برگزیده های پرشین تولز

آپدیت شد

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
منظور از رفقا همون دوستانی بودند که شما پیشنهاد مدیریتشون رو به جناب بهروز دادین و بدون فعالیتی مهم در اون انجمن و فقط به صرف رفاقت به تیم مدیریت اضافه شون کردین ... ( مستنداتش هست !! )

شما مسلمآ مستندات اون رو ندارید! اما من دارم که این دوستان رو بهروز معرفی کرد برای مدیریت
و اگر ادمین فروم اجازه بدن من اینها رو علنی میکنم
در واقع درستش این هست که بهروز معرفی کرد - من تایید کردم و ادمین فروم هم منتصب کردند
و همونطور که میبینید دوستان همچنان مدیر هستند بنابراین از نظر صاحبان فروم عملکرد این دوستان درست بوده و تصمیم بهروز برای معرفی این دوستان به عنوان مدیر اشتباه نبوده

اگر تمام کاربرهای فروم ، و نه چند تا مدیر رفقات بودند علی جان ، اجازه نمی دادی که :
اگر باز در جواب من حرفهای کذب کاربر فریب زده نشه من جواب میدم هرچند هیچ ربطی به این تاپیک نداره و از مدیر بخش تقاضا میکنم این پستها رو جایی که مربوط بهش هست بفرستند

- انجمن انیمیشن نابود بشه
این نظر شماست
انجمن انیمیشن مثل بسیاری از انجمن های دیگه فراز و نشیبهای زیادی داره اگر همون مدیری که شما میگید نبود اصلآ این انجمن ایجاد نمیشد
فیلتر شدن فروم - عوض شدن نسل کاربران و ایجاد انجمن تخصصی برای انیمشین که به هیچ وجه کار خلاف قانون و اخلاقی نیست باعث شده کمی افت پیدا بکنه
که مسلم بدونید اگر فقط همون مورد اول رفع بشه فعالتر از این خواهد شد
- انجمن اشتراک از زیر بخش فرهنگ و هنر در بیادو هر کسی به کاربرهاش بی احترامی کنه
این از جمله سیاست های کلان فروم هست که ادمین مشخص میکنه!
بی احترامی به کاربرانش مربوط به شخصیت فردی است که این کار رو میکنه!
خوشبختانه اون بخش مدیر داره میتونید از طریق ایشون پیگیر قضایای اون باشید
- مدیر ی که سه ماه سر به انجمنش نمی زنه همچنان در فرهنگ و هنر بعنوان مدیر فعال باشه
- تاپیک فعال ادبیات مشاعره باشه و کاربرای فعالش دیگه رغبت فعالیت در اون انجمن رو نداشته باشند

این تاپیک که هر روز داره خوب پست میخوره!
اما اگر منظورتون ایمان هست
شما چک کنید فعالیت ای دی قبلی و جدید ایشون رو در همون تاپیک
نسبت تعداد پستها به تعداد روزهای فعالیت نشون میده فعالیت ایشون چیزی حدود 4 برابر شده الان اونجا

به هر حال ادامه این بحث جاش تو این تاپیک نیست!

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب با توجه به استفاده نادرست مکرر از تگها ، این قابلیت حذف شد
اینم یه ؛ایرانی بازی؛ی دیگه...

اینکاری که کردین (حذف سیستم تگ بندی) مساویست با: شکست/تسلیم شدن در برابر تنگنا و دارودستش. و ضعف شما رو در برابر تنگنا نشون میده

Last edited:
بالا