برگزیده های پرشین تولز

آهنگ لام بادا (هر كي .............)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من كه به سيبيلت گير دادم . تو هم به تورچ بودن من گير ميدي . اين به اون در(بقول معروف چيزي كه عوض داره گله نداره)

نه كه خودم تورچ نيستم !‌:)

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
قوربانت برم تو هم تورچ منم تورچ ببخشيد عجب شير تو شيريه .

FULLCACHE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهتره خدمت همتون عرض كنم كه من اعتقادات خودمو به يك آهنگ نخواهم فروخت
شعار هم نميدم
بهتره به اعتقادات همديگه احترام بذاريم
نه اينكه با زير سئوال بردن همه چيز
خود را نيز فراموش كنيم
آقاي بلاك شما هم اون آهنگ رو بذار دم كوزه آبشو بخور
اينجا هم كسي براي من بي لاخ نداد يا انگشت نجونبوند
ولي چيزي كه واضح اين هست كه متاسفانه افرادي كه هيچ نوع اطلاعاتي از گذشته ي علمي و تاريخي كشور ندارند اظهار نظر مي كنند
البته اظهار نظر مفيده ولي نه اينكه زير سئوال بره مباحث كلي
دوستان عزيز كدوم يكيتون 25 سال به بالا دارين ؟
ه_______________ا؟
من شريعتي رو نمي پرستم اون هم مثل بقيه
موضوع اصلي اينجاست كه حرفايي كه زده الان بهش جامه ي عمل شوشونده نميشه كه اگر ميشد الان هموني كه مي خواستيم رو داشتيم
نه اينكه بعد از 25 سال انقلاب در جا بزنيم
امروز بازي منچستر رو نگاه مي كردم
يك تماشا چي رو. ديديد كه سنگي شيشه اي چيزي پرتاپ كنه ...فاصله شون با بچه هاي تيم فقط يك متر بود چرا هيچ كدوم نيومدن وسط بازي ؟
اينا چيزهايي هست كه ازش رنج مي بريم دوستان
آقاي كاكو شما هم طرز تفكر خودتون رو اصلاح كنيد
كه من فقط براي يك آهنگ حقيقت رو بپوشونم
بازم جمله رو تكرار مي كنم
خدايا ياريم كن تا حقيقت رو فداي مصلحت نكنم
در ضمن اگر كماكان با آواتار من مشكل داريد از مدير اين تالار تقاضا مي كنم حذف كنتش
چون من اين كار رو نمي كنم

شاد و پيروز باشيد
راهتان سپيد باد
يا حق
محمد

FULLCACHE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Kako :
بابا عجب آواتار جنجتاي شده اين ها !
..... هم اين مباحث بي نتيجه رو راه ننداخته بودي !

جناب كاكو فكر نمي كنم اين بحث بي نتيجه باشه
چون اين وسط خيلي چيزا ياد گرفتم
فكر نمي كنم شما هم بي نصيب مونده باشي
يا حق
محمد

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ازین جوجه فلسفی بازیها هم بدم میاد داش ممد ! اهل لفاظی هم نیستم . اهل گوشه و کنایه هم همینطور ! :) رک بهت میگم ازت خوشم نیومد ! به هر جاتم که دوست داری ( اگه داری ) حواله بده ! اهمیتی نداره .
اعتقادات چیزی نیست که تو هر کوچه بازاری دربارش بحث کنی .
شریعتی هم یه جوجه فلسفی بود !

FULLCACHE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر كسي نظري داره ..شما در جهالت باقي بمون ..به جايي بر نمي خوره ..
شاد باشي
محمد

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
گفتم و دیگه ادامه نمیدم :)

بهتره دنبال همون آهنگ بگردی .

FULLCACHE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهتره كه دامه ندي چون زماني به حرفاي من مي رسي پس بهتر كه همون روز بگي من اين نتهيجه رو زماني از زبان يكي تو پرشين تولز شنيدم و ....
اون آهنگ رو هم يكي از دوستان همين پرشين تولز برام ميل زد و من همين جا همون طوري كه ازم خواست ازش اسم نمي برم ولي اميدوارم روزي باشه براي جبران
يا حق...
محمد

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
فول كش جون و كاكو جون بيخيال ، دومش اين جمله خيلي جالبه : همه چيز ميتونه قابل احترام باشه ولي مقدس نيست. شريعتي هم واسه من بعنوان يك انسان (فقط انسان) قابل احترامه ولي مقدس نيست من نميتونم وقتي حماقتهاشو توي گفتارش ميبينم ساكت بشم. در حد يك انسان مثل بقيه قبولش دارم ولي اگه از من بپرسي بين اون و بقال سر كوچه كدومش فهميده تره من ميگم اون بقاله ، چون اون حداقل با تفكرش يه مشت جون رو به كشتن نميده.شريعتي با افكارش يه ايده لوژي ساخت ايده اي كه تونست ايران رو دگرگون كنه خيلي ها جونشون رو سر عقايد اون دادن.هيچكس نميتونه نقش اونو تو انقلاب ايران و اينكه اصلا اون بود كه ايده اسلام انقلابي رو داد ناديده بگيره.
ولي شريعتي فقط يه ايده آليست بود و بس ، واقعيت رو نميديد ، فقط توي خيال خودش زندگي ميكرد . به معني واقعي كلمه شريعتي يه روشنفكر بود . ولي روشنگر نبود.
شريعتي قدرت و توان واقع بيني نداشت حرفهاي اون بعضي هاش خيلي قشنگه ولي در حد حرفه فقط .
مثلا عين اين ميمونه كه من بيام بگم همه مردم بايد حقوق مساوي دريافت كنن تا عدالت باشه . اين حرف قشنگه ولي آيا امكان پذيره ، و اصلا آيا توي واقعيت ميشه گفت اين عدالته؟؟؟؟.
ولي چند جمله از شريعتي واقعن زيبا و قشنگن يكيش اينه كه ميگه مردمي پيشرفت ميكنن كه از همه چيز ببرن(توضيح من يعني همه يوقهايي كه به پاهاشونه رو پاره كنن و بدون اونها حركت كنن) دوميش رو هم توي سالگرد شريعتي سال پيش توي روزنامه ايران خوندم اين بود : ايرانيان باستان در آسمانها زندگي ميكردن و اسلام با آمدنش بهشون گفت بايد روي زمين زندگي كرد.(عين جمله اي كه خوندم)
ولي از من بپرسن كه آواتارت بده يا نه(كاكو جون ناراحت نشيا) ميگم نه چون شايد تو ذهن ما ايرونيا اين چيز بدي باشه ولي اينم فقط يه ذهنيته ميتونه قابل احترام باشه ولي مقدس نيست.
تنها چيزي كه واسه من مقدسه كشورمه چون اگه اون نبود منم نبودم.پس حداقل بخاطر خودم بايد بپرستمش.

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
راستي اين كلمه لام بادا يكم زشت نيست آدم خجالت ميكشه :p

FULLCACHE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست بسيار خوبم آقاي ايران ويج از ابراز عقيده ي شما بسيار متشكرم و من نيز تا حدي با عقايد شما موافقم
ولي گه گاه اگر برگرديم و به پشت سر نگاهي بندازيم بد نيست

گذشته چراغ راه آينده هست عزيزم

آقاي كاكو بنده هم با كسي دعوا ندارم ...شما دوست خيلي خوب بنده هستي... خيلي چيزا تو همين تاپيك با نكته سنجي حضرت عالي ياد گرفتم و اميدوار م كماكان ياد بگيرم

به اميد داشتن جامعه اي به دور از تنش
يا حق ..
محمد

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
قربانت هميشه فول كش باشي . سرعت بالا

FULLCACHE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0