برگزیده های پرشین تولز

آيا نصب برنامه يا بازي روي آيفون چيني امكان پذير هست ؟

lona1386

Registered User
لایک‌ها
10
اگر پلمپ هست که دیگه به درجه 1 بودنش شک نکن

از اینجا انگیری برد رو دان کن ببین جواب میده یا نه
دانلود بازی انگری بردز جاوا | یاس دانلود

قبل از هر چیز باید تشکر کنم ازشما دوست عزیز که پیگیر سوال من هستید
والا این دو تا رو هم ریختم تو مموری تو همه پوشه ها ریختم ولی باز هم روش کلیک میکنم هیچ اتفای نمی افته
من فکر میکنم این راهی که من میرم درست نیست . چون فایلهایی که خودش هم تشو داره رو روش کلیک میکنم همین شکل هست و اتفاقی نمی افته
من از توی فایل منیجر میرم
برای رفتن به مموری گوشی از فایل منیجر میرم
از داخل گوشی پوشه بازی انگیبرد رو پیداکردم براتون آپلود میکنم نگاه کنید بازی خودش با چه فورمتی هست

http://uploadtak.com/images/f645_1710.rar

ممنون میشم

hosein.mahany

Registered User
لایک‌ها
83
قبل از هر چیز باید تشکر کنم ازشما دوست عزیز که پیگیر سوال من هستید
والا این دو تا رو هم ریختم تو مموری تو همه پوشه ها ریختم ولی باز هم روش کلیک میکنم هیچ اتفای نمی افته
من فکر میکنم این راهی که من میرم درست نیست . چون فایلهایی که خودش هم تشو داره رو روش کلیک میکنم همین شکل هست و اتفاقی نمی افته
من از توی فایل منیجر میرم
برای رفتن به مموری گوشی از فایل منیجر میرم
از داخل گوشی پوشه بازی انگیبرد رو پیداکردم براتون آپلود میکنم نگاه کنید بازی خودش با چه فورمتی هست

http://uploadtak.com/images/f645_1710.rar

ممنون میشم

خواهش میکنم

این بازی که شما گذاشتی جزو بازی های سیستمی گوشی هست درسته؟اگر این طور باشه این بازی فلش شده هست

شما از این ادرس چند تا بازی با فرمتmrpدان کن ببین اجرا میشه یا نه؟
سافت هوم

lona1386

Registered User
لایک‌ها
10
خواهش میکنم

این بازی که شما گذاشتی جزو بازی های سیستمی گوشی هست درسته؟اگر این طور باشه این بازی فلش شده هست

شما از این ادرس چند تا بازی با فرمتmrpدان کن ببین اجرا میشه یا نه؟
سافت هوم

رفتم تو این سایتی که گفتید. سایت کاملی هست مخصوص گوشی های چینی و مخصوصا در باره گوشی مدل من خیلی بحث شده
اونجاتو یه بخش روش نصب رو توضیح داده . اول گفته یه کد رو بزنیم تا ببینیم گوشی فورمت mrp رو ساپورت میکنه یا نه
من این کد رو میزنم میگه :
unfinished
حالا اینو میگیم شاید کد روی این جواب نمیده . بعد گفته باز یرو کپی کن در فلان اردس . دقیقا همین ادرس رو گوشی من داره و داخلش میرم چند فایل با فورمت mrp داخلش هست با نام های :

fbook.mrp
FTALK3.mrp
MSN.mrp
TWITTER.mrp
YAHOO.mrp

اینها توی این پوشه هست که اینها رو میتونم در منوی گوشی در قسمت :
sky buddy
ببینم . در این قسمت که وارد میشم به این شکل هست :

IMG_0067.JPG

اون بالای صفحه تو عکس رو دقت کنید نوشته mrp . توی این قسمت اون فایلی که کپی کردمرو نمیبینم
بعد گفته فایل رو که کپی کردی در پوشه

Memory Card =>mythroad=>applist240x320 Memory Card =>mythroad=>msnlist240x320

گفته برو از اینجا ها اونو نصب کن :

Menu=>Fun & Game =>MSN=>Downloads Menu=>Fun & Game =>GameCenter=>Downloads

که من اصلاهیچ کدوم از این بخش ها رو ندارم
من فقط از طریق :
file manager
میتونم برم داخل مموری و دیدن فایل ها . که از اونجا هم روشون کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته

یعنی جاوا که هیچی . این mrp رو هم ساپورت نمیکنه ؟
پس چه سیستمی هست ؟
یه جا من شنیدم که میگن یه باکس دارن که غیر قابل باز گشای و دسترسی هست . یعنی همه این برنامه ها تو یه باکس هست که اون رو گوشی نصب شده

الان نظر شما هم همینه ؟

hosein.mahany

Registered User
لایک‌ها
83
رفتم تو این سایتی که گفتید. سایت کاملی هست مخصوص گوشی های چینی و مخصوصا در باره گوشی مدل من خیلی بحث شده
اونجاتو یه بخش روش نصب رو توضیح داده . اول گفته یه کد رو بزنیم تا ببینیم گوشی فورمت mrp رو ساپورت میکنه یا نه
من این کد رو میزنم میگه :
unfinished
حالا اینو میگیم شاید کد روی این جواب نمیده . بعد گفته باز یرو کپی کن در فلان اردس . دقیقا همین ادرس رو گوشی من داره و داخلش میرم چند فایل با فورمت mrp داخلش هست با نام های :

fbook.mrp
FTALK3.mrp
MSN.mrp
TWITTER.mrp
YAHOO.mrp

اینها توی این پوشه هست که اینها رو میتونم در منوی گوشی در قسمت :
sky buddy
ببینم . در این قسمت که وارد میشم به این شکل هست :

مشاهده پیوست 277667

اون بالای صفحه تو عکس رو دقت کنید نوشته mrp . توی این قسمت اون فایلی که کپی کردمرو نمیبینم
بعد گفته فایل رو که کپی کردی در پوشه

Memory Card =>mythroad=>applist240x320 Memory Card =>mythroad=>msnlist240x320

گفته برو از اینجا ها اونو نصب کن :

Menu=>Fun & Game =>MSN=>Downloads Menu=>Fun & Game =>GameCenter=>Downloads

که من اصلاهیچ کدوم از این بخش ها رو ندارم
من فقط از طریق :
file manager
میتونم برم داخل مموری و دیدن فایل ها . که از اونجا هم روشون کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته

یعنی جاوا که هیچی . این mrp رو هم ساپورت نمیکنه ؟
پس چه سیستمی هست ؟
یه جا من شنیدم که میگن یه باکس دارن که غیر قابل باز گشای و دسترسی هست . یعنی همه این برنامه ها تو یه باکس هست که اون رو گوشی نصب شده

الان نظر شما هم همینه ؟

ببین داش اگه نوشته جاوا ساپورت حتما ساپورت میکنه(مال من درجه 3 بود ساپورت میکرد مال شما که درجه 1 هست)

تو منو ببین قسمتی به نام جاوا داره یا نه؟
خبرم کن

lona1386

Registered User
لایک‌ها
10
ببین داش اگه نوشته جاوا ساپورت حتما ساپورت میکنه(مال من درجه 3 بود ساپورت میکرد مال شما که درجه 1 هست)

تو منو ببین قسمتی به نام جاوا داره یا نه؟
خبرم کن

ممنون از شما و شرمنده که این همه شما رو زحمت دادم
نه فکر نمیکنم هیچ برنامه ایی روش نصب بشه . بااینکه خود فروشنده هم میگفت بهترین مدل چینیش همینه و خودم هم قبول داشتم ولی برنامه ایی نصب نمیشه
تاچ فوق العاده قوی داره و با مدلهای دیگه تو مغازه امتحان کردم
ولی هیچ برنامه ایی نصب نمیشه
جوا هم هیچ جای اون ننوشته
ازتون واقعا ممنونم که لطف کردید و این چند روز جواب سوالات منو دادید
با سپاس

hosein.mahany

Registered User
لایک‌ها
83
ممنون از شما و شرمنده که این همه شما رو زحمت دادم
نه فکر نمیکنم هیچ برنامه ایی روش نصب بشه . بااینکه خود فروشنده هم میگفت بهترین مدل چینیش همینه و خودم هم قبول داشتم ولی برنامه ایی نصب نمیشه
تاچ فوق العاده قوی داره و با مدلهای دیگه تو مغازه امتحان کردم
ولی هیچ برنامه ایی نصب نمیشه
جوا هم هیچ جای اون ننوشته
ازتون واقعا ممنونم که لطف کردید و این چند روز جواب سوالات منو دادید
با سپاس

خواهش میکنم رفیق وظیفه بود

mohammadhosain1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست گرامی من یه آیفون چینی دقیقا مثل مال شما خریدم . ولی خوب زدم حافظه مموری کارت رو فورمتش کردم حالا مثلا یاهو یا فیس بوک و بازی ها رو داره رو صفحه اصلی ولی اجرا نمیکنه میخواستم اگه بتونی تمام پوشه های داخل مموری کارت گوشیتو برام آپلود کنی تا من دوباره تو گوشی کوپی کنم. واقعا ممنون میشم. یا به ایمیل بفرست یا ادامه همین پیام بازم ممنون .
[email protected]

داریوش مغان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام برنامه 4s که حدود57مگابایت است به صورت زیپ شده برات اپلود کردم به ایمیلت میتونی از انجا دانلود کنی

2alborz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم مشکل دوست بالای رادارم بافرمت کردن بازی ها اجرانمیشه اگه لطف کنید اگه بتونی تمام پوشه های داخل مموری کارت گوشیتو برام آپلود کنی تا من دوباره تو گوشی کوپی کنم. واقعا ممنون میشم. یا به ایمیل بفرست یا ادامه همین پیام بازم ممنون .

[email protected]

maream

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . خیلی ببخشید منم مشکل دوستان بالایی رو دارم اگه ممکنه تمامی پوشه های کارت حافظه گوشی منم برام آپلود کنین بردارم با تشکر از لطفتون . [email protected]

RF77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
:f34r:پسر خاله من ایفون چینی خریده از بانه 100 تومن خیلی خیلی سریع عالیه هستش ولی یه بدی هایی هم داره مثلا از دست نباید استفاده بشه در صورت خراب شدن به جای درست کردن مستقیم باید به تو اشغالی و اگه بیشتر از یک ساعت باهاش کار کنی گوشی ذوب میشه و با این حال پسر خاله من خیلی راضیه ( برو خداروشکر کن پسر خاله به این نفهمی نداری ):f34r:

mf.persiandez

Registered User
لایک‌ها
65
:f34r:پسر خاله من ایفون چینی خریده از بانه 100 تومن خیلی خیلی سریع عالیه هستش ولی یه بدی هایی هم داره مثلا از دست نباید استفاده بشه در صورت خراب شدن به جای درست کردن مستقیم باید به تو اشغالی و اگه بیشتر از یک ساعت باهاش کار کنی گوشی ذوب میشه و با این حال پسر خاله من خیلی راضیه ( برو خداروشکر کن پسر خاله به این نفهمی نداری ):f34r:

به پسر خالت بگو بره IOS 7 رو بزنه روش خیلی باحاله:p

HASSA16

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

mehran nasrabadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من هم مشکل دوست بالارو بافرمت کردن بازی ها اجرانمیشه اگه لطف کنید اگه بتونی تمام پوشه های داخل مموری کارت گوشیتو برام آپلود کنی تا من دوباره تو گوشی کوپی کنم. ممنون میشم مرسی.به ایمیلم بفرست.
[email protected]

Last edited:

zahrabandegi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام میشه تعدادی از بازیهایی که ایفون اس4 چینی ساپورت میکنه بذارین تو سایت مرررررررررررسی

zahrabandegi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان گفته بودید که اگه یه کدی رو بزنیم میفهمیم که گوشی ما mrp رو ساپورت میکنه یا نه من زدم ساپورت میکنه و حتی پوشه ی mythroad هم ایجادشده و فیسبوک و یاهو و... هم داره اما بازنمیکنه چرا؟؟؟؟

unp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
منم همچین گوشی داشتم اما اندروید بود :confused:

بالا