منتخب بازارچه

آهنگ های خاطره انگیز از کارتون های دوران کودکی

kaveh_hazhir

کاربر فعال و منتخب سال 90 انجمن موسیقی<br>کاربر فع
کاربر فعال
تاریخ عضویت
11 جولای 2010
نوشته‌ها
360
لایک‌ها
607
محل سکونت
Rasht
پس از مدتها درود!
یادش به خیر زمانی روزی چندین و چند بار به اینجا سر می زدم و تنها هم نبودم و دوستانی هم بودند "بهتر از برگ درخت" و یادش به خیر...چقدر در تلاش بودیم و جستجو می کردیم برای آهنگ تیتراز کارتون "مهاجران" ولی سالهاست که دیگر بسیاری از همانها را هم یافته ایم و هم داریم اما...اما چرا دیگر به اندازه آن روزها شاد نیستیم؟ تجربه نداشتیم و نمی دانستیم روزهای خوش زندگیمان بودند همان روزها..نه اینکه دیگر روز خوشی نباشد در زندگی اما آنچه به خاطره پیوست دیگر خاطره ست و تنها می توان هر از گاهی آن را زنده کرد و پاس داشت...

خب تا یادم نرفته..یادتان می آید زمانی در جستجوی آهنگ تیتراز کارتون "ژوپیه ژوپیا" هم بودیم؟ خب آن هم پیدا شد آن هم به گونه ای ناگهانی و گرنه این روزها با کار و گرفتاریهای فراوان کسی دیگر فرصت جستجو و این چیزها که ندارد! و صد البته یاد اینجا افتادم که باید به رسم همان روزها موارد خاطره انگیز را با هم در اینجا به اشتراک گذاشت:


با سپاس فراوان از بزرگواری که این موارد بسیار خاطره انگیز را در آپارات قرار داده است.
بوی جوی مولیان آید همی / یاد یار مهربان آید همی

البته بعد از دو سال بعید میدونم این پاسخ بنده رو ببینید،
اما کاش باشد که ادمین سایت (اگر هنوز جناب احسان هستند) و افرادی که با ایشان در ازتباط هستند گوشه چشمی به ما رانده شده از خانه هایمان کنند.
امروز که فضای مجازی خیلی بازتر و آزادتر از چندسال قبل هست و با یک کلیک توی سایت ها و اپلیکیشن های گوشی میشه به هر چیزی دست پیدا کرد؛
فکر نمی‌کنم بخش موسیقی آسیبی به سایت وارد کنه. البته امیدوارم که در آرشیو وجود داشته باشه و تنها از نظرها پنهان شده باشه، انجمنی که همچون نگین و گوهری تابناک بر فراز تاج دستاورد های انجمن های پرشین تولز می‌درخشید.
 

yasser_beh

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
14 آپریل 2019
نوشته‌ها
20
لایک‌ها
4
همه موسیقی کارتون های دهه شصت رو الان که می شنویم خاطره انگیزه.
 
بالا