منتخب بازارچه

آهنگ های خاطره انگیز از کارتون های دوران کودکی

bestofworld2022

Registered User
لایک‌ها
46

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,650
کارتون های اون زمان که عاشقشون بودم :
باخانمان
نانوک
سفید دندان
سفر های پرماجرا ( خانم فریزر :D)
هی آرنولد :D
فوتبالیست ها ( واکی وایاشی)
سندباد
و ..................
راستی رد آبی نزدیک به 50 بار دیدیم آخه ظلم نیست ما بچه بودیم دائم در طول یک دهه رد آبی میذاشتن :D

davoodmajdi

Registered User
لایک‌ها
29
سلام به همه.من وقتی حدودا 9 سالم بود میشه حدود سال 79 یک نماهنگی تلویزیون میزاشت که یکدوچرخه ای بود با گل و گیاه تزیینش کرده بودن و یک اهنگ اشنایی هم داشت.توش یک خانومی هم بود که چهره ای اشنا داشت فکر کنم از اون هنرپیشه های کم کار بود. صرفا چیزی که ازش یادم میاد یکسری تصاویر گنگ از کوچه پس گوچه های سرسبز و همون دوچرخه هست.اگه کسی فهمید چی بود لطفا جواب بده منم دعاش میکنم

* کدخدا

Registered User
لایک‌ها
625
سرزمین جماعت خواب ، جماعت خواب زده ، ملت چورتی
سلام به همه.من وقتی حدودا 9 سالم بود میشه حدود سال 79 یک نماهنگی تلویزیون میزاشت که یکدوچرخه ای بود با گل و گیاه تزیینش کرده بودن و یک اهنگ اشنایی هم داشت.توش یک خانومی هم بود که چهره ای اشنا داشت فکر کنم از اون هنرپیشه های کم کار بود. صرفا چیزی که ازش یادم میاد یکسری تصاویر گنگ از کوچه پس گوچه های سرسبز و همون دوچرخه هست.اگه کسی فهمید چی بود لطفا جواب بده منم دعاش میکنم
بیشتر مفهوم ایما و اشاره یک خانم معلم بود اشتباه نکنم با یک بچه نشون می داد صحبت میکرد بعد یه دوچرخه یه روز بارونی از کوچه کاهگلی میگذشت یکی بود دنبالش میکرد یهو از کنار مغازه نشون میداد تکیه به دیوار داده طرف که میومد سمتش راه می افتاد ، چهره بازیگر زنه تو این کلیپ شبیه خانم فخری خوروش بودش .:) درسته ؟

davoodmajdi

Registered User
لایک‌ها
29
بیشتر مفهوم ایما و اشاره یک خانم معلم بود اشتباه نکنم با یک بچه نشون می داد صحبت میکرد بعد یه دوچرخه یه روز بارونی از کوچه کاهگلی میگذشت یکی بود دنبالش میکرد یهو از کنار مغازه نشون میداد تکیه به دیوار داده طرف که میومد سمتش راه می افتاد ، چهره بازیگر زنه تو این کلیپ شبیه خانم فخری خوروش بودش .:) درسته ؟
فکر کنم همین چیزی که شما فرمودید باشه.واسه من فقط خاطرات گنگی مونده البته بعد از صحبت های شما یه چیزای بیشتری داره یادم میاد مثلا همین که خانومه دنبال دوچرخه بود و هر وقت به دوچرخه نزدیک میشد دوچرخه راه میفتاد میرفت یه جای دیگه. خانومه هم فکر کنم از اون تئاتری ها بود که با صدا سیما مشکل پیدا کرد.حتی یه خبر هم شنیدم تو انتخابات 88 ممنوع الکار شده اما اسمشو نمیدونم چی بود.حالا هم هرچی میگردم پیداش نمیکنم

tazyekal.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بزرگترین سایت فرهنگی مذهبی تعزیه کال

www.Tazyekal.ir

دانلود نوحه - دانلود تعزیه روستای کال - دانلود کلیپ - غیره ...

pooye

Registered User
لایک‌ها
11
خونه مادر بزرگه + مگ مگ و دوستان (با کلام - زبان اصلی)+ملوان زبل (بدون کلام)!!!

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,339
این همون کارتون کارگاهیه هست؟آخرش نفهمیدیم چیشد.خیلی قوی بود.از اونجا افتادیم دنبال ژانر پلیسی.عجب یاد آوری کردی

با موزیک متن آنشرلی خیلی حال میکنم.عالی بود
واقعا بچه های الان چی میبینن از تلوزیون؟
هر کانال تفسیر قرآنیه.چی میخواد بشه معلوم نیس

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز*كاربر فعال خاطرات
کاربر فعال
لایک‌ها
4,847
پس از مدتها درود!
یادش به خیر زمانی روزی چندین و چند بار به اینجا سر می زدم و تنها هم نبودم و دوستانی هم بودند "بهتر از برگ درخت" و یادش به خیر...چقدر در تلاش بودیم و جستجو می کردیم برای آهنگ تیتراز کارتون "مهاجران" ولی سالهاست که دیگر بسیاری از همانها را هم یافته ایم و هم داریم اما...اما چرا دیگر به اندازه آن روزها شاد نیستیم؟ تجربه نداشتیم و نمی دانستیم روزهای خوش زندگیمان بودند همان روزها..نه اینکه دیگر روز خوشی نباشد در زندگی اما آنچه به خاطره پیوست دیگر خاطره ست و تنها می توان هر از گاهی آن را زنده کرد و پاس داشت...

خب تا یادم نرفته..یادتان می آید زمانی در جستجوی آهنگ تیتراز کارتون "ژوپیه ژوپیا" هم بودیم؟ خب آن هم پیدا شد آن هم به گونه ای ناگهانی و گرنه این روزها با کار و گرفتاریهای فراوان کسی دیگر فرصت جستجو و این چیزها که ندارد! و صد البته یاد اینجا افتادم که باید به رسم همان روزها موارد خاطره انگیز را با هم در اینجا به اشتراک گذاشت:

با سپاس فراوان از بزرگواری که این موارد بسیار خاطره انگیز را در آپارات قرار داده است.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
3,850
حتی زمان بچگی مون هم بهمون کلک زدن
اسم کارتون ها رو عوض کردن. مثلا The Story of Perrine رو کردن با خانمان
اسم شخصیت ها رو عوض کردن.
کارتونهای قدیمی دهه 50 رو برامون گذاشتن. مثلا پسر شجاع برای 1975 هست. ما دهه 1990 نگاه می کردیم

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,743
یکی از کارتون هایی بود که بچگی باهاش عشق میکردم هنوزم گهگاهی میبینم اصولآ کارتون های قدیمی یک شور و انرژی درش نهفته هستش که میشه بهترین هاش رو آرشیو کنی هر چند وقت یکبار برای لذت بردن و فارغ شدن از روزمرگی ببینی ...
باب مورن یعنی برای ما حکم ردبول الان داشت :general711:
یادش بخیر روز
زندگی بود برای خودش نیلز از مدرسه میدویدیم خونه نیلز ببینیم فوتبالیست ها ما دیروزمان را با اینها گذراندیم نمیدونم بچه های امروز کودکیشون در این هیاهو چطور میگذره ....

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,793
حتی زمان بچگی مون هم بهمون کلک زدن
اسم کارتون ها رو عوض کردن. مثلا The Story of Perrine رو کردن با خانمان
اسم شخصیت ها رو عوض کردن.
کارتونهای قدیمی دهه 50 رو برامون گذاشتن. مثلا پسر شجاع برای 1975 هست. ما دهه 1990 نگاه می کردیم
کاش فقط همین بود. تو کارتون دوقلوها کلا سناریو رو عوض کردن. جولز و جولی اصلا با هم خواهر و برادر نبودن :general509:

شخصیت‌های اصلی این سریال کارتونی جولز، یک پسر چینی، و جولی، یک دختر انگلیسی، هستند که از والدینی متفاوت ولی در یک ساعت و در یک مکان متولد شده‌اند و مادران آن‌ها در هنگام تولدشان از دنیا رفته‌اند. این دو با گرفتن دست‌های یک‌دیگر نیرویی ماوراءالطبیعی پیدا می‌کنند و در سرنوشت آن‌ها مقدر شده که با نیروی خود به حکومت ظالمانهٔ امپراتریس چین پایان دهند.

نام فرانسوی این مجموعه Les Jumeaux du Bout du Monde به معنی «دوقلوهای پایان جهان» و نام انگلیسی آن The Twins of Destiny به معنی «دوقلوهای سرنوشت» است. دوبلهٔ فارسی این سریال با نام «دوقلوهای افسانه‌ای» از تلویزیون ایران در دههٔ ۱۳۷۰ پخش شد و تغییراتی در داستان فیلم داده شده از جمله این‌که جولز و جولی برادر و خواهر معرفی شده و پدر جولی هم دایی آن دو معرفی شده‌است.

https://fa.wikipedia.org/wiki/دوقلوهای_افسانه‌ای

یا مثلا مادر چوبین رو کلا سانسور کردن.

zxcv.jpg

toorjooe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گریه نکن زار زار میبرمت بازار
میفروشمت 10هزار
10هزار قدیمی خاک تو سر رحیمی
رحیمی بیچاره هزار تا بچه داره

بالا