برگزیده های پرشین تولز

آپدیت جدید برای بکوریتی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
اخیرا در پنل کاربری بکوریتی

سایت بکوریتی به طور کامل خرداد 1401 واگذار شده .

لیست سایت های ( برای خرید بک لینک ) فاکتورهای Page authority , domain authority و Trust Flow و Citation Flow و Domain Rating اضافه شده

DA و PA دامین اتوریتی و پیج اتوریتی = سایت Moz.com میدهد.
CF و TF حجم و کیفیت بک لینک = سایت majestic.com میدهد.
DR رنک دامنه = سایت ahrefs.com میدهد.

ربات تلگرامی بکوریتی :
از این پس می توانید اطلاعیه های رپورتاژها را با فعال کردن ربات تلگرامی بکوریتی دنبال کنید:
https://t.me/backurity_bot
بخش خرید بک لینک :

backority-main-1.jpg

بخش خرید رپورتاژ آگهی:
که ستون سرعت انتشار نیز برای اولین بار رونمایی شده و عملکرد آن به این شکل است که ، هر ادمینی سرعت عمل خوبی داشته باشید ( آخرین سفارشی که گرفته ) بر اساس آن سرعت عمل لحاظ می شود.

backority-main-2.jpg

اطلاعات اتوریتی و . . . به صورت دوره ای آپدیت می شود. البته اختلاف اتوریتی در صورتی که تک رقمی باشه اهمیت چندانی ندارد.

از نظر ما DR بهتر عمل میکند..

سایت بکوریتی به طور کامل خرداد 1401 واگذار شده .

Last edited:

upir

Registered User
لایک‌ها
183
سلام
حدود یکماه و نیمه نه تیکت جواب میدن نه پول واریز میکنن
هیچ راه تماس و پیامی هم نیست و کسی هم جوابگو نیست
دیگه نمیدونم کجا باید پیگیری کنیم وقتی هیچکس نه تیکت جواب میده نه پولمون رو واریز میکنه

iraniansatellit

Registered User
لایک‌ها
153
سلام
دیگه نمیدونم کجا باید پیگیری کنیم وقتی هیچکس نه تیکت جواب میده نه پولمون رو واریز میکنه
وقتی هیچ راه ارتباطی نیست چه جور خوب اعتماد کردید ؟

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,432
آقا انگار بکوریتی سایت رو فروخته اینی هم که خریده نه تیکت جواب میده نه تلگرام اینم آیدی تلگرامش هست @backurity
من دو هفته س تیکت دادم جواب نداد دو سه روزی هم هست تلگرام پیام دادم بازم جواب نداده :D

aquaquest

Registered User
لایک‌ها
25

upir

Registered User
لایک‌ها
183
سلام منم این مشکل را دارم ... تا ماه قبل واریز خوب بود ولی الان متاسفانه جواب تیکت ها را نمی دهند ... دوستان جایی هست برای شکایت از این سایت؟
توی این وضعیت مالی خراب وبمسترها واقعا خیلی زور داره این همه زحمت بکشی و پول سرور هاست و سایت بدی و بعد از چند ماه و یا حتی یکسال که نوبت واریز پولت شده و البته 40 درصدش رو هم کامزد برداشتند اما همون اصل پولت رو هم واریز نمیکنند و تیکت رو هم جواب نمیدن و بی محلی میکنن
افرادی که طلبکار هستند لطفا عضو گروه تلگرامی زیر بشن تا یه همفکری بکنیم ببینیم باید چه کار کنیم که به حق و پولمون برسیم :

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
اخیرا در پنل کاربری بکوریتی

لیست سایت های ( برای خرید بک لینک ) فاکتورهای Page authority , domain authority و Trust Flow و Citation Flow و Domain Rating اضافه شده

DA و PA دامین اتوریتی و پیج اتوریتی = سایت Moz.com میدهد.
CF و TF حجم و کیفیت بک لینک = سایت majestic.com میدهد.
DR رنک دامنه = سایت ahrefs.com میدهد.

ربات تلگرامی بکوریتی :
از این پس می توانید اطلاعیه های رپورتاژها را با فعال کردن ربات تلگرامی بکوریتی دنبال کنید:
https://t.me/backurity_bot
بخش خرید بک لینک :

مشاهده پیوست 1292010

بخش خرید رپورتاژ آگهی:
که ستون سرعت انتشار نیز برای اولین بار رونمایی شده و عملکرد آن به این شکل است که ، هر ادمینی سرعت عمل خوبی داشته باشید ( آخرین سفارشی که گرفته ) بر اساس آن سرعت عمل لحاظ می شود.

مشاهده پیوست 1292011

اطلاعات اتوریتی و . . . به صورت دوره ای آپدیت می شود. البته اختلاف اتوریتی در صورتی که تک رقمی باشه اهمیت چندانی ندارد.

از نظر ما DR بهتر عمل میکند..

ویدیوی آموزش خرید بک لینک :

جناب شما سايت واگذار كرديد؟ به كي واگذار كرديد؟ آدرس،‌شماره تلفن،‌شماره كارت يا هرچيزي كه ازش داريد لطفا بديد تا ما بتونيم از نظر قانوني موضوع رو پيگيري كنيم.

iraniansatellit

Registered User
لایک‌ها
153
توی یه تاپیک دیگه یه عکس از قرارداد فروش گذاشته شده با فکر کنم شماره خریدار

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
جناب شما سايت واگذار كرديد؟ به كي واگذار كرديد؟ آدرس،‌شماره تلفن،‌شماره كارت يا هرچيزي كه ازش داريد لطفا بديد تا ما بتونيم از نظر قانوني موضوع رو پيگيري كنيم.
عرض ادب
بله به اقای کریمی فروش رفته

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
وقتی هیچ راه ارتباطی نیست چه جور خوب اعتماد کردید ؟
سلام !
مهندس مشتری ما هستید شما ؟!
یا خودتون کسب و کار جدا دارید بکوریتی یه رقیب سخته که فکر میکنید اینطوری میتونید کاری کنید:)

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
سلام
شما مگر قرار نبود شکایت کنید و پیگیری کنید !؟
هیچ کس نمیدونه توی تمامی گروهها دارید دنبال برنامه نویس میگردید یک سیستم شبیه بکوریتی بالا بیارید :)
این حجم از حملات هم هیچ تاثیری در فروش بکوریتی نداشته :)
شما هنوز سیستمتو بالا نیاوردی :D
شروع کردی به تخریب که مثلا بگی اقا این سایت اومده خوبه فلان
قدیمی شده مهندس دلیری فر عزیز
دوستان هرکس پولش خورده شده اسکرین شات اینجا قرار بده (y)

upir

Registered User
لایک‌ها
183
شما مگر قرار نبود شکایت کنید و پیگیری کنید !؟
هیچ کس نمیدونه توی تمامی گروهها دارید دنبال برنامه نویس میگردید یک سیستم شبیه بکوریتی بالا بیارید :)
این حجم از حملات هم هیچ تاثیری در فروش بکوریتی نداشته :)
شما هنوز سیستمتو بالا نیاوردی :D
شروع کردی به تخریب که مثلا بگی اقا این سایت اومده خوبه فلان
قدیمی شده مهندس دلیری فر عزیز
دوستان هرکس پولش خورده شده اسکرین شات اینجا قرار بده (y)
بله وفتی پولم رو کسی نمیده و پاسخ هم نمیده مگر جز شکایت راهی هست ؟
بعد هم اقای فرضی پور اومد گفت صبور باشید انجام میشه و من بارها به ایشون پیام دادم
این اسمش حمله هست که ادم پول خودش رو بعد یکماه و نیم بخواد بگیره باید صدبار پیغام بزنه و هیچ جوابی نگیره ؟ جلل الخالق
اما در مورد اینکه من چه سایتهایی میخوام بزنم من دهها سایت زدم و میزنم یکیش هم سایت فروش بک لینک رپورتاژ میخوام بزنم نمیدونستم از شما باید اجازه بگیرم
اهای ایهالناس این اقا کاشف شده من میخوام سایت بزنم همه بدونید من میخوام صد تا سایت بزنم با صد تا موضوع اشکالش چیه ؟
من یه تاپیک زده بودم برای انتخاب شریک و تاسیس سایت . بعد شما پیام زدی چه سایتی میخواهی بزنی گفتم سایت فروش بک لینک رپورتاژ
بعد گفتی ایده اتو دوست دارم چه مزیتی به بکوریتی داشته باشه . بعد الان مثلا خوشحالید که اومدید اعلام کردید این میخواد سایت بزنه :D:D:D
چه کشف بزرگی کردید . من دهها سایت داشتم که همه رو فروختم مرتب سایت میزنم با هر موضوعی چه موفق باشم چه نباشم پس وقتی خودم به شما گفتم میخوام سایت بزنم پس کشف بزرگی نکردید که الان در تاپیک مثلا اسم منو بگید که یعنی کلی اطلاعات دارید . ضمنا من خودم برنامه نویس هم هستم . در به در هم دنبال برنامه نویس نمیگرم برنامه نویس خودم رو دارم و اگر بخوام برنامه نویس هم میگیرم
چرا تا زمانی که سایت دست اقای فرضی پور بود این حرفا نبود . الان که ما خواستیم پولمون رو بگیریم و کسی پاسخگو نبود شدیم تخریبگر ؟ من اگر میخواستم تخریب کنم که راههش مشخص بود . یک کلمه یه تاپیک هم نزدم بکوریتی رو تخریب کنم . دیگه این حرفا قدیمی شده و خریدار نداره فرار رو به جلو
کار شما قدیمی شده که با چند تا شکلک و قیافه گرفتن میخواهید وانمود کنید که کاراگاه هستید :D

iraniansatellit

Registered User
لایک‌ها
153
سلام !
مهندس مشتری ما هستید شما ؟!
یا خودتون کسب و کار جدا دارید بکوریتی یه رقیب سخته که فکر میکنید اینطوری میتونید کاری کنید:)

از شما سوال پرسیدم که دارید جواب میدید ؟

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,432
برعکس چیزی که میگن مجموعا توی 10 روز 12 تا 22 تیر 40 تا تیکت ایجاد شده یعنی روزی 4 تا بعد شما نمیتونی پاسخ بدی ؟!
کوتاهی از ما وبمسترها بوده که اینها بجای پاسخگویی درست با گردن کلفتی و اولدورم بولدورم جواب میدن
کدها رو بردارید و به سایت های خریدار اطلاع بدید تا اونها هم توی خرید از این سایت و پس گرفتن پولشون دقت کنن
4 نفر کدها رو بردارن دیگه نه خریدار جرات میکنه بخره نه این آقا اینطوری گنده گویی میکنه

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,432
ما که کدها رو برداشتیم ، افزونه هاش رو هم پاک کردیم و با توجه به اینکه اینها به ما جواب نمیدن چه برسه به خریدار از همه جا بیخبر
وظیفه بود که به خریدارهایی که از سایت های من بک لینک خریده بودن اطلاع بدم تا اونها بتونن مبلغ باقیموندشون رو پس بگیرن
واقعا همکاری با این بابا دل شیر میخواد 😃 اگه فروشنده باشی نمیدونی که اینا کی تسویه میکنن اگه خریدار باشی باید بترسی که کی سایت ها قطع همکاری میکنن و بک لینک هات پاک میشه
2 نکته :
1-دوستان فعال یک تاپیک ایجاد کنن فروش بک لینک و رپورتاژ تا با 10-20 درصد زیر قیمت و مستقیم خرید و فروش انجام بشه بدون دلال
2- بکوریتی مثل سابق تاثیر نداره و گوگل هم دیگه اهمیت زیادی به بک لینک های لود شده JS نمیده انگار
شعارشون این بوده : به سرعت بیا جز 10 سایت اول گوگل
در صورتی که خودشون الان صفحه 5 گوگل هستن :ROFLMAO:

yashar_0007

Registered User
لایک‌ها
59
عرض ادب
بله به اقای کریمی فروش رفته

با سلام منم تا چند روز دیگه صبر میکنم و در صورت عدم پاسخ مجبورم منم کدشون رو از 10 تا از سایتام برش دارم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا