برگزیده های پرشین تولز

آيا ثبت دامين بدون هاست هم انجام مي شود؟

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
با سلام
من مي خواهم يك دامين .com ثبت كنم. اما فعلا قصد راه اندازي و اجاره فضا را ندارم. آيا شما زحمتش را مي كشيد؟
هزينه چقدر مي شود؟
مراحل كار چگونه است؟
ممنون.

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
اسم دومين رو ميل بزن به هاستينگ! برات ثبتش مي كنيم ، هزينه هم مي شه 10 هزار تومان! ميل كه زدي برات شماره حساب رو هم مي فرستيم كه هزينه رو پرداخت كني.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
قابل توجه صاحبان سايت (امير، احسان و محمدرضا): من تا به حال هر جاي كه ديدم دوستان ايميل سايت رو خواستند كه باهاتون تماس بگيرند مگر شما بخش براي تماس غير از هوستيگ نداريد؟

پرشيا عزيز ايميل اين بخش هاستينگ هم hosting{at}persiantools{dot}com
موفق باشيد.

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
امير آقا!
من اسم دامين و مشخصات رو ايميل كردم.
فقط مي ترسم كسي زودتر از ما بيادو ثبتش كنه!
ممنون. :)

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
مشاهير عزيز
خوب مسائل مربوط به هاست و دومين رو با اين ايميل بررسي مي كنيم! بعدش اگه ممكنه ايميل رو به صورت مستيقيم ننويسين ( يعني بنويسين hosting{at}persiantools{dot}com چون اين روبوت هاي عزيز لطف مي كنند و ايميل رو از اينجا بر مي دارن و بعدش هي براي ما اسپم ميادش!
به خاطر همين هم با اجازه پست مشاهير عزيز رو اديت كردم.

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
جناب پرسيا بخشيد فضولي ميكنم .
اگه واقعا ميخوايي دومين بگيري فضاشم بگير چون اول از همه مجبور ميشي حداقل يه بلاگ واسه خودت راه بندازي و ما رو هم از مطالب سهام مستفيض كني.
دومش بعدا عدم هماهنگي پيش نمياد يعني اگه بعدا هاست بگيري زمان پايان هاست با دمين يكي نميشه(اين باعث شد من يك هفته بيچاره بشم ، احسان ميدونه ، بيچارش كردم با اينكه مشكل از طرف من بود)
وبلاگ راه انداختنم سه سوته كه خود اينا انجامش ميدن .
تازه هزينه فضا هم 15000 تومنه كه واقعا چيزي نيس.(اونم يه ساله)

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
ممنون از راهنماييت. بهش فكر مي كنم.
فعلا ببينم اصلا ثبت مي شه يا نه. چون مي ترسم يكي ديگه زودتر از ما ثبتش كنه!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ممنونم امير جان از راهنماييت
منظور من از بخش براي ارسال ايميل اينه كه يه صفحه تماس بسازيد كه اگر سوالاتي خارج از هاستينگ داشت رو بتونه به راحتي بپرسه.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
به زودي اين كار رو مي كنيم و كلا ساختار قسمت خارج از فروم سايت رو هم عوض مي كنيم.
بعد از امتحانا.

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
سلام بر ادمين هاي محترم پرشين تولز
من هزيته ثبت دومين را واريز كردم و از طريق ايميل به شما اعلام كردم.

در مورد فضا چند سوال دارم:
اگر من 20 مگ فضل بخرم 5 ايميل و 5 ساب دومين خواهد داشت.
1- آيا فضاي ايميل ها هم جزو همين 5 مگ است يا فضاي جداگانه دارند؟ اگر فضا مشترك باشد و به هر ايميل 4 مگ بدهيم كه چيزي باقي نمي ماند؟ مي شود فضا بين دومين و ميلها ثابت نباشد و شناور باشد؟ يعني اگر يكي استفاده نكرد بقيه بتوانند استفاده كنند؟
2- مي شود هر ايميل پسورد جداگانه داشته باشد؟
3- ساب دومين يعني چه؟ يعني آدرسي كه قبل از دومين مي آيد و با يك . از اسم دومين جدا شده است؟ مثلا مثل mail.yahoo.com
4- روي فضاها موبل تايپ نصب خواهد بود. يعني من به راحتي مثل وبلاگهاي موجود مي توانم در آن مطلب بنويسم و نظر خواهي و آرشيو خواهد داشت؟ يا راه اندازي آن داستان دارد؟
5- با يك اتصال مودم كم سرعت مي شود سايت را آپديت كرد؟
6- مي شود هر ساب دومين پسورد جدا داشته باشد؟
7- يك سوال كلي هم دارم: اگر من بخواهم موبل تايپ و PHP و ASP و اين چيزايي كه اصلا نميدونم چي هستند را ياد بگيرم آيا مي شود روي يك كامپيوتر بدون اتصال به اينترنت كار كرد يا حتما بايد روي سايت پياده سازي شود؟ توضيح: من قبلا كمي اچ تي ام ال با فرانت پيج كار كرده ام.

فقط تو دلتون نگين اين از پشت كوه اومده هيچي بلد نيست! باور كنيد من يه زماني خيلي تو برنامه نويسي و اين چيزا وارد بودم! اما رفتم دانشگاه رشتم كامپيوتر نبود. بعدم كارم مرتبط با رشتم بود و كامپيوتري نبود از مرحله پرت شدم!

ممنون.

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
سلام!اينم جواب ها به ترتيب!
1- فضاي ايميل ها روي همون 20 مگ است!!! و همش قاطي است يعني يك ايميل استفاده نكرد از فضا بقيه بچه ها مي كنن!
2- مي شود!
3- همون ميل دات ياهو دات كام!!!
4- بله! راحت مي باشد
5-مي شود!
6- متوجه منظور نشدم!
7- بله! يه نيگا به قسمت پي اچ پي بنداز توش بچه ها نوشتن بايد چي كار كني!!

موفق باشي

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به مورد اول من اينو اضافه كنم كه شما ميتوني تعيين كني هر كدوم از MailBox ها چقدر فضا اشغال کنن.

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
ممنون از جوابها.
در مورد سوال 6 منظورم اينه:
ما يه دومين داريم با 5 تا ساب دومين. آيا ميشه هر ساب دوميني يه يوزر پسورد و ادمين جدا داشته باشه و هر ادمين فقط بتونه تو ساب دومين خودش تغييرات بده؟ مثال بي ربطيه ها! اما مثلا مثل وبلاگهاي بلاگ اسپات يا پرشين بلاگ يا بلاگ اسكاي يا . . .!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
آره. شما می تونید برای هر ساب دامین یک یوزر و پسورد اف تی پی تعریف کنید که فقط به همون دایرکتوری (سابدامین) دسترسی داشته باشه.
البته محدودیت به تعداد Ftp Account.

بالا