برگزیده های پرشین تولز

آيا مشكل من با ايران ماركت سنتر حل شدني است ؟

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
من حدود 10 ماه پيش با ايران ماركت يه قراردادي بستم ولي به دليل مشكلات شخصي سايتم رو دون كردم و هيچ گونه استفاده اي از ايران ماركت نكردم و هيچ محصولي هم نفرستادم
قرار دادي هم كه برام فرستاده بودن رو هم امضا نكردم
تا اينكه امروز اين كار رو كردم
الان تو پنل من زده 72 روز باقيمانده
من ازشون كتبي درخواست كردم كه به دليل اينكه هيچ گونه استفاده اي نكرده ام و قرارداد رو هم امضا نكردم لطفا تاريخ شروع رو از الان بزاريد
به نظرتون با هام راه ميان ؟
با منشي صحبت مب كردم مي گفت راهي نداره
بايد رييس بياد بينم چي مي گه

Last edited:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
فکر می کنم
منتطقی باید فکر کنی...

ataaydi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمی خوام نا امیدت کنم ولی شاید نشه انشا الله که درست می شه

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
مهم این نیست که قرارداد رو امضا کردی یا نه.اگر تو قرداد چنین موضوعی ذکر شده که طبق اون عمل می کنن اگر هم ذکر نشده باشه بستگی به خودشون داره و وجدانشون.ایشالله درست میشه

amk

Registered User
لایک‌ها
9
اون روز داشتم یه مستند از یه شبکه خارجی میدیدم با عنوان برده های دنیای سایبر درباره این قراردادها حرف میزد....میگفت اینارو یه جوری تنظیم میکنن که حرف خودشون همیشه رو کرسی باشه.....

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
اون روز داشتم یه مستند از یه شبکه خارجی میدیدم با عنوان برده های دنیای سایبر درباره این قراردادها حرف میزد....میگفت اینارو یه جوری تنظیم میکنن که حرف خودشون همیشه رو کرسی باشه.....

شبکه بی بی س... بود که اونم راجب نرم افزار ها بود. ولی قرارداد های اینجوری چند تا بند بیشتر ندارن و قابل فهم هستن چون شما یک محصول نخرید بلکه یک از خدمات اونها رو خریدید که بایید قرارداد قابل فهمی داشته باشه چون شما با خریداری اون رباطه متقابل و دو طرفه ای دارید با اونها و مثل نرم افزار نیست که با فروش اون کارشون تقریبا تموم بشه:wacko:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
اتفاقا مهمه که امضا نکردی. تا قرار دادی بین طرفین امضا نشه قابل استناد نیست.

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
مهم این نیست که قرارداد رو امضا کردی یا نه.اگر تو قرداد چنین موضوعی ذکر شده که طبق اون عمل می کنن اگر هم ذکر نشده باشه بستگی به خودشون داره و وجدانشون.ایشالله درست میشه
ولي فكر كنم بتونم بهشون گير بدم چون امضا نكردم -حالا فردا صحبت كنم بينم چي مي گن
چي بيگم مام شديم برده اينا :D
خدا رو شكر اميدوارمون كردي;)

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119

دوست عزیز مگه داری ماشین معامله می کنی که هر دو طرف بشینن و امضا کنن.ایشون سفارش دادن مبلغ رو پرداخت کردن مارکت سنتر خدمات رو 10 ماه پیش ارائه کرده حالا شما استفاده کردید یا نه دیگه به اونها ربطی نداره .اگر اونطوری بخوای حساب کنی واسه هر فروشگاه بایید یه مامور بزارن قرارداد رو بیاره در خونه از ما امضا بگیره که.منطقی باشید:cool:
می دونید مثل چک میمونه شما یه چک رو بعد از 10 ماه از تاریخش ببرید بانک بانک با صاحب چک تماس می گیره اونوقت صاحب چک می تونه بزن زیرش بگه چک سرقتی یا هزار چیز دیگه (بخواطر قوانین ضعیف ایران) ، بخاطر همین هست که میگم به وجدانشون بستگی داره.امیدوارم آدم های منصفی باشن.امیدوار باشید همیشه.انسان با امید زندست:blush:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
دوست عزیز مگه داری ماشین معامله می کنی که هر دو طرف بشینن و امضا کنن.ایشون سفارش دادن مبلغ رو پرداخت کردن مارکت سنتر خدمات رو 10 ماه پیش ارائه کرده حالا شما استفاده کردید یا نه دیگه به اونها ربطی نداره .اگر اونطوری بخوای حساب کنی واسه هر فروشگاه بایید یه مامور بزارن قرارداد رو بیاره در خونه از ما امضا بگیره که.منطقی باشید:cool:
می دونید مثل چک میمونه شما یه چک رو بعد از 10 ماه از تاریخش ببرید بانک بانک با صاحب چک تماس می گیره اونوقت صاحب چک می تونه بزن زیرش بگه چک سرقتی یا هزار چیز دیگه (بخواطر قوانین ضعیف ایران) ، بخاطر همین هست که میگم به وجدانشون بستگی داره.امیدوارم آدم های منصفی باشن.امیدوار باشید همیشه.انسان با امید زندست:blush:
من روش قرارداد بستن ماکت سنتر رو نمیدونم ولی تا زمانی که شما قرارداد رو امضا نکرده باشی بصورت قانونی میتونی بزنی زیرش! چون اصلا چیزی رو امضا نکردی! مثل این میمونه که مارکت سنتر الان بیاد به من خدمات بده بدون اینکه قراردادی امضا کرده باشم. بحث گرفتن پول جداست، اینکار رو قبل از امضا قرارداد کردن که محکم کاری کرده باشن، منتها قانونیش رو بخوای، شما میتونی بری بگی من قرارداد ندارم پولم رو پس بدین! دیگه به زور خود طرف بستگی داره

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من با لحن خوب باید یجوری قانعشون کنی. وگرنه کار به شکایت کردن میرسه که ارزش نداره.
امیدوارم که قبول کنن.

amk

Registered User
لایک‌ها
9
شبکه بی بی س... بود که اونم راجب نرم افزار ها بود. ولی قرارداد های اینجوری چند تا بند بیشتر ندارن و قابل فهم هستن چون شما یک محصول نخرید بلکه یک از خدمات اونها رو خریدید که بایید قرارداد قابل فهمی داشته باشه چون شما با خریداری اون رباطه متقابل و دو طرفه ای دارید با اونها و مثل نرم افزار نیست که با فروش اون کارشون تقریبا تموم بشه:wacko:

اتفاقا از بی بی سی نبود و درباره کلیه سایتها بود از قبیل فروش عکس -برنامه و....

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
به نظر من با لحن خوب باید یجوری قانعشون کنی. وگرنه کار به شکایت کردن میرسه که ارزش نداره.
امیدوارم که قبول کنن.
من هم اميدوارم :happy:
من نامه رسمي بهشون دادم
فردا تماس بگيرم بينم نتيجه چي ميشه

negineshab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امیدوارم که قبول کنن.
اگه دیگه نخواستی با ایران مارکت سنتر کار کنی من پیشنهاد می کنم که بیای از فرستنده دات کام سرویس بگیری .
تنها شرکتیه که هفتگی تصفیه می کنه .
اینم لینکش یه سری بزن ببین دنیا دست کیه.:)
http://www.ferestande.com

termeh_shop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من فروشگاه اینترنتی می خوام و خیلی هم نیاز دارم که کسب درآمد کنم .
سرویس پستی کدوم بهتر ه و مخوام کارمزد اش اه کم باشه زود به زود ام تسویه حساب کنه .
پنل اش ام خوب باشه هزینه رو هم که دیگه هر چی کم تر بهتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه خوب رز پیشنهاد کنید:blush:

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
به نظر من پارس پیک بهتر باشه!!!

من قبلا با فرستنده کار میکردم ولی به دلیل اینکه در ثبت سفارش با IE6 مشکل داشت !!!!!!!!!!!.

رفتم با پارس پیک! الان راضیم!

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
به نظر من پارس پیک بهتر باشه!!!

من قبلا با فرستنده کار میکردم ولی به دلیل اینکه در ثبت سفارش با IE6 مشکل داشت !!!!!!!!!!!.

رفتم با پارس پیک! الان راضیم!

negineshab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
به نظر من شما که برات زود به زود تصفیه کردن مهمه بیا از فرستنده دات کام سرویس بگیر .
تنها شرکتیه که هفتگی تصفیه می کنه .
من چند تا از دوستام از اینجا سرویس گرفتن خیلی هم راضین.
لینکشو می دم یه سری بزن ضرر نداره.;)
http://www.ferestande.com

بالا