشتر آنتی ویروس های خوب برای دانلود توش باشه .

http://forum.softlandir.com/showthread.php?t=1674&page=1

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
سبک ترین و خوشگا ترین آنتی ویروسی که دیدم ، Norton Corporate 2002‌ بود ، اپدیتش هم زیاد طول نمیکشه ( حتی حالا هم ) ، ولی احتمالن تروجان ها و دایالر ها و جوک ها رو نتونه تشخیص بده.
( البته همین که w32 jeefo رو تشخیص میده ، برای من کافیه)
w32 jeefo تنها ویروسی هست که من ازش میترسم.

بالا