برگزیده های پرشین تولز

آپلود سنتر با قابلیت لینک مستقیم

saleh1994

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام
Uploadscenter - Easy way to share your files
در این سایت میتونید فایل ها رو به طور رایگان آپلود کنید و به طور رایگان و با سرعت بالا برای همه ( و نه فقط یوزر های پرومیوم ) دانلود کنید .
تمامی یوزر های ما میتونند تا سقف 1 GB فایل رو دانلود و یا آپلود کنند که چنین مقداری الان در همه ی سایت های مشابه پولی ( برای اعضای پرمیوم هستش )
همچنین قابلیت لیچ (تبدیل ) فایل های سایر آپلود سنتر ها هم در سایت به طور رایگان برای اعضا در نظر گرفته شده .
از اونجایی که سایت تازه شروع به کار کرده نیازمند کمک دوستان برای معرفی سایت داریم . هر کمکی از قبیل لایک پیج فیسبوک سایت و توییتر و از همه مهمتر 1+ گوگل که در صفحه اول سایت هستش . با تشکر از همه دوستان

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
ماندگاری فایلها چند روزه ؟

saleh1994

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
برای کسانی که در سایت ثبت نام نکردن 5 روز بعد از آخرین دانلود فایل و برای یوزر های ثبت نام کرده 20 روز بعد از آخرین دانلود

s_x

Registered User
لایک‌ها
116
با سلام
در این سایت میتونید فایل ها رو به طور رایگان آپلود کنید و به طور رایگان و با سرعت بالا برای همه ( و نه فقط یوزر های پرومیوم ) دانلود کنید .
تمامی یوزر های ما میتونند تا سقف 1 GB فایل رو دانلود و یا آپلود کنند که چنین مقداری الان در همه ی سایت های مشابه پولی ( برای اعضای پرمیوم هستش )
همچنین قابلیت لیچ (تبدیل ) فایل های سایر آپلود سنتر ها هم در سایت به طور رایگان برای اعضا در نظر گرفته شده .
از اونجایی که سایت تازه شروع به کار کرده نیازمند کمک دوستان برای معرفی سایت داریم . هر کمکی از قبیل لایک پیج فیسبوک سایت و توییتر و از همه مهمتر 1+ گوگل که در صفحه اول سایت هستش . با تشکر از همه دوستان

موفق باشی صالح جان .

saleh1994

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام
امکانات جدید سایت از قبیل سیستم کسب درآمد کاربران و نرم افزار DesktopUploader اضافه شدند . همچنین قالب جدید سایت راه اندازی شد .

saleh1994

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
لیچر سایت به طور تخصصی راه اندازی شد
سایت های ساپورت شده توسط لیچر ما تا این لحظه :
2shared , netload.in , filefactory.com , rapidshare.com , hipfile.com , rodfile.com , uploadbaz.com , direct links
محدودیت لیچ روزانه هم 50گیگ هستش
برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
دمت گوم داداش

usiiiii

Registered User
لایک‌ها
205
[ ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡

mas1mas2002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من هم مدتی بود دنبال یه سایت برای آپلود میگشتم که به من لینک مستقیم بده ، خیلی هم بهش نیاز داشتم واسه سایتم . تا الان که تصمیم گرفتم خودم یکی راه بندازم تا انشالله مشکل دوستانی که مثل من دنبال یه فضا واسه فایلاشون میگردن حل بشه ، این فضا و سایت رو با هزینه شخصی راه انداختم و مطئن باشید اصلا این سایت غیر فعال نمی شه و فایلهای همه رو به طور دائمی نگه می داره ، هر پسوندی که نیاز داشتید رو هم بگید تا براتون اضافه کنم .
با آرزوی توفیق رو افزون برای همه دوستان (آپلود سنتر دنیای فناوری اطلاعات)

بالا