برگزیده های پرشین تولز

آنتی ویروس مطمئن برای شبکه

Maxis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از برو بچ وارد به شبکه خواهش می کنم که یک ویروس کش عالی رو به من معرفی کنین در ضمن اگه پولی باشه هم می خام فقط باید بهترین باشه .
من خودم کاسپر اسکای رو در نظ دارم , Kasper sky Administration Kit ولی نمی دونم میشه کرکش کرد یا باید حتما خریدش اگه کسی می دونه چطور می شه این برنامه رو تهیه کرد و یا بهتر از این هم اگه هست بهم بگین .
خودتون هم می دونین که اگه Free باشه خیلی بهتر می شه چون ما تو ایران همه کارامون رو با کرک راه می ندازیم.
ممنون می شم راهنماییم کنید.

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نظرم كاسپرسكي رو از آواژنگ تهيه كني . چون نماينده اين كمپاني روسي هست

taxi driver

Registered User
لایک‌ها
3
از برو بچ وارد به شبکه خواهش می کنم که یک ویروس کش عالی رو به من معرفی کنین در ضمن اگه پولی باشه هم می خام فقط باید بهترین باشه .
من خودم کاسپر اسکای رو در نظ دارم , Kasper sky Administration Kit ولی نمی دونم میشه کرکش کرد یا باید حتما خریدش اگه کسی می دونه چطور می شه این برنامه رو تهیه کرد و یا بهتر از این هم اگه هست بهم بگین .
خودتون هم می دونین که اگه Free باشه خیلی بهتر می شه چون ما تو ایران همه کارامون رو با کرک راه می ندازیم.
ممنون می شم راهنماییم کنید.

کسپر خوبه
یکم کرکش اذیت می کنه
می تونی آپدیتش رو ببندی و دستی آپدیت کنی
اگر برای شبکه بخوای قیمتش زیاد میشه

زون هم خوبه ( چون از همون کسپر استفاده می کنه)‌ولی سیستم رو کند می کنه و به حرفه ای بودن کسپر نیست
ولی فایر وال قابل اعتماد تری داره:)

یه راه دیگم لینوکسه:D

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
نمی دونم شما چرا norton رو فراموش می کنید ?
خیلی خیلی مطوئن هستش لااقل امتحانشو پس داده فقط کافیه بذاری از اینترنت خودشو Up کنه کلاینتها هم خود بخود up میشن .
دستی هم میتونی Up کنی
میدونی اعتماد کردن به آنتی ویروسهای جدید کار سختیه .

rainysky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ضعف های نورتون رو کی می دونه

بالا