برگزیده های پرشین تولز

djfarzad

Registered User
لایک‌ها
52
سلام. وقت بخیر. این که میگیدقیمتبرای یک سایت، منظور سایت مبدا هست یا سایت خود ما؟
چون معمولا سایت موزیک و فیلم فیل تر میشه
تکلیف چیه در اون صورت؟
در مورد زمان مورد نیاز برای رنک گرفتن در گوگل توسط seo اتوماتیک و به درآمد رسیدن هم توضیح بدید لطفا.
ممنون

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
سلام. وقت بخیر. این که میگیدقیمتبرای یک سایت، منظور سایت مبدا هست یا سایت خود ما؟
چون معمولا سایت موزیک و فیلم فیل تر میشه
تکلیف چیه در اون صورت؟
در مورد زمان مورد نیاز برای رنک گرفتن در گوگل توسط seo اتوماتیک و به درآمد رسیدن هم توضیح بدید لطفا.
ممنون

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
سلام
براتون ارسال شد

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
برای سایت تفریحی هم جواب میده؟ مد ، عکس و... + نمونه سایت هم برام ارسال کنید و منبعی که ازش پست رو میگرفت و اختصاصی میکرد یه مقایسه کنم بین پست اصلی و پستی که اختصاصی و ارسال کرده

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
برای سایت تفریحی هم جواب میده؟ مد ، عکس و... + نمونه سایت هم برام ارسال کنید و منبعی که ازش پست رو میگرفت و اختصاصی میکرد یه مقایسه کنم بین پست اصلی و پستی که اختصاصی و ارسال کرده
سلام نه برای سایت تفریحی کار نمیده

mego

Registered User
لایک‌ها
255
سلام
بررسی برای ارسال پست هر چن دقیقه انجام میشه؟
پست تکراری ارسال میشه؟
نمونه های موفق که دارن استفاده می کنن رو ارسال کنید + سایتی که ازش پست ها رو میگیره
قیمت آخر با تخفیف چقدر هست؟

با سلام و خست نباشید خدمت شما ، چندتا سوال داشتم :
1- با توجه به اسکریپت و ارشیو به چه هاست یا سروری نیاز هست ک حالا حالاها به ارتقا نیاز نباشه ؟
2- از چه سایتی مطلب برمیداره ؟ و اگر سایت مبدا با مشکل مواجه شد راه حل چیست ؟
3- چند نمونه رو میخاستم .
4- از چه قالب هایی استفاده میشه ؟
باا سلام این ها سوالات من هم هستش
بی زحمت پاسخ رو پخ کنید

persian.sajjad

Registered User
لایک‌ها
65
سلام.سایتای معروفی که از نمونه اسکریپت شما استفاده میکنن رو بفرستین.سپاس....

Farshad_99_1

Registered User
لایک‌ها
183
موزیکها از چه سایتی دریافت میشند؟
اسکریپت توانایی آپلود موزیک ها در هاست دانلود را داره؟
چند نمونه سایت فعال که ار این اسکریپت استفاده میکنند را ارسال بفرمایید

paris2020

Registered User
لایک‌ها
2,233
نمونه سایت های موفق که با شما کار کردن + مخصوصا در موضوع "موزیک" رو اگر امکانش هست .. میخواستم

vitrinpro

Registered User
لایک‌ها
207
نمونه سایت بفرستید لطفا.
پست هارو تا چه حد تغییر میده ؟ برای سایت با موضوع دیگه میشه استفاده کرد ؟

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
نمونه سایت بفرستید لطفا.
پست هارو تا چه حد تغییر میده ؟ برای سایت با موضوع دیگه میشه استفاده کرد ؟
سلام برای شما ارسال شد
پست هارو میتونه هر جور ک شما بخوای بزنه (100% تغییر)
برای سایت دیگه موضوع رو بگید تا بگم میشه یا خیر

academynet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام

لطفا نمونه کار برای بنده ارسال کنید

با توجه به اینکه هر پست سایت موزیک محتوای انچنانی نداره و تشکیل شده از چند کیبورد هست مثلا :
دانلود اهنگ جدید مرتضی پاشایی
لینک دانلود
کاور موزیک
متن موزیک

پس با این تعبیر مطالب دیگر سایت هایی ک شما براشون مطلب ارسال میکنید ، با ما یکی در میاد (کپی) و این بیشتر به نفع وبسایت بقیه هست تا ما !
همینطور بفرمایید چه پهنایی باند و مقدار فضایی برای باید تهیه کنیم
اگر پلن خاص هاستینگی مدنظرتون هست هم ارسال کنید
برای این سایت از کدوم پلن ابتین وب استفاده میکنید
downloadmusics .ir

Last edited:

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
سلام

لطفا نمونه کار برای بنده ارسال کنید

با توجه به اینکه هر پست سایت موزیک محتوای انچنانی نداره و تشکیل شده از چند کیبورد هست مثلا :
دانلود اهنگ جدید مرتضی پاشایی
لینک دانلود
کاور موزیک
متن موزیک
در این مورد باید بگم که شما متن هایی به من میدید به عنوان متن ثابت اضافه میشه به پست
شما سایت های نمونه رو ببینید متوجه میشید که اونقدرها هم شبیه نیستن(روی موزیک نمیشه زیاد مانور داد) در ضمن شما منبع رو به من معرفی میکنی و من اون منبع رو برات میزنم که بعضی سایت ها شاید از اون استفاده کنن اینجوری تغییر بینتون بیشتر میشه (و چند مورد دیکه ک تغییر ایجاد میکنه)

همینطور بفرمایید چه پهنایی باند و مقدار فضایی برای باید تهیه کنیم برای هاست دانلود بستگی داره اگه ارشیو رو بخوای حداقل باید 100 گیگ بگیری اگرم فقط بروز شدن رو میخوای 20 گیگ برای چند ماهی بس هستش
اگر پلن خاص هاستینگی مدنظرتون هست هم ارسال کنید چیز خواصی مد نظر ندارم
برای این سایت از کدوم پلن ابتین وب استفاده میکنید پلن 2 گیگی
downloadmusics .ir

سلام
نمونه ارسال شد
پاسخ سوال هاتون هم تو نقل قول دادم

webnavaz

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
30
اقا فرشاد حرف نداره اسکیریپتش ما که برای سایت فیلممون استفاده میکنیم راضی هستیم
به شدت تایید میشن :X

farogh_90

Registered User
لایک‌ها
191
دوستان ایشون هیچ اسکریپتی به شما تحویل نمیدن ! در حالی که داخل تاپیک نوشتن فروش اسکریپت، هیچ جا هم اشاره نکردن که اسکریپت روی سرور خودشون نصب میشه و به شما داده نمیشه، فقط 2 تا فایل PHP روی هاست دانلود شما نصب می کنن که هیچ کارند، فایل های اصلی پیش خودشون میمونه تا به گفته خودشون بتونن راحت تر پشتیبانی کنن ...!
گفتن که به همه مشتری ها قبل از واریز این نکته رو اعلام می کنن ولی کل پیام ها موجوده اصلا چنین چیزی به بنده نگفتن.
جالب اینجاست که ما با پیگیری خودمون متوجه شدیم که اون دو فایلی که ایشون روی هاست میذارن هیچ اهمیتی ندارند و فایل های اصلی رو تحویل ندادن ...
فیدبک منفی با توضیحات کامل دادم و در حال پیگیری مورد هستم تا یه بنده خدای دیگه مثل من سرش کلاه نره ...
مستندات موجود هم بصورت کامل خدمت مدیران محترم ارسال خواهد شد.

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
دوستان ایشون هیچ اسکریپتی به شما تحویل نمیدن ! در حالی که داخل تاپیک نوشتن فروش اسکریپت، هیچ جا هم اشاره نکردن که اسکریپت روی سرور خودشون نصب میشه و به شما داده نمیشه، فقط 2 تا فایل PHP روی هاست دانلود شما نصب می کنن که هیچ کارند، فایل های اصلی پیش خودشون میمونه تا به گفته خودشون بتونن راحت تر پشتیبانی کنن ...!
گفتن که به همه مشتری ها قبل از واریز این نکته رو اعلام می کنن ولی کل پیام ها موجوده اصلا چنین چیزی به بنده نگفتن.
جالب اینجاست که ما با پیگیری خودمون متوجه شدیم که اون دو فایلی که ایشون روی هاست میذارن هیچ اهمیتی ندارند و فایل های اصلی رو تحویل ندادن ...
فیدبک منفی با توضیحات کامل دادم و در حال پیگیری مورد هستم تا یه بنده خدای دیگه مثل من سرش کلاه نره ...
مستندات موجود هم بصورت کامل خدمت مدیران محترم ارسال خواهد شد.

اولا سلام
دوما به شما کامل توضیح دادم اما انگار نفهم هستید و درک نمیکنید

دوستان داستان از این قراره ک 50 درصد اسکریپت رو سرور مشتری نصب میشه و 50 درصد رو سرور من
قسمتی ک رو سرور مشتری هستش برای اپلود قرار میدم و چند چیز دیگه
قسمتی ک سمت سرور خودمه برای ارسال پست ها هستش
خب قسمت اول براش مشکلی پیش نمیاد برای همین رو سمت مشتری نصب میشه
قسمت دوم ک رو سرور منه مداوم نیاز به برسی و تغییرات داره برای مثال ممکنه سایت منبع ای پی رو بن کنه و یا قالبش رو عوض کنه یا طرز مطلب زدن بخواد عوض شه و... برای اینکه بتونم پشتیبانی رو به نحوه درست انجام بدم این قسمت همیشه رو سرور من هستش

ایشون بعد از چند ماه از اینکه خریدن اسکریپت رو و پست براشون ارسال شده اومدن و میگن اسکریپت رو بده موارد بالا رو توضیح دادم
و بهشون گفتم اگه میخوای بهت اسکریپت رو کد میکنم میدم ولی بعد از اون توقع هیچ پشتیبانی از من نداشته باش (وقتی هر دو قسمت رو سرور مشتری باشه انجام پشتیبانی و تغییرات خیلی وقت گیر و زمان بر میشه برای من)

به ایشون توضیح دادم متوجه نشد. و باز حرف خودش رو زد

farogh_90

Registered User
لایک‌ها
191
اولا سلام
دوما به شما کامل توضیح دادم اما انگار نفهم هستید و درک نمیکنید

دوستان داستان از این قراره ک 50 درصد اسکریپت رو سرور مشتری نصب میشه و 50 درصد رو سرور من
قسمتی ک رو سرور مشتری هستش برای اپلود قرار میدم و چند چیز دیگه
قسمتی ک سمت سرور خودمه برای ارسال پست ها هستش
خب قسمت اول براش مشکلی پیش نمیاد برای همین رو سمت مشتری نصب میشه
قسمت دوم ک رو سرور منه مداوم نیاز به برسی و تغییرات داره برای مثال ممکنه سایت منبع ای پی رو بن کنه و یا قالبش رو عوض کنه یا طرز مطلب زدن بخواد عوض شه و... برای اینکه بتونم پشتیبانی رو به نحوه درست انجام بدم این قسمت همیشه رو سرور من هستش

ایشون بعد از چند ماه از اینکه خریدن اسکریپت رو و پست براشون ارسال شده اومدن و میگن اسکریپت رو بده موارد بالا رو توضیح دادم
و بهشون گفتم اگه میخوای بهت اسکریپت رو کد میکنم میدم ولی بعد از اون توقع هیچ پشتیبانی از من نداشته باش (وقتی هر دو قسمت رو سرور مشتری باشه انجام پشتیبانی و تغییرات خیلی وقت گیر و زمان بر میشه برای من)

به ایشون توضیح دادم متوجه نشد. و باز حرف خودش رو زد
دوست عزيز بنده با وجود اون همه حرفي كه زدم يكبار هم به شما توهين نكردم، از اينكه با اين طرز صحبت كردن شخصيت واقعي خودتون رو نشون داديد متشكرم .
ببينيد، نميخواد قضيه رو بپيچونيد،
شما داخل تاپيك زدي فروش اسكريپت، بايد اسكريپت رو تمام و كمال بدي به خريدار، تموم شد رفت ...
اگر هم به هر دليلي اين كار براتون مقدور نبود بايد بصورت خوانا و واضح همه جا ذكر مي كردي كه بخشي از اسكريپت تحويل داده نميشه، شما تو تاپيك كه سهله، تو پيام خصوصي ها و حتي تلگرام هم حتي يكبار به اين مود اشاره نكردي تا اينكه از سر كنجكاوي خودمون متوجه شديم و باز جاي شكرش باقيه كه بعد از سوال پرسيدن ما از شما دروغ تحويل نداديد !
من نميدونم نصف اسكريپت رو سرور ما باشه نصف ديگش رو سرور شما چه بچه بازي يه ديگه؟ اومديمو شما رفتي اصلا پيدات نشد، اومديمو خداي نكرده اتفاقي برات افتاد، اون وقت تكليف اين همه آدم كه از شما خريد كردن چي ميشه ؟
بهتره بحث رو ادامه نديد اين مورد توسط مديران انجمن پيگيري ميشه ...

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
دوست عزيز بنده با وجود اون همه حرفي كه زدم يكبار هم به شما توهين نكردم، از اينكه با اين طرز صحبت كردن شخصيت واقعي خودتون رو نشون داديد متشكرم .
ببينيد، نميخواد قضيه رو بپيچونيد،
شما داخل تاپيك زدي فروش اسكريپت، بايد اسكريپت رو تمام و كمال بدي به خريدار، تموم شد رفت ...
اگر هم به هر دليلي اين كار براتون مقدور نبود بايد بصورت خوانا و واضح همه جا ذكر مي كردي كه بخشي از اسكريپت تحويل داده نميشه، شما تو تاپيك كه سهله، تو پيام خصوصي ها و حتي تلگرام هم حتي يكبار به اين مود اشاره نكردي تا اينكه از سر كنجكاوي خودمون متوجه شديم و باز جاي شكرش باقيه كه بعد از سوال پرسيدن ما از شما دروغ تحويل نداديد !
من نميدونم نصف اسكريپت رو سرور ما باشه نصف ديگش رو سرور شما چه بچه بازي يه ديگه؟ اومديمو شما رفتي اصلا پيدات نشد، اومديمو خداي نكرده اتفاقي برات افتاد، اون وقت تكليف اين همه آدم كه از شما خريد كردن چي ميشه ؟
بهتره بحث رو ادامه نديد اين مورد توسط مديران انجمن پيگيري ميشه ...
بابت اون توهین معذرت میخوام اما خودت ببین وقتی داشتم باهات تو تلگرام صحبت میکردم 5 دیقه بعدش دیدم شما اینجا همچین نظری گذاشتی ادم کفری میشه

من از لحاظ پشتیبانی چیزی کم نزاشتم
من تا جایی ک یادمه به همه مشتری ها این رو گفتم حالا اینجور ک مشخص هستش فراموش کردم و ب شما نگفتم (بازم درست یادم نیست چون عادت دارم ک بگم تا بعد مقل الان مشکل پیش نیاد )

در ضمن من کارم تو وب هستش وقتی بخوام برم از وب لیست همه مشتری هارو دارم اون موقع سورس رو میدم
در ضمن بهتون شماره تلفنم رو هم دادم ک مشکلی بود زنگ بزنید
این یکی دوروز هم من سرم شلوغ بوده و انلاین نبودم (دانسجو ام و امتحانام فشرده بودن با اینحال انلاین میشدم و جواب میدادم ب پیام ها )
شما خودت بگو تا حالا شده به پیامیت جواب ندم ؟

بالا