برگزیده های پرشین تولز

آهنگ و ويديو كليپ درخواستي

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
اگر آهنگ يا ويديو كليپ درخواستي داريد بگيد شايد يك عدمون لينك داشته باشيم . خودم دو تاي اول رو ميگم :
1 - آهنگ آي - آدما كه از تلويزيون به مناسبتهايي همچون جشن عاطفه ها و ... برگزار مي شد
2 - آهنگي از تيستو بنام : Adringo for string :blink: :blink: :blink: يا يك چيزي تو اين مايه ها .

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از tintin :
اگر آهنگ يا ويديو كليپ درخواستي داريد بگيد شايد يك عدمون لينك داشته باشيم . خودم دو تاي اول رو ميگم :
1 - آهنگ آي - آدما كه از تلويزيون به مناسبتهايي همچون جشن عاطفه ها و ... برگزار مي شد
2 - آهنگي از تيستو بنام : Adringo for string :blink: :blink: :blink: يا يك چيزي تو اين مايه ها .

مفتخرم كه به عنوان اولين نفر در خواست خودم رو مطرح كنم ! :happy:

من دنبال كليپ Shania Twain هستم كه با يه پسره ديگه خونده . فكر كنم اسم آهنگ Party for two بود يا We Have A Party ... كه يه چند تا بشقاب و از اين خرتو پرتا تو سر پسره خورد مي كنه... :happy: :cool:

ممنون ميشم اگه كسي لينكي چيزي از كليپش داره بهم بده :)

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
بازم در خواست دارم ! :)

امكانش هست در رابطه با Linkin Park هم كليپ معرفي كنيد و همچنين Evanecense :)

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
کسی لینکی از آهنگ ها یا کلیپ های Audio slave یا Placebo و یا گروه های راک Under ground ایرانی (داخلی!) داره یه حالی به ما بده؟!

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به نقل از Gt_Max :
مفتخرم كه به عنوان اولين نفر در خواست خودم رو مطرح كنم ! :happy:

من دنبال كليپ Shania Twain هستم كه با يه پسره ديگه خونده . فكر كنم اسم آهنگ Party for two بود يا We Have A Party ... كه يه چند تا بشقاب و از اين خرتو پرتا تو سر پسره خورد مي كنه... :happy: :cool:

ممنون ميشم اگه كسي لينكي چيزي از كليپش داره بهم بده :)
اسم آهنگparty for two هست. پسره هم marc mcgrath. لينک هم به زودي.

بالا