برگزیده های پرشین تولز

آژیر خطر در تهران

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
فکر کنم دوربین مخفی بوده!
laugh4.gif

:lol:
246.gif

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
این شکلها چیه؟

دوستان هستن ؟؟؟

خوب بده که آیدی جدید رو تبریک بگم؟!شایدم از دوستان شما هستن؟
مسخره شو درآوردید. بسه دیگه. هر کی میاد اینجا دو تا پست مشکوک می زنه فوری میشه تنگنا و آبراهام... اه...
اصلاً بر فرض که تنگنا باشه. مگه این سایت صاحاب نداره؟ راست می گفت فرشاد. پی تی مگه بچه یتیمه که هر کی از راه می رسه میخواد به حالش دل بسوزونه؟ شده حکایت بعضی از شماها... :eek:
اینجا هر کی دست از پا خطا کنه شدید باهاش برخورد می کنن. شما لازم نیست بیخودی جو رو علیه کسی تحریک کنید و کاسه داغتر از آش هم نشید لطفاً
confused0072.gif
.

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
منظورتون آی دی یاهوست؟ یا نام کاربری در اینجا؟ من اولین بار است به اینجا آمدم :worried: . شاید هم آخرین بار :guilty:

من نمیدانم شما درباره چه و که صحبت میکنید. من فقط جریانی که روز 13 برایم اتفاق افتاده بود را بازگو کردم. :hmm:

دوستان با عرض معضرت. :eek:
انگار اشتباه کردم. :eek:
بار آخرم شد. :eek: ;)
دوست عزیز گذشته از این که هویت واقعی شما چیه حالا فرض میکنم که شما اون آدم نیستی و سهوا نوشته هات شبیه اونه و من اشتباه کردم. بهتره بدونید که این جور بازگو کردن اتفاقات و ربط دادنشون به هم باعث میشه که بعضی ها فکرهایی بکنند که آره لابد فردا قراره خبرایی بشه و کم کم این صحبتها توی جامعه رواج پیدا میکنه و منبعش هم میشه اینترنت و دست آخر پی تی .
البته به گفته آقا یاشار من که مدیر نیستم . ولی به عنوان کسی که توی ایران زندگی میکنه دوست ندارم مردم جامعه ام از شایعاتی که از افراد مجهول شنیدند دائما در ترس و اضطراب زندگی کنند. این به نفع هیچکسی نیست.
در ضمن متوجه باشین که پی تی توسط افراد غیر عضو هم خونده میشه و هر کسی میتونه به مطالبش دسترسی داشته باشه!

بالا