برگزیده های پرشین تولز

آگهي همكاري در مجله الكترونيكي

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
سلام!
بازم مزاحمتون شدم ولي اينبار واسه همكاري.
راستش قرار شده كه من به همراه دوستم (محمد باقري) يه مجله الكترونيكي كه در مورد فناوري اطلاعات و كلا كامپيوتر و آي تي هستش راه بندازيم.
واسه همين احتياج به چندتا همكار |حرفه اي| و با پشتكار خفن احتياج داريم.
هر كسي كه اين توانايي رو در خودش ميبينه كه ميتونه به عنوان همكار كارش رو با ما در اين زمينه آغاز كنه يا همين جا اعلام كنه يا پيغام بذاره يا باين دوتا آي دي در تماس باشه.....k_nadimy يا a_truth_seeking

چون عزيزان همكار هنوز انتخاب نشدن محدوديتي در زمينه ي همكاري شما وجود نداره...فقط حتما در حيطه مسايل آي تي باشه.

موفق و سربلند باشيد. كاميار نديمي

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
فقط سلام ويژه من (سايان) را به محمد برسونيد و براش آرزوي موفقيت كنيد :)

شايد اگر فرصت كنم در خدمت باشم...

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از kamiar :
سلام!
بازم مزاحمتون شدم ولي اينبار واسه همكاري.
راستش قرار شده كه من به همراه دوستم (محمد باقري) يه مجله الكترونيكي كه در مورد فناوري اطلاعات و كلا كامپيوتر و آي تي هستش راه بندازيم.
واسه همين احتياج به چندتا همكار |حرفه اي| و با پشتكار خفن احتياج داريم.
هر كسي كه اين توانايي رو در خودش ميبينه كه ميتونه به عنوان همكار كارش رو با ما در اين زمينه آغاز كنه يا همين جا اعلام كنه يا پيغام بذاره يا باين دوتا آي دي در تماس باشه.....k_nadimy يا a_truth_seeking

چون عزيزان همكار هنوز انتخاب نشدن محدوديتي در زمينه ي همكاري شما وجود نداره...فقط حتما در حيطه مسايل آي تي باشه.

موفق و سربلند باشيد. كاميار نديمي
رو من مي توني حساب كني ;)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
در چه زمينه هايي از اين مجله به همكار احتياج داريد؟

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
شما رشته تخصصي تون رو عرض بفرمايييد. فقط در حيطه آي تي باشه! همين...
دوستاني كه جواب مثبت دادن ‘ ممنونم از همگي شما....انشالله به زودي با شما تماس خواهم گرفت.
آقا در زمينه گرافيك و طراحي و هم چنين در زمينه محتواي مجله احتياج به همكار داريم......;) لطفا هر چه زودتر جواب خود رو اعلام كنيد چون كار به زودي استارت خواهد خورد....

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
ممنون از همه دوستان....
ببينيد اين مجله الكترونيكي بيشتر يه حالت آموزشي داره يعني چند بخش مختلف مثل برنامه نويسي و طراحي و.....و مسايلي كه با دانش آي تي در ارتباط هستن مثل همين e-Medicine .
هر كسي كه ميتونه همكاري بكنه با ما لطفا همين جا اعلام كنه! ممنون از دوستان

به زودي با جواب مثبت ها تماس ميگيريم...

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان گرامي انجمن هاي سايت Persian Tools :
جاداره در همین جا از دوست خوبمون کامیار عزیز به خاطر حسن نیتشون و توجه به این مساله تشکر کنم.
از همه شما دوستان گرامی هم به خاطر پیشنهاد صمیمانه همکاریتون در این پروژه کمال تشکر رو دارم و برای شما آرزوی موفقیت می کنم.
سایان جان امیدوارم شما هم موفق باشی و بنده رو به خاطر این مدتی که بی خبر از بنده بودید ببخشید.
درباره این پروژه باید این طور عنوان کنم که همونطور که دوست گرامی کامیار هم در گفته های خودشون به این قضیه تاکید کرده بودن هدف , ساخت و راه اندازی یک نشریه الکترونیک در زمینه پرداختن به مسایل و موضوعات مختلف در حوزه فعالیت فن آوری اطلاعات (IT) بوده و به همین منظور از کلیه عزیزانی که به هر نحو می تونن در این پروژه سهیم باشن دعوت به همکاری و همیاری می شه.
بخش های مربوط به فعالیت و محتوای این نشریه الکترونیک پس از بوجود اومدن یک گروه معین می شه البته این بدیهیه که در اون حال تقسیم کارها خیلی راحتت صورت می گیره.
بنده هم به عنوان یک عضو کوچک آماده خدمتگذاری به دوستان گرامی هستم.
موفق , شاد , پیروز و سربلند باشید.

aminweblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من پایه کمک کردم هستم و هر کاری از دستم بربیاد انجام می‌دم. فقط برام میل بزن و بگو در چه زمینه‌هایی کمک می‌خوای! منتظر هستم...

DonVito

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم بازي :happy:

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
ممنوناز پاسخ هاي شما!
داريم نزديك ميشيم.....دسته بندي ها هم داره انجام ميگيره!دوستان لطف كنن بگن توي چه زمينه هايي ميتونن همكاري كنن.;)

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
;کافی نت ندارین اونجا؟؟؟؟
اگه دارین من میتونم بچرخونمش

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
سلام منم اگر دوست داشتيد ميتونم با هاتون همكاري كنم ترجيحا در زمينه ي موبايل و مسائل مرتبط! البته به شرطي كه محدودم نكنيدا!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
Neoonline عزیز اگر تعداد دوستانی که قصد یاری به ما در انجام این پروژه رو دارن به حد نصاب برسه و هر کدوم از اون دوستان بتونن در یک و یا چند جنبه از موضوعات مربوط به فن آوری اطلاعات فعالیت کنن می شه زمینه کاری های بسیاری رو برای این منظور در نظر گرفت.
منتظر اعلام آمادگی سایر دوستان علاقه مند هستیم بنده تا کاملا در خدمت دوستان هستم تا اگر پرسشی در این زمینه براشون ایجاد شده پاسخگوی اون باشم.

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
من هم كمك شايد بتونم در حد وقتم بكنم! ولي فعلا نمي دونم تو چه دسته اي خودتون منو پرت كنيد تو يك دسته بندي بعد به من بگيد!

aminweblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من در دسته‌بندی در همه چیز می‌تونم باشم دقیقا مثل وبلاگم که در مورد همه چیز می‌نویسم. پس هر جا آدم کم داشتین منو می‌تونید پرت کنید. من که پایه همه جا هستم برای مثال:
- سیاست
- اجتماعی
-اینترنت
- اینور نت
و...
خلاصه یک پا آچار فرانسه هستم! (دسته‌گلها رو داشته باشن!)

بالا