برگزیده های پرشین تولز

آپدیت شد

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
خب به نظرم سیستمه اعتبار بهتره تا تشکر این طوری هر کاربر می تونه به اون یکی با توجه به مفید بودن پستش اعتبار بده که اونم باز اندازش بستگی به اعتبار خود طرف باشه هر چی اعتبارت بیشتر باشعه می تونی بیشتر اعتبار بدی
0c31a7a6.jpg

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب به نظرم سیستمه اعتبار بهتره تا تشکر این طوری هر کاربر می تونه به اون یکی با توجه به مفید بودن پستش اعتبار بده که اونم باز اندازش بستگی به اعتبار خود طرف باشه هر چی اعتبارت بیشتر باشعه می تونی بیشتر اعتبار بدی
0c31a7a6.jpg
تایید میشه. اینطوری خیلی بهتره

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
با این مورد هم مخالفم
rose.gif
26.gif

اونایی که مفیدن رو همه میشناسن و اعتبار واقعی خودشون رو دارند. زیاد بودن تعداد کلیک ها اعتبار نمیاره!

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
0c31a7a6.jpg
میشه یکم بیشتر در این مورد توضیح بدی؟
یعنی چیزی مثل سایت بالاترین؟

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
میشه یکم بیشتر در این مورد توضیح بدی؟
یعنی چیزی مثل سایت بالاترین؟
اسمش سیستم Reputation هست.
شما هرچی که تعداده پستات بره بالا. یه تعداد rep point بدست میاری که میتونی بدی به دوستات. همینطور دوستات هم میتونن بدن به شما. بعدش هرکی rep point بیشتری دریافت کنه، rep powerش بیشتر میشه. وقتی rep point هات تموم شد دیگه نمیتونی به کسی بدی. باید انقدر پست بزنی که rep point جدید بگیری تا باز بتونی بدی به دوستات. البته میشه تنظیم کرد که مربوط به تعداد پست نباشه و حالت کارت سوخت سهمیه بندی شده باشه و مثلن هر هفته هر نفر 7 تا rep point بگیره.

نحوه دادنش هم مثل تنکسه. از هر پستی که واقعا خوشت اومد و واست مفید بود میدی به اون پست. یه پیغام هم میشه کنارش نوشت (مثل پیغامی که میچسبونن روی کادو) که مثلن دمت گرم رفیق و ازین چیزا. فرقش با تنکس خلاصه اینه که نمیتونی هی زرتو زرت به اینو اون تنکس بدی دیگه. مثلن خودتو رفیقت تبالی کنید هی به پستای همدیگه تنکس بدید :دی

اوه راستی یادم رفت بگم. این rep pointی که خرج میکنی که به پسته طرف بدی. هم میتونی بصورت منفی بدی هم بصورت مثبت. مثبتش که همون میشه تشکر و باعث میشه rep power طرف بره بالا. منفیش هم برعکس، یه پیغامه خوشگل هم مینویسی واسه طرف حالش جا بیاد حسابی

Last edited:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
آخه دلیل مخالفتون چیه؟ من که شخصا ترجیح میدم موقعی که یه پست رو میخونم برای اطلاع پست زننده از اینکه منم مطلبش رو خوندم یه تنکس بزنم تا یه پست. تنکس که همیشه معنی تشکر کردن نمیده :D

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
اسمش سیستم Reputation هست.
شما هرچی که تعداده پستات بره بالا. یه تعداد rep point بدست میاری که میتونی بدی به دوستات. همینطور دوستات هم میتونن بدن به شما. بعدش هرکی rep point بیشتری دریافت کنه، rep powerش بیشتر میشه. وقتی rep point هات تموم شد دیگه نمیتونی به کسی بدی. باید انقدر پست بزنی که rep point جدید بگیری تا باز بتونی بدی به دوستات. البته میشه تنظیم کرد که مربوط به تعداد پست نباشه و حالت کارت سوخت سهمیه بندی شده باشه و مثلن هر هفته هر نفر 7 تا rep point بگیره.

نحوه دادنش هم مثل تنکسه. از هر پستی که واقعا خوشت اومد و واست مفید بود میدی به اون پست. یه پیغام هم میشه کنارش نوشت (مثل پیغامی که میچسبونن روی کادو) که مثلن دمت گرم رفیق و ازین چیزا. فرقش با تنکس خلاصه اینه که نمیتونی هی زرتو زرت به اینو اون تنکس بدی دیگه. مثلن خودتو رفیقت تبالی کنید هی به پستای همدیگه تنکس بدید :دی

اوه راستی یادم رفت بگم. این rep pointی که خرج میکنی که به پسته طرف بدی. هم میتونی بصورت منفی بدی هم بصورت مثبت. مثبتش که همون میشه تشکر و باعث میشه rep power طرف بره بالا. منفیش هم برعکس، یه پیغامه خوشگل هم مینویسی واسه طرف حالش جا بیاد حسابی

ها بیشتر قسمت هاش تایید میشه فقط بگم اعتبار دادن شما وقتی بالا میره که خودتون اعتبار بالا داشته باشید به تعداد پست نیست مثلا من یه مطلب نوشتم شما به من 10 امتیاز دادی بعد دیگران هم همین طور به من امتیاز می دن من تا وقتی مثلا 200 امتیاز نشم نمی تونم 20 امتیاز بدم یعنی همون 10 تا باقی می مونه .خلاصه اعتبار بگیر تا بتونی اعتبار بدی. هر چی اعتبار بالاتری کسب کنی می تونی به دیگران اعتبار بالاتری بدی

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
با این مورد هم مخالفم
rose.gif
26.gif

اونایی که مفیدن رو همه میشناسن و اعتبار واقعی خودشون رو دارند. زیاد بودن تعداد کلیک ها اعتبار نمیاره!

اصلا اینطوری که شما میگی نیست توضیح دادم اون بالا;)

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ها بیشتر قسمت هاش تایید میشه فقط بگم اعتبار دادن شما وقتی بالا میره که خودتون اعتبار بالا داشته باشید به تعداد پست نیست مثلا من یه مطلب نوشتم شما به من 10 امتیاز دادی بعد دیگران هم همین طور به من امتیاز می دن من تا وقتی مثلا 200 امتیاز نشم نمی تونم 20 امتیاز بدم یعنی همون 10 تا باقی می مونه .خلاصه اعتبار بگیر تا بتونی اعتبار بدی. هر چی اعتبار بالاتری کسب کنی می تونی به دیگران اعتبار بالاتری بدی
ایول من همیشه گیج میزدم این rep pointها چطوری بدست میان

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
اقا همش خوبه .......... تنکس......این rep point ........ پلازا
با همش حال میکنیم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
ای باب سر چه چیزایی چونه میزنید.. فکر وقت انجام و بار سرور هم بکنید.. مخصوصا پلازا که همش باگه لامصف!

احسان داره داد میزنه اواتارو کوچیک کنید امضارو محدود کنید و فلان کنید شما هی زمبل زیمبوشو میخواید بیشتر کنید:دی

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
بیزحمت امکان اضافه کردن آلبوم تو گروپ ها رو برای اعضای غیرمدیر هم فعال کنید

TNX

Last edited:

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
این سایز 100 در 100 هم خیلی کوچیک نیست والا.

توی همین جمع چند نفره هیچ کس موافق نبود .
اصلا خوب نیست کسی نظراتش رو به بقیه تحمیل کنه ....

/

این تاپیک هم مثل اکثر تاپیک های این بخش ، شد جای شوخی های مهدکودکی خیلی ها ...

E-Commerce

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان خوبم
ظاهرا تغییراتی انجام شده و امیدوارم شاهد بهتر شدن اوضاع هم باشیم .
پیشنهاد میکنم بخش هایی هم که هنوز فارسی سازی نشده مدیران محترم بازبینی کنن برای فارسی سازی
ممنون

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
توی همین جمع چند نفره هیچ کس موافق نبود .
اصلا خوب نیست کسی نظراتش رو به بقیه تحمیل کنه ....

/

این تاپیک هم مثل اکثر تاپیک های این بخش ، شد جای شوخی های مهدکودکی خیلی ها ...

تا وقتی اینجا چیزتره من بودم 100در 100 که هیچی کلا دیزایبل میکردم
157fs409479.gif

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
ولی من یکی تازگیا میخواستم درخواست بدم سایز اواتار بزرگتر بشه ولی بخاطر مشکلات فیل*تر اینکارو نکردم خوب حالا دیدم که کوچیکتر هم شد !!! ! باید دید چه میشه

بالا