برگزیده های پرشین تولز

آي تي سي و دعواي زن و شو هري

nazfar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پول چيز بدي است .. فرزند دنبال علم باش و نهايتا دعواي زرگري و مردم ساده و توي پول حال كردن ؟؟؟؟
هر كس ميره اون طرف تازه راه و چاه پول در آوردن از مردم ساده رو ياد ميگيره ... . . ..
شب خيز با دعواي ساختگي با كالتكس ... چقدر پول جمع كرد و در حالي كه ميگفت سيگنالش از روي آمريكا قطع ميشه يك شبكه ديگه ... . . . ... ...
آقاي مترجمي هم روي نفري يك دلار و ماهي 100 هزار دلار حساب ميكرد ؟؟؟
و خلاصه همه هم عاشق وطن و بوي خوبش هستند ..نفت ..

دعوا هاي زن و شوهري بين كمپاني ها و تلوزيون ها اون ها رو پر مخاطب تر ميكنه .....

تولد آي تي سي مبارك آن هم به شيوه جديد پر آگهي اش ....... ... .. . ...........

در ضمن ماهم اين كاغذ به دستمون رسيده ... ..... ... ... ....توي چند سايت ديگه هم هست و تازه طرف
ميخواهد افشاي اسرار محرمانه ديويد ماژور يا همان مترجمي خودمون .. ..اسم امريكايي اون است ....
رو در سايت هاي مختلف بگذاره ....
حتي نامه ها و مكالمات و مسيج ها و وووو غيره و حتي تبليغ براي هاشمي در انتخابات .....
داستان مفصلي است ولي ولي نفري يك دلار ميگيرم مينويسم ...

:D :D :D :rolleyes: :) :happy: :cool: :eek: :blink: :p :wacko: :lol: دوست و هموطن عزیز و گرامی سلام /بهاران خجسته باد.
دوست عزیز مطالبی را که مشاهده می کنید برای جلا و روشنی حقایقی برای افکار شما می باشد که خود را موظف به بازگوئی این حقیقت دانستم. و تا حال هیچ عکس العملی نشان ندادم تا اینکه این سکوت از صحبتهای بی ربط و غیر منطقی آقای خسرو مترجمی در شبکه تلویزیونیMTC شکسته شد.
از زمانیکه برنامه های ITC متوقف شد با اینکه تحملش خیلی دشوار بود اما خود را از خیلی از مسائل پشت پرده کنار کشیدم چون قضیه پشت و روی صحنه کاملا با هم متفاوت و متضاد بود .
کل پرونده کاری شش ماه این شبکه با تله تان همراه بود و همه جوره کمکهای مردمی بود و به اندازه کافی و بیشتر هم جمع آوری شد و این مبالغ بالغ بر نیم میلیون دلار می شد و...........آیا کسی پرسید که سرمایه مردمی چه شد و در کجا استفاده شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ,و دیگر اینکه DVDهایی که در طی مدت این شش ماه به فروش می رفت DVDهای آموزشی من بود.و یا بطور مثال روزانه از اروپا و امریکا از طریق نامه های ارسالی از مردم حدود 2000$ دریافت می شدو بماندو.........
بیش از 90% اجرای برنامه های این شبکه به عهدهء من بود بدون هیچ چشم داشتی هر چند هدف من خدمت بود و هدف این آقا سوء استفاده و بهره برداری و.........این برنامه ها بطور زنده اجرا می شد و حالا پس از گذشت چهار ماه تعطیلی این شبکه این آقا ی خسرو می گوید که از این به بعد می خواهد از مهندسین با تجربه و دارای مدرک استفاده کند . آیا این دور از ذهن نیست که کسی که 90% اجرا برنامه های مختلف را عهده دار بوده حال بی مدرک و بی تجربه است
؟؟؟؟
این صحبت پیرو تلفنی از آقایی بود که پرسیدند که من همکاری می کنم یا نه ؟؟؟؟؟کسی نبود بپرسد که آیا خود این شخص دارای مدرک معتبر مهندسی است ؟؟؟ بغیر از اینکه دارای مدرکی از ماکروسافت است و میسر برای هر کسی!!!!!!این آقا با چه مجوزی این صحبتها را می کند و آیا این برای شما سوال نیست که اگر تو می دانستی چرا از این شخص استفاده کردی ؟؟؟!! و آیا شما عزیزان از این آقای خسرو مترجمی مدرکش را در خواست کرده اید که خودت کجای کار هستی ؟؟؟؟

برخورد دیگر بعد از تعطیلی ITCدر اواخر ماه دسامبر 2004 در انجمن این سایت مطالبی در ارتباط با من درج شده بود که نه تنها هیچ صحت و سقمی نداشت بلکه روحیهء مرا به شدت متاثر کرده بود و آیا این رسم دوستی است ؟؟!!
نیازی به توجیه خود ندارم اما از آنجایی که ملتم را دوست دارم و برایم قابل احترام هستند وجدانم اجازه نداد که سکوت اختیار کنم .آیا این مطلوبه که خدمت و حق مطلب را اینچنین پایمال کنند؟؟؟؟و وجههء اجتماعی کسانی را که برای خدمت به دیگران قدم صادقانه بر می دارند این گونه خدشه دار کنند؟؟؟؟؟!!!!
مطالبی را که برایتان بازگو کردم جزئی کوچک از تمامی واقعیت ها می باشد که در این مجال بیشتر نمی گنجد.
فقط دوستان گرامی با دید باز و مبسوط به مسائل نگاه کنید . هر چند ماه پشت ابر نمی ماند و حقایق خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید آشکار خواهد شدو.....................دوست عزیز بهتره که خود قضاوت را به دست گیرید و حقایق را بررسی کنید آنهم از طریق تماس با شبکه MTCبا شماره 1-818-887-1000
If we want to change a situation. We first have to We change ourselves. And to change ourselves effectively. first have to change our perceptions.

و اما بزودی در سایت وب من قسمتی با عنوان آموزش رایگان کامپیوتر راه اندازی خواهد شد که امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیرد.

www.webman.tv

www.kamrooz.net

کامروز رفیعی .

Doost va hamvatane azizo gerami salam,baharan khojaste baad.

Dooste aziz matalebi ra` ke moshahede mikonid baraye jala va roshanie haghayeghi baraye afkare shoma hamvatane aziz mibashad. Ke khod ra movazaf be bazgooee in haghighat danestam. Vat a hal hich aksolamali neshan nadadam ta inke in sokoot az sohbathaye be rabt va gheire akhlaghi va gheire manteghi aghaye Khosrow Motarjemi dar shabakeie MTC shekaste shod.
Az zamanike barnamehaye ITC motevaghef shod ba inke tahamolash khili doshvar bood ama khod ra az khili az masaele poshte parde kenar keshidam chon ghazieye poshto rooye sahneh kamelan motefavet va motezad bood .kole parvandeye karie shesh mah in shabake fh teletan hamrah bood.va hame joore komakhaye mardomi bood va be andazeye kafi va bishtare ham jamaavari shod va in mabalegh balegh bar nim million $ mishod ,.......Aya kasi porsid ke in sarmaye mardomi che shod va dar koja estefade shod ???????/va digar inke DVD hayee ke dart eye modate in shesh mah be froosh resid DVDhaye amoozeshi man bood.va ya betore mesal roozane az Euroupe va America az`tarigh namehaye ersali az mardom hodode 2000$daryaft mishod va bemanad,……….
Bish az 90% ejraye barnamehaye in shabake be ohdeye man bood .bedoone hich cheshmdashti,harchand hadafe man khedmat boodo bas.Va hadafe in agha sooestefade va bahrebardari,……..in barnameha betore zende ejra mishod va hala pas az gozashte 4 mah tatilie in shabake aghaye khosrow migooyad kea z in be baad mikhahad az mohandesine ba tajrobe va daraye madrak estefade konad . Aya in door az zehn nist ke kasi ke 90% ejraye barnamehaye mokhtalef ra ohdedar boode hala be madrak va bee tajrobe ast,……?????????
In sohbat peyroo telefoni az aghaee az esfehan bood ke porsidand man hamkari mikonam ya na???kasi nabood beporsad ke khode in shakhs daraye madrake motabare mohandesi ast???begheir az inke daraye madraki az mocrosoft ast va moyasar baraye harkas!!!!eshan b ache mojavezi in sohbatha ra mikonad va aya in baraye shoma soal nist ke agar midanesti chera az in shakhs estefsde kardi???!!!va aya shoma azizan az aghaye motarjemi madrakash ra dark hast kardeed ke khodat kojaye kari hasti????
Bar khord digar baad az tatilie ITC dar avakhere mahe Dec dar anjoman in site matalebi dar ertebat ba man darj shod ken e tanha hich sehato soghmi nadasht balke roohie mara ham be shedat moteaser kard.
Niazi be tojihe khod nadaram ama az anjaeeke melatam ra doost daram va barayam ghabele ehteram hastand vojdanam ejaze nadad ke sokoot ekhtiar konam .Aya in matloobe ke khedmat va haghe matlab ra inchenin paymal konand????va vejheye ejtemaee kasani ra ke baraye khedmat be digaran ghadame sadeghane bar midarand ingoone khadshedar konand????
Matalebi ke barayetan bazgoo kardam joze koochak az tamamie vagheeatha mibashad ke dar in majal bishtar nemigonjad.faghat doostane gerami ba dide baz va mabsoot be masaele atrafe khod bengarid. Har chand mah poshte abr nemimanad va haghayegh khili zoodtar az anche fekrash ra bokonid ashekar khahad shod,……..
Dooste aziz behtare ghezavat ra khod be dsat girid va haghayegh ra baresi konid onham az tarighe tamas ba shabakeye MTC ba shomareye 1-818-887-1000 Motshakeram
If we want to change a situation. We first have to We change ourselves.And to change ourselves effectively. first have to change our perceptions

Va ama bezoodi dar site webman ghesmati ba onvane amoozesh rayegane computer rahandazi khahad shod ke omidvaram morede tavajohe shoma gharar girad.

www.webman.tv
www.kamrooz.net

KAMROOZ RAFIEE

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
71.gif
71.gif
71.gif
71.gif

nazfar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:D :D :cool: :cool: :lol: :lol:
مثل اينكه داستان مشتري نداره

بدون پول هم مينويسم بخدا .. .. بياين تو :D :D :D :D :blink: :blink:

mehdi gol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اینم حکایتی شده

nazfar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:D :D :D :rolleyes: :lol: :lol: :lol: ;) ;) :blink: :blink: :blink:

دوست عزيز حكايت كه چه عرض كنم داستانيه .. ... . ..

شما به دل نگير .. بلخره من كه اون مطالب رو ننوشتم .... .... .
همكار صميمي عشقت كه براش وضو ميسازي نوشته ... ..... . ............... حالا اگه ناراحتي يه جايي در مورد
روش هاي خودكشي توي همين صفحات يكي يه چيزهايي نوشته بود ....
در ضمن كسي كه سيتيزن امريكا ميشه قسم ميخوره كه منافع . . . ......نميگم ..
خوب بگذريم
آي تي سي شروع ميشه و يكماه اول برنامه هاي قبل و تك ساپور و بحث و بعد تله تان و تله تان ووووووو
اين دفعه با اون يكي سر پول دعوا ميشه ...
اصلا ميدوني كه خسرو چقدر درآمد داشته ...؟؟؟
بي خيال نمي گذاري دهنم بسته بمونه ... ؟

نفري 20 سنت ماجرا رو ميگم ...

چون ميدونم اين ستون بعدا خيلي شلوغ ميشه و پر مخاطب .. توضيح ميدم كه مطلب بالا توسط

كامروز رفيعي نوشته شده و عينا كپي و پيس شده .. ..

و به آدرس من فوروارد شده و اصلا هر چه بوده بين خودشون بوده به اصطلاح

من بيشتر تو كمتر در همه زميته ها :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

منتظر حرف شنيدني هستم :blink: :p :p :p :rolleyes: :rolleyes:

nazfar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثل اينكه طالب نداره :D :D :D :D :lol: :wacko: :wacko: :wacko:

nazfar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:D :D :D :rolleyes: :rolleyes:

دوستان بگذريم به خودشون مربوطه ... ... من هم محض اطلاع اين مطلب رو گذاشتم ...

اگر نيت خير داره موفق باشه و اگر طمع پول .. ... ..خدا هممون رو به راه راست هدايت كنه ...

باين فايل جديد كار خودم براي كانالهاي كارتي ....... به ماهواره مراجعه كنيد ... :D :D :wacko:

meli

Registered User
لایک‌ها
23
صد دفعه گفتیم بازم می گیم
مسائلتون رو به اینجا نکشید
بین خودتون حل کنید!

بالا